Zase není doma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 16:06
Zase není doma

Ahoj. Co by jste na mém místě dělali? Partner když má dovolenou, třeba den volna, odjede pryč, jezdí po kamarádech, příbuzných většinou „jen tak“ pokaždé když má dovolenou, nestalo se že by jsem přijela z práce a byl doma nebo aspoň uklizeno. Přijedu domů a je tu prázdno a i postel neustlaná, bordel nechá a odjede. :nevim: mě to leze krkem jsem těhotná a ještě mít další dospělí dítě, doma nic neudělá jen zmizí, máme barák a práce se tu najde, ale nechci ho komandovat, řekla jsem mu ať trochu poklidí a bordel a doma nikdo, nějaká rada jak to navézt správně a se zájmem, slušně? Nebo je to normální??

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Lalelale
Závislačka 4991 příspěvků 20.06.19 16:07

Beze srandy, také bych odjela. Za kámoškou, za rodiči… A také bych za sebou nechala bordel a žádost, jestli neuklidí, že jsem to nestihla a že moc děkuji,

PaníBovaryová
Závislačka 4977 příspěvků 20.06.19 16:09

Musíš být konkrétní. Ne „pokliď trochu“, ale „ustel, prosím postel“, „povysávej prosím v obýváku“ atd.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 16:13

Ráno mi posílal video jak blbne s našimi psy, máme ovčáky. Takže kalamita. A tak to i zůstalo a to jsem mu psala ať si to po sobě uklidí :roll: naženu ho až přijede, ale nechci stylem „úklid ten bordel“ pak je nervlej, že ho buzeruju. On po mě taky nechce abych denně uklízela ale já nejsem hnoják jako on :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 16:13

A stejně tak mu nechci volat kde je :D

Lulina999
Kecalka 435 příspěvků 20.06.19 16:13

Ne není to normální. A to to dělá až teď, nebo Ti to začalo vadit až teď?

Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 20.06.19 16:18

A nezveličuješ to jen pod vlivem hormůnků?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 16:26

@Lexter Ne, to ne. Fakt není doma jen co má volno, někde lítá, nic neudělá, neuklidí ani neustele, nechá bordel od snídaně na lince a vypadne, prostě už mě to štve.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15105 příspěvků 20.06.19 16:31
@Anonymní píše:
@Lexter Ne, to ne. Fakt není doma jen co má volno, někde lítá, nic neudělá, neuklidí ani neustele, nechá bordel od snídaně na lince a vypadne, prostě už mě to štve.

Počítám, ze takový byl dlouhodobě ne? Přesto sis ho vybrala jako otce dítěte. Těžko ho předěláš. Buď budeš dělat dusno a on z musu uklidí, nebo to průběžně poklizej ty, přičemž jeho krámy bych jen hrnula na jednu hromadu. Horší jsou ty práce na domě - tam bych s ním zkusila domluvit konkrétní data, kdy se co udělá

terien
Extra třída :D 11765 příspěvků 20.06.19 16:40
@Anonymní píše:
Ráno mi posílal video jak blbne s našimi psy, máme ovčáky. Takže kalamita. A tak to i zůstalo a to jsem mu psala ať si to po sobě uklidí :roll: naženu ho až přijede, ale nechci stylem „úklid ten bordel“ pak je nervlej, že ho buzeruju. On po mě taky nechce abych denně uklízela ale já nejsem hnoják jako on :nevim:

Nechovej se jako jeho matka. Co by dělal doma když ty jsi v práci? Uklidit pak můžete spolu.

arinecka
Kelišová 6569 příspěvků 20.06.19 16:43
@Anonymní píše:
Ahoj. Co by jste na mém místě dělali? Partner když má dovolenou, třeba den volna, odjede pryč, jezdí po kamarádech, příbuzných většinou „jen tak“ pokaždé když má dovolenou, nestalo se že by jsem přijela z práce a byl doma nebo aspoň uklizeno. Přijedu domů a je tu prázdno a i postel neustlaná, bordel nechá a odjede. :nevim: mě to leze krkem jsem těhotná a ještě mít další dospělí dítě, doma nic neudělá jen zmizí, máme barák a práce se tu najde, ale nechci ho komandovat, řekla jsem mu ať trochu poklidí a bordel a doma nikdo, nějaká rada jak to navézt správně a se zájmem, slušně? Nebo je to normální??

Ne, není to normální, ale takový byl asi vždycky že jo? Nech mu to tam, jestli to uděláš za něj, tak nečekej že se to změní :nevim:

Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 20.06.19 16:44

Máte manželskou postel? Jakože velkou? Hezky mu to dej na jeho polovinu a jdi si v klidu vařit.

Jestli to nepochopí nebo se uprdne a půjde spát do obýváku tak je to vůl.

arinecka
Kelišová 6569 příspěvků 20.06.19 16:46
@Anonymní píše:
Ráno mi posílal video jak blbne s našimi psy, máme ovčáky. Takže kalamita. A tak to i zůstalo a to jsem mu psala ať si to po sobě uklidí :roll: naženu ho až přijede, ale nechci stylem „úklid ten bordel“ pak je nervlej, že ho buzeruju. On po mě taky nechce abych denně uklízela ale já nejsem hnoják jako on :nevim:

Tak budete mít mimino, sterilní prostředí potřebovat určitě nebude ale trocha čistoty by neuškodila. Tak to zkus tímhle směrem :nevim:

P4ja
Extra třída :D 10127 příspěvků 20.06.19 16:49
@Anonymní píše:
@Lexter Ne, to ne. Fakt není doma jen co má volno, někde lítá, nic neudělá, neuklidí ani neustele, nechá bordel od snídaně na lince a vypadne, prostě už mě to štve.

A to sis s tímhle pořídila dítě?? :roll:

Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 20.06.19 16:53
@P4ja píše:
A to sis s tímhle pořídila dítě?? :roll:

Když je někdo zaláskovaný. :pankac:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama