Obtěžující expartnerka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Moulinek
Povídálka 27 příspěvků 20.06.19 18:19
Obtěžující expartnerka

Měla bych na Vás úplně jednoduchý dotaz - jak byste řešili situaci, kdy by Vašeho partnera/ Vaši partnerku (a potažmo i Vás) obtěžoval/a její ex.
A to stálým vypisováním, výčitkami, urážkami na jeho/její i Vaši adresu, všetečnými dotazy, do kterých nikomu nic není, řešením hovadin, stížnostmi, že už se nemohou vidět… Když by si to Váš partner nechal líbit, nechtěl dělat zlou krev a nepřerušil styky, i když to nepřináší nic dobrého a do Vašeho vztahu to přináší jen napětí a hádky, kdy není schopný se po x letech odstřihnout a je ve výsledku naštvaný spíš na vás, že nemáte pochopení a nechápete ho. Prý to nemám řešit, že o nic nejde, že je ta ex jen zvědavá, vrátit se nechce, je šťastná v novém vztahu co má, chce jen dávat najevo, jak je jí teď skvěle. Podle mě je to blbost, kdo je šťastný neřeší život svého ex a neničí mu ho. Už mě to celé dost unavuje, nechci žít vztah ve třech, s tichým stínem za zády. To že spolu byly x let, neznamená, že mi musí strkat čumák do života. Pro to fakt pochopení nemám.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
luca241
Ukecaná baba ;) 1918 příspěvků 20.06.19 18:23
@Moulinek píše:
Měla bych na Vás úplně jednoduchý dotaz - jak byste řešili situaci, kdy by Vašeho partnera/ Vaši partnerku (a potažmo i Vás) obtěžoval/a její ex.
A to stálým vypisováním, výčitkami, urážkami na jeho/její i Vaši adresu, všetečnými dotazy, do kterých nikomu nic není, řešením hovadin, stížnostmi, že už se nemohou vidět… Když by si to Váš partner nechal líbit, nechtěl dělat zlou krev a nepřerušil styky, i když to nepřináší nic dobrého a do Vašeho vztahu to přináší jen napětí a hádky, kdy není schopný se po x letech odstřihnout a je ve výsledku naštvaný spíš na vás, že nemáte pochopení a nechápete ho. Prý to nemám řešit, že o nic nejde, že je ta ex jen zvědavá, vrátit se nechce, je šťastná v novém vztahu co má, chce jen dávat najevo, jak je jí teď skvěle. Podle mě je to blbost, kdo je šťastný neřeší život svého ex a neničí mu ho. Už mě to celé dost unavuje, nechci žít vztah ve třech, s tichým stínem za zády. To že spolu byly x let, neznamená, že mi musí strkat čumák do života. Pro to fakt pochopení nemám.

Není šťastná, partner je buď slepý nebo té chce jen uklidnit a v podstatě mu dělá zájem ex dobře a taky by mě srala nejen ona, ale hlavně on, že nedokáže udělat přítrž tady té trapnosti. Takze asi tak za mě. :nevim:

terien
Extra třída :D 11729 příspěvků 20.06.19 18:23

Pokud s tím nechce nic dělat tvůj partner, máš asi smolíka

vrbule
Kecalka 342 příspěvků 20.06.19 18:28

Najdi si jineho, ktery ma vyresenou minulost. Tohle se muze tahnout a ty se budes zbytecne trapit.

Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 20.06.19 18:33

Málokdy to říkám, ale pokud je to tak jak tvrdíš tak bych ho poslal do řitě. Ať už ho zájem EX baví nebo tomu neumí udělat přítrž. Chlap do života teda. :roll:

Monchichik
Echt Kelišová 8984 příspěvků 20.06.19 18:37

Ex je jen zvědavá? A na co jako? To takhle obtěžuje všechny své bývalé přítele? To by mi vadilo, hlavně, že on to neumí vyřešit a je mu to jedno, případně jí ještě sděluje jak to máte a co a jak…Takže buď jí odřízne nebo bych šla já…

Moulinek
Povídálka 27 příspěvků 20.06.19 18:41

@Monchichik zvědavá je na cokoliv - kam jedeme na dovolenou, zda jsme šťastní, jaký máme sex, z určitých dotazů mám i pocit, že si na mapě hledá kde asi bydlíme…

Monchichik
Echt Kelišová 8984 příspěvků 20.06.19 18:43

@Moulinek a on jí na to odpovídá? jako chceš mi říct, že se ptá bývalého jaký má sex s novou partnerkou? to je snad už na Chocholouška, ne?

Moulinek
Povídálka 27 příspěvků 20.06.19 18:45

@Monchichik taky si myslím, že je cáklá. Nepřijde mi to normální ani trochu

Monchichik
Echt Kelišová 8984 příspěvků 20.06.19 18:47

@Moulinek a on jí odepisuje?

Moulinek
Povídálka 27 příspěvků 20.06.19 19:00
terien
Extra třída :D 11729 příspěvků 20.06.19 19:03
@Monchichik píše:
@Moulinek a on jí na to odpovídá? jako chceš mi říct, že se ptá bývalého jaký má sex s novou partnerkou? to je snad už na Chocholouška, ne?

Není, chce prostě slyšet, že byla lepší. Pořád si ho motá na udicku a on jí to žere a rád.

Monchichik
Echt Kelišová 8984 příspěvků 20.06.19 19:04

@Moulinek no v tom případě bych šla…neměla bych zájem žít ve třech…a už vůbec bych nesnesla aby vypisoval cokoliv o našem sexuálním životě…ten tvůj přítel je fakt dost mimo…

Lioness34
Závislačka 2792 příspěvků 20.06.19 19:04
@terien píše:
Pokud s tím nechce nic dělat tvůj partner, máš asi smolíka

Přesně.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15055 příspěvků 20.06.19 19:11

Upřímně ani tvůj partner nereaguje tak, ze mají vše vyřešené a přesunul se dal. Já bych na go nervy neměla a asi vyklidila pole. On by mi lezl na nervy ještě víc než ona

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama