Objednání na gynekologii po roce

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1609
11.3.23 21:40

Chodím na prevenci v červenci, sestra to v počítači vidí, když se objednávám, už jsem šla jeden rok koncem a další v polovině, prostě jak se mi hodil termín. Mamograf ten zdůrazňují, že hradí pojišťovna jednou za dva roky, ale nejdříve den po! Tohle všechno, ale neplatí pokud je nějaký problém, nechodí se jen na prevence.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Kolicek95
11.3.23 22:59
@lucad77 píše:
To jste se předem neobjednávala?

Ne, to byla ordinace bez objednávání.

  • Citovat
  • Upravit
24777
12.3.23 16:04
@Kolicek95 píše:
Ne, to byla ordinace bez objednávání.

Takové ještě existují? Hustý. :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.