Oblečení puberťáka do školy

lucenka
3.9.21 09:34

Oblečení puberťáka do školy

Jiná diskuze mě přivedla k založení tématu, kde mě překvapila reakce několika uživatelek. Takže nechali byste pubertální dítě na základní škole chodit do školy v tričku s obrázkem vztyčeného prostředníčku nebo s nějakým jiným vulgárním obrázkem/nápisem? Řešili byste to nějak s daným dítětem?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8472
3.9.21 09:38

Jasne, ja mam destnik s fakacem, syn si ho pujcuje :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23262
3.9.21 09:39

Ne, nenechala. Sama nemám potřebu na něco takového koukat. Tak proč by měl někdo jiný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32771
3.9.21 09:40

Jo, nechala. Řekla bych, co si o tom myslím, že to nepovažuju za vhodný a zbytek je na něm ;)
Jeho vizitka. Myslím, že zkušený pedagog pochopí, a přehledné :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
3.9.21 09:41

Ne, svoje dítě bych takhle jít nenechala. Nevadí mi nejrůznější puberťácké nápady a výstřelky, záleželo by na konkrétním kousku ale konkrétně vulgární obrázky by teda fakt neprošly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2320
3.9.21 09:43

Syn ve treti tride ma prisprostly triko Barta Simpsona.
Myslim, ze kazdy se muze prezentovat skrz obleceni dle sveho gusta. K mladi to rozhodne patri.
Lidi co si neprosli rebelii v puberte, pak tak nejak „nechtej dospet“. Radej zmalovana emo devatacka v dirovanych puncochacich nez kdyby takhle vymododena chodila jeste v petadvaceti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18676
3.9.21 09:47

Klidně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20591
3.9.21 09:55

Do 15let dítěte bych spíše nechala, po 15 roku bych se důrazně vyhranila, řekla k tomu svoje a následně bych ho nechala nést důsledky, kdy to nosil…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
326
3.9.21 09:58

Já bych ho klidně v tom nechala jít. Plno lidí a to i dospělých chodí v tričkách s nápisy v angličtině, který jsou daleko horší než fakáč a vůbec o tom neví co tam mají napsaný :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2130
3.9.21 10:00

Za mě tak chodilo od druhého stupně zš povícero dětí, o střední nemluvě. Řekla bych svůj názor (že to není dobrý nápad), ale pokud by to bylo v dané škole ok, zkusila bych to dál neřešit. Sama vím, jak jsem nesnášela radu co nosit a co ne. Naštěstí mi jich v pubertě rodič dal málo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lucenka
3.9.21 10:04

@divine woman @Rachelkaaa díky, jsem ráda, že nejsem s tímhle názorem sama.

• Citovat
  • Nahlásit
lucenka
3.9.21 10:06

@Tarjei @Fiducia @VitaminC @lachtanice86 @MKSP a teď tedy doplňující otázka, když jsou sprosté obrázky a nápisy v pořádku, je v pořádku chodit do školy v teplácích (tam asi primárně u dětí na prvním stupni), když se v nich dítě cítí dobře nebo když jimi vyjadřuje svůj názor? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
4351
3.9.21 10:09

Klukum do obleceni nemluvim, ale je fakt ze oni nemaji potrebu se zviditelnovat timto zpusobem. Mladsi je jeden z mala ze tridy s neobarvenymi vlasy, nema rozrezane dziny od stehen az dolu, vulgarni napisy na triku zatim nechtel, vrcholem jeho vystrednosti je triko od Rammsteinu. Ale treba mu jeste rupne v bedne, nevim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
326
3.9.21 10:10

@lucenka Na prvním stupni mi tepláky u kluků přijdou v pořádku, u holčiček legíny taky. Na druhém stupni už ne. Přece jen u těch malých dětí mi přijde důležité, aby měli pohodlí a v dnešní době jsou už i tepláky dělaný tak, aby vypadali slušně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2320
3.9.21 10:12

@lucenka Ja kupuju „teplakoidni“ dziny (typu jogger). Mekka dzinovina do gumy v pase, takze klukovi je fuk, jestli tohle nebo teplaky. Ja bych teplaky do skoly nedala, tam to nevidim o vyjadreni nazoru, ale spis o pohodli a tohle zrovna ve me evokuje buranstvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat