Objednávka na nextdirect.com- potvrzení

234
5.12.20 09:08

Objednávka na nextdirect.com- potvrzení

Dobré ráno,
Chtěla bych se zeptat, jestli někdo v poslední době neobjednával na nextdirect.com. Po delší době jsem tam dnes v noci nakoupila dětem oblečení a doteď mi na email nepřišlo potvrzení o provedení objednávky ani o zaplacení. Koukala jsem do svého zákaznického účtu( registrovala jsem se nově, protože jsem dlouho neobjednávala ) a nikde není žádná záložka, kde by ta objednávka byla vidět. Jediný, co mám je odchozí platba ve výpisu z účtu.
Nemá s tím někdo, prosím, zkušenost?
Trochu mě to znepokojuje. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10379
5.12.20 09:13
@BlueFox píše:
Dobré ráno,
Chtěla bych se zeptat, jestli někdo v poslední době neobjednával na nextdirect.com. Po delší době jsem tam dnes v noci nakoupila dětem oblečení a doteď mi na email nepřišlo potvrzení o provedení objednávky ani o zaplacení. Koukala jsem do svého zákaznického účtu( registrovala jsem se nově, protože jsem dlouho neobjednávala ) a nikde není žádná záložka, kde by ta objednávka byla vidět. Jediný, co mám je odchozí platba ve výpisu z účtu.
Nemá s tím někdo, prosím, zkušenost?
Trochu mě to znepokojuje. :?

objednávala jsem včera, potvrzeni na email přislo cca do půl hodiny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
5.12.20 09:18

@ivašot. Tak to je výborný. Já jsem to objednávala asi ve 2 ráno, tak jsem si říkala, že to bude asi třeba trvat trošku dýl a nic…a když se podíváš do" my account „, je tam nějaká záložka " my orders“? Já to tam prostě nevidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10379
5.12.20 09:22
@BlueFox píše:
@ivašot. Tak to je výborný. Já jsem to objednávala asi ve 2 ráno, tak jsem si říkala, že to bude asi třeba trvat trošku dýl a nic…a když se podíváš do" my account „, je tam nějaká záložka " my orders“? Já to tam prostě nevidím.

Teď u toho sedím a opravdu tam žádná taková záložka není nebo ji nemůžu najít :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
5.12.20 09:39

@ivašot. No, je to zvláštní. Objednávám občas oblečení z jiných dvou anglických eshopů a žádný problém. Potvrzení přijde hned a objednávky jsou v zákaznickém účtu normálně uložené. Tak snad mi to oblečení přijde :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
437
5.12.20 10:13

Zkus je kontaktovat telefonicky, pokud máš výpis z účtu a můžeš identifikovat platbu, mělo by to stačit. Next opravdu nemá v účtu historii objednávek, což je dost blbý. Jinak mi ale od nich tento týden přišla objednávka bez problémů.
Předpokládám, že do spamu nebo hromadné pošty jsi koukala? Potvrzení mi většinou přišlo hned.
Jednu dobu na jaře nešlo od nich objednávat, ale nebylo to hned jasný, ale pokud tě to navedlo na platbu, tak to bude řešitelné.
Mají online chat i telefon pod ikonkou „kontaktujte nás“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
5.12.20 10:25

@safina Do spamu i hromadných jsem koukala, hledala jsem i číslo do prodejny v ČR, ale už zůstal asi jen Chodov a volané číslo neexistuje. Zkusím asi ten chat, předpokládám, že je ta linka v angličtině a nevím, zda bych se pořádně domluvila, v psané formě to asi půjde líp.
Ale začínám být celkem naštvaná, že jsou s tím takové problémy. Objednala jsem, zaplatila, tak to mají normálně potvrdit a odeslat. A to jsem se tak těšila, že jsem objednala dětem k vánocům hezký hadříky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
5.12.20 10:45

Tak chat nefunguje…v obchodních podmínkách jsem našla, že potvrzení o nákupu může dojít až do 24 hodin :roll: a teprve když nepřijde, tak se má člověk ozvat a oni to prověří. A přímo uvádějí, že u nich něco jako historie objednávek neexistuje. To je neuvěřitelný. Tak snad dorazí, co jsem objednala a už tam nic nakupovat nebudu, protože se mi to vůbec nelíbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1853
5.12.20 12:07

Neplas, me to taky neprislo, prislo az pak oznameni o odeslani zasilky. Koukni se na ucet, jestli mas strzeny penize. Jestli jo, tak je vse OK.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
5.12.20 12:32

@MadGirlNancy Tak to jsi mě trochu uklidnila, díky. Peníze byly samozřejmě strženy z účtu okamžitě. To je také to jediné, co bylo na této objednávce standardní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat