Očkovací centra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 09:51
Očkovací centra

Zdravím všechny,

Chtěla bych Vaše doporučení a tipy na očkovací centra v Praze. Na jaře příští rok odlétám na Bali a potřebuji nutná očkování. Chtěla bych jít někam kde vědí o čem mluví, zodpoví mi i negativa očkovacích látek a nenarvou mi naprosto vše i to co není nutné jen kvůli výdělku.

Moc děkuji za tipy. :mrgreen:

Reakce:

bublinek
Kelišová 5173 příspěvků 11.08.18 12:31

My máme zkušenost s Avenier, ale v Ostravě.
Lékařka očkování doporučila, nijak nenutila. Očkování do Afriky.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1060 příspěvků 11.08.18 14:26

Chodime do Avenieru, na Bali si nechavame ockovat vakcinu na brisni tyfus, ta drzi 3 roky a zloutenku A. Ale to je ciste moje rozhodnuti, urcite by nam toho dali vic. Minule nam predepsali i Malarone i kdyz jsme ho nechteli, malarie na Bali moc neni a navic bych si netroufla ho vzhledem k NU brat, kdyz se potapime. Za vystaveni rp si nauctovali stovku, coz jsem zjistila az za dvermi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 17:36

Děkuju za doporučení :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >