Očkování obou dětí naráz

983
16.3.21 21:33

Očkování obou dětí naráz

Maminky, které máte 2 děti nebo dvojčátka - očkujete obě děti v 1 den? Asi jo, že? U mě tedy 2 různá očkování u dvou různě starých dětí… asi jsem už paranoidní, ale nějak se nemůžu zbavit obav, co když obě budou mít nějakou reakci a já v noci budu lítat od jednoho k druhému… Samozřejmě, že jedno očko mohu odložit, ale praktika máme daleko, děti aktuálně zdravé, do kolektivu nechodí, tak se to vpodstatě hodí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
628
16.3.21 21:39

Ockuji holky společně, zatím tedy společně vzhledem k rozdílnému věku dostaly jen klistovku. Nebála jsem se, na jiná očkováni nikdy žádnou zvýšenou reakci neměly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2981
16.3.21 21:41

@llida nechávala jsem očkovat 3 děti v jeden den. Když už tam jdu, tak ať nemusím s každým zvlášť. Starší reakci na očkování nikdy neměly, takže jsem byla v klidu. U nejmenšího jsem to ještě neměla zjištěné. Manžel byl ale připravený v případě horší reakce i v noci pomoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16498
16.3.21 21:45
@llida píše:
Maminky, které máte 2 děti nebo dvojčátka - očkujete obě děti v 1 den? Asi jo, že? U mě tedy 2 různá očkování u dvou různě starých dětí… asi jsem už paranoidní, ale nějak se nemůžu zbavit obav, co když obě budou mít nějakou reakci a já v noci budu lítat od jednoho k druhému…Samozřejmě, že jedno očko mohu odložit, ale praktika máme daleko, děti aktuálně zdravé, do kolektivu nechodí, tak se to vpodstatě hodí :nevim:

No, tak budeš lítat, no :nevim:

Stejná situace nastane, až si předají nějaké nachlazení, střevní chřipku nebo cokoliv… sourozenci bývají nemocní společně hodně často. Takže i kdyby přišla nějaká reakce po očkování, tak holt se jednu noc nevyspíš… za mne pořád lepší než běhat do ordinace nadvakrát :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15728
16.3.21 21:47

Už i tři děti naráz. Reakci měly všechny, tak jsem si je všechny vzala do postele a bylo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
553
16.3.21 22:00

Ockuji obě naráz. Než tam jezdit několikrát. Vždy čekám až budou obě zdravé a to je fakt zázrak. Takže to rozhodně neodkladam :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25204
16.3.21 22:26

@llida pokud to vyšlo, očkovala jsem je společně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9231
16.3.21 22:34

Všechny tři naráz. Bylo to náročný, ale šlo to. Nejvíc jsem měla strach, aby správnému dali správno vakcínu, byla tam cizí sestřčka, co děti nezná. Ale doktorka hlídala jako pes, už mě zná :oops:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3333
16.3.21 23:01

@llida, očkují vždy všechny děti najednou… moje děti jsou na očkování citlivější, prostřední má alergii na ATB, takže chodím kontrolovat i v noci… Aspoň to je při jednom… Už se stalo, že jsme měli v pelechu valnou hromadu… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
440
16.3.21 23:09

Doktorku máme poblíž, tak nechávám děti očkovat jednotlivě. Právě proto, abych měla na případného maroda volnou náruč. Nevadí mi nijak, že se nevyspím. Ale těžko snáším, když je blbě víc dětem najednou a nemůžu jim poskytnout takovou tu bezvýhradnou pozornost. Což se samozřejmě u normální nemoci děje, ale u toho očkování to mohu ovlivnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
17.3.21 06:01

Už po několikáté jsem nechala oba očkovat najednou, i to tentokrat vyšlo s preventivní prohlídkou mladšího. Když to jde, nechtěla bych se zbytečně tahat k dr dvakrát. Ale měla jsem sebou svoji matku, vždycky byla s jedním v čekárně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat