Obrovský červený flek na noze

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.11.21 22:10

Obrovský červený flek na noze

Zdravím všechny.
Jsem už vážně v pasti a tady jsem vždycky našla odpovědi nebo rady snad na všechno. :? Před pár měsíci se mi udělal flek na noze. Tchýně mě přemluvila, ať s tím jdu k doktorovi. Tak jsem nakonec jela hned na pohotovost do nemocnice. Tam mi vzali krev a dělali testy na boreliózu. Další den jsem si volala o výsledky, kdy mi řekli, že testy na boreliózu jsou negativní a testy na různé kožní infekce taky a flek by měl sám zmizet do pár týdnů. :nevim: tak jsem to neřešila. Jenže z původně 10ti cm fleku se stal flek přes skoro celou nohu. A já už vážně nevím. Nevíte někdo co s tím? Nebo nemáte někdo zkušenosti? :( Tetováním to být nemůže, protože to už mám skoro 3 roky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
192
3.11.21 22:22

Teď jsem to někde psala, já měla boreliózu z krve taky negativní a flek (v té době už dobrých 30 cm v průměru) po antibiotikach do týdne zmizel. Tři doktoři se shodli, že to i přes negativní krev borelióza bude a dali mi ATB. Zkusila bych víc doktorů…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
564
3.11.21 22:28

Tak mně našli boreliozu až z lumbálky. Krev byla taky negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6411
3.11.21 23:07
@Anonymní píše:
Zdravím všechny.
Jsem už vážně v pasti a tady jsem vždycky našla odpovědi nebo rady snad na všechno. :? Před pár měsíci se mi udělal flek na noze. Tchýně mě přemluvila, ať s tím jdu k doktorovi. Tak jsem nakonec jela hned na pohotovost do nemocnice. Tam mi vzali krev a dělali testy na boreliózu. Další den jsem si volala o výsledky, kdy mi řekli, že testy na boreliózu jsou negativní a testy na různé kožní infekce taky a flek by měl sám zmizet do pár týdnů. :nevim: tak jsem to neřešila. Jenže z původně 10ti cm fleku se stal flek přes skoro celou nohu. A já už vážně nevím. Nevíte někdo co s tím? Nebo nemáte někdo zkušenosti? :( Tetováním to být nemůže, protože to už mám skoro 3 roky.

Tak mně trošku vadí, že tohle řešíš na pohotovosti a začíná být konec týdne a noc a ráda bys měla řešení. Řekla bych, že v tomhle se ti pohotovost vymstila. Nikdy jsem neslyšela, že by testy na boreliózou byly tak brzy, ale budiž. Dál už se tě jen zbavili. Šla bych k obvodní lékařce a poradila se co dál.
Tetování bych hned tak nezatracovala, léta jsem nebyla na nic alergická. Poslední dobou mám potvrzených několik druhů alergii na leccos.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.21 09:44

@Trojlístek No ono jde o to, že moje lékařka měla zrovna dovolenou, jinak bych s ti do nemocnice ani nešla. Jsem taková že neřeším nic, než mi vážně začnou komplikace.

• Citovat
  • Nahlásit
4011
17.11.21 10:25

No hele, můj táta měl taky pořádnej flek, borelioza negativní, ale byla to flegmona - z nějakýho kousnutí. Dostal antibiotika a docela ho to sestřelilo. Prý kdyby to neřešil, mohla by se mu celkem snadno udělat nekróza a o nohu by přišel. Radši to řeš. I když vzhledem k datu diskuze už je asi vyřešeno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.21 13:16

@Azeretereza jsem objednaná na kožní, tak uvidíme.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat