Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Chodím na prevenci v červenci, sestra to v počítači vidí, když se objednávám, už jsem šla jeden rok koncem a další v polovině, prostě jak se mi hodil termín. Mamograf ten zdůrazňují, že hradí pojišťovna jednou za dva roky, ale nejdříve den po! Tohle všechno, ale neplatí pokud je nějaký problém, nechodí se jen na prevence.
@lucad77 píše:
To jste se předem neobjednávala?
Ne, to byla ordinace bez objednávání.
@Kolicek95 píše:
Ne, to byla ordinace bez objednávání.
Takové ještě existují? Hustý. ![]()