Ochranné pomůcky při úklidu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
238
27.11.21 13:21

Ochranné pomůcky při úklidu

Čau holky, dělám takovej větší úklid, tak mě napadlo, jestli používáte při úklidu rukavice, respirátor nebo něco jinýho? Samozřejmě normálně respirátor nepoužívám, ale bohužel ve verandě se nám objevilo pár teček plísně, tak jsem nastříkala Savem a nechce se mi ten smrad čuchat. Většinou jsem líná si třeba při vytírání ty rukavice brát, tak mě zajímá jak to mají ostatní :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12459
27.11.21 13:32

Nepoužívám nic, občas rukavice když myju dukladneji wc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13026
27.11.21 13:33

@LolaAA Ne, nepoužívám ani rukavice, ani respirátor. Savo mi sice nevoní, ale chvilku se to dá vydržet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
172
27.11.21 13:35

Pouzivam rukavice. Jinak uklizim pouze octem, sodou, parou, co podle me neni nejak toxicke. Kdysi jsme plisen vystrikali, kdyz jsme na vikend nebo na dyl odjizdeli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2703
27.11.21 13:35

Nepoužívám většinou nic. Občas rukavice, respirátor ne. Nešlo by při úklidu větrat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
27.11.21 13:38

Používám tlusté gumové rukavice do půlky předloktí od Viledy, mám hodně citlivé ruce a chronicky suché.
Když jsem dříve uklízela bez rukavic, praskala mi kůže do krve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80420
27.11.21 13:41
@arinecka píše:
@LolaAA Ne, nepoužívám ani rukavice, ani respirátor. Savo mi sice nevoní, ale chvilku se to dá vydržet.

Nepouzivam ani to savo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1119
27.11.21 13:43

Používám pokaždé jen rukavice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6768
27.11.21 13:49

Používám non toxic čistící prostředky a ty nejsou na kůži drastické. Ale pokud si ruce hodně máčím ve vodě, tak používám rukavice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
@Jolka86 píše:
Nepoužívám většinou nic. Občas rukavice, respirátor ne. Nešlo by při úklidu větrat?

Samozřejmě větrám, ale od těhotenství mám hrozně citlivý nos a ten savovej smrad fakt nedávám. Asi zkusím najít něco míň smradlavýho :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66356
@LolaAA píše: Čau holky, dělám takovej větší úklid, tak mě napadlo, jestli používáte při úklidu rukavice, respirátor nebo něco jinýho? Samozřejmě normálně respirátor nepoužívám, ale bohužel ve verandě se nám objevilo pár teček plísně, tak jsem nastříkala Savem a nechce se mi ten smrad čuchat. Většinou jsem líná si třeba při vytírání ty rukavice brát, tak mě zajímá jak to mají ostatní :)

Nepoužívám nic..doma nemám nic, co by mě mohlo ohrozit. Max po kunach na půdě uklízím v rukavicích

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6768
27.11.21 13:52
@j.a.n.i1 píše:
Nepouzivam ani to savo :mrgreen:

Savo taky nevedeme, ale asi budeme v ČR spíš minorita :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
27.11.21 13:52
@Wani píše:
Používám non toxic čistící prostředky a ty nejsou na kůži drastické. Ale pokud si ruce hodně máčím ve vodě, tak používám rukavice.

Děláš si sama nějaké nebo kupuješ? Já zkoušela vytírat jenom vodou s octem, ale štvě mě, že to pak vůbec nevoní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6768
27.11.21 13:55
@LolaAA píše:
Děláš si sama nějaké nebo kupuješ? Já zkoušela vytírat jenom vodou s octem, ale štvě mě, že to pak vůbec nevoní.

Nic nevyrábím, to není můj styl :lol: Používám Sonett a voní to hezky jemně, což mně vyhovuje, protože nemám ráda nějakou silnou vůni prostředků. Na vůni si radši zapáím svíčku nebo difuzér.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17460
27.11.21 14:02

Taky používám non-toxic prostředky, takže si po důkladnějším úklidu maximálně namažu ruce. Savo jsem doma neměla nikdy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat