Obtáhlé a těsné kalhoty na pracovišti

Napsat příspěvek
Velikost písma:
42580
8.2.26 10:57
@vokishka píše: Více

Detektiv Babočka. :P Ale jestli v tomto prostředí nosí oprásklé kalhoty a k tomu krátké triko, není to ani vhodné a ani bezpečné.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1104
8.2.26 12:53
@Catalina123 píše: Více

Není mi úplně jasné, proč Ti brání pozornost chlapů - spolupracovníků. Řada žen by naopak byla ráda, že se mužům líbí, a snaží se o to. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3691
8.2.26 12:59
@Lemrucha píše: Více

Tak záleží komu a jak. O zájem nějakých uslintaných primitivů bych asi takto laciným způsobem nestála.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1552
8.2.26 13:45

Brala bych to podle sebe, jestli ti to nevadí to takhle mít na sobě, myslím hlavně ohledně tvého pohodlí a nevadí ti nějaký pohledy kolegů, tak si to tak nech.

Pokud se v tom cítíš nepříjemně změn to. Nebo to prostě zkus jeden den ve volnějším oblečení a uvidíš, jak se ti v tom bude dělat a jak se budeš cítit.

Komentáře -,,jestli máš kulatý zadek…" Nechápu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42580
8.2.26 13:48
@Alice180 píše: Více

No, ono jde spíš o klienty.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1552
8.2.26 13:59
@Havlova píše: Více

Tak, pokud jde o dělnickou práci v soc.sl. tak to beru víc z pohledu pohodlí, běžné pracovní oblečení. Nevím přesně, kde tam je klient…

A pořád nevím, proč je třeba mít vysekaný zadek…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37331
8.2.26 14:12
@Havlova píše: Více

To by bylo rajcovní, co? Sako od smokingu a trencle! :palec: :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42580
8.2.26 14:12
@Alice180 píše: Více

Pokud se nemýlím, paní uklízí v pobytovém zařízení pro mentálně postižené.
Vysekaný zadek je mi ukradený. I na něm je nevhodné, aby se do něj oblečení v zaměstnání zařezávalo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42580
8.2.26 14:13
@jege píše: Více

Právě. Víš, jak jsem byla zklamaná? :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1552
8.2.26 14:18
@Havlova píše: Více

Ok, to jsem nejspíš v diskuzi přehlédla. V tomto případě, bych volila raději volnější oděv. Zbytek komentáře jsem adresovala spíš na ten bodyshaming, který mi vadí…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37331
8.2.26 14:19
@Alice180 píše: Více

Protože je to sexy? ;) :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2499
9.2.26 10:54
@Lemrucha píše: Více
Řada žen? Jednoduchých žen tak jedině. Chytrá žena si vše řídí sama a fakt není z každého slintala nohami hore… :zed:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1177
9.2.26 11:15
@Lemrucha píše: Více

Na mě chlapi čuměli vždycky, protože jsem byla atraktivní. To jsem věděla i bez očumovatelů, nepotřebovala jsem se o tom ujišťovat. V práci je potřeba, aby makali - ne aby mně zírali na zadek nebo do výstřihu, oni sice stejně čuměli i tak, ale aspoň nebyli tak vykolejení.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3691
9.2.26 11:39
@Vada píše: Více

Přesně tak, jen hloupé Mařeny jsou odvázané z každého slintajícího řepáka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6351
9.2.26 11:46

@Catalina123 pre zdrave fungovanie kolektivu :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna zdravého obouvání

Ikona - Eva Žáková

Ing. Eva Žáková