Objednávka Next, Vánoce 2021

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
7919
20.10.21 20:29

Objednávka Next, Vánoce 2021

Dobrý večer, zakládám téma na sdílení zkušeností s objednávkami z Nextu na Vánoce, v současné situaci Brexitu a nedostatku řidičů/ucpaných přístavů v UK.

Naházela jsem si do košíku vánoční pyžama, trička Minecraft a roztomilá body pro děti, ale teď váhám, jestli to vůbec před Vánoci dorazí. Přemýšlím, že se možná spokojím s tím málem, co z Nextu nabízí na Zalandu.

Má někdo aktuální zkušenost s dodáním z Nextu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
728
20.10.21 20:42

Ja mam, prvni spatnou zkusenost s nextem ( objenavam tam casto ), je to teda ze zari.. objednala jsem, tyden se nic nedelo, tak pisu na jejich chat, pry mam vydrzet, ze objednavku zpracovavaji, za dalsi tyden zas nic, tak znova pisu.. hm bohuzel, vase objednane zbozi je vyprodane :-OOO vracime vam penize.

Vcera jsem udelala novou objednavku, tak jsem zvedava :nevim: Nicmene nevim, jestli doruceni vadi ucpany pristavy.. vzdycky to letelo dhl :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4499
21.10.21 08:22

Objednavala jsem asi před měsícem a kromě toho, ze dodání trvalo asi 10 dni, což predtim bylo tak za tři, tak bylo všechno v naprostém pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7919
21.10.21 08:31

@Euforia ty přístavy jsou ucpané přepravními kontejnery (plnými i prázdnými, které nemá kdo odvézt) a ty pak chybí jinde. Nevím, jestli to vadí u Nextu. Ale díky za zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat