Obor Pekař

21.6.21 12:55

Obor Pekař

Dobrý den, chtěla bych se zeptat.
Studuju druhák prodavačku a bojím se, že školu nezvládnu.
Nevíte o nějakém jednodušším učebním oboru např pekař, cukrář, sklář?
Zajímalo by mě, z čeho se tam skládají závěrečné zkoušky.

V rámci možností školu zvládám, kromě matematiky.
A ekonomiky- kterou mám v závěrečné zkoušce.

Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22454
21.6.21 13:12

A co raději doučování? Myslím že nic snazšího než prodavacka už ani není (teda krom takového toho oboru co je na 2 roky, pro úplné retardy). Matiku máš úplně všude. Ty další obory co vypisujes budeš muset začínat od prvaku, tam je na prvním místě praxe a nějaké odborné předměty a to poslední rok nedozenes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7331
21.6.21 13:26

Základka k pasu v továrně ti postačí. Holt ne každý se dokáže vyučit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26636
21.6.21 13:34

Nevzdávej to jen kvůli matice, ta bude všude. Zkus to dodělat než začínat na začátku třetího ročníku zase znova do prvního. Vždyť ty ten obor jiný vůbec dělat nechceš ý jen si myslíš, že to bude lehčí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
21.6.21 13:41

Známá neudělala maturitu, tak má zákl. vzdělání. Pracovala jako pokojská, ve fabrice a teď pracuje v pekárně. K tomu ani vyučení nepotřebuješ, je jim to jedno. 8o

Zkus ještě zabrat a dodělat to, jinak se základním vzděláním moc možností mít nebudeš. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
22.6.21 09:53

Jsem vyučená pekařka. Zkoušky byly z technologie, surovin a ekonomie. Všechno to byly jednoduché otázky, tedy aspoň pro mě, já ty tři roky prošla bez učení. Přítel je vyučený prodavač. Zůstaň si na svém oboru, jelikož naše učivo bylo dost podobné, takže možná méně matematiky, ale více technologie. Mas už jen rok, to dáš. I kdyby jsi zkoušky dala na 4, hlavně že mas papír, ne? :P Jsou to jednoduchý obory. :pankac: zkus raději doučko, jinak matiku u závěreček mít nebudeš a my měli z ekonomiky asi jen dvě otázky.. ale učební obory se moc nehrotí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat