Očkováníčko žluťas typu A

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lenicka.filipova
Povídálka 18 příspěvků 29.01.18 21:16
Očkováníčko žluťas typu A

Ahoj maminky, asi je obvious na co se chci zeptat. Po jak dlouhé době jste nechávaly vaše děti přeočkovat proti žloutence A? Moje kamarádka byla s malou na konci května, ráda bych nechala přeočkovat opět na jaře, sestra u dr však tvrdí, že max 9 měsíců po první dávce. Já jsem četla, že přeočkování se provádí 6-18 měsíců po první dávce. Prosím vaše zkušenosti. Díííky :) :) :)

Reakce:
Russet
Extra třída :D 12153 příspěvků 29.01.18 21:18
@lenicka.filipova píše:
Ahoj maminky, asi je obvious na co se chci zeptat. Po jak dlouhé době jste nechávaly vaše děti přeočkovat proti žloutence A? Moje kamarádka byla s malou na konci května, ráda bych nechala přeočkovat opět na jaře, sestra u dr však tvrdí, že max 9 měsíců po první dávce. Já jsem četla, že přeočkování se provádí 6-18 měsíců po první dávce. Prosím vaše zkušenosti. Díííky :) :) :)

Už to nehul…

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25225 příspěvků 29.01.18 21:20
@Russet píše:
Už to nehul…

Obviously hulila moc :mrgreen:

MartinaIrena
Extra třída :D 10237 příspěvků 29.01.18 21:20

Nespěchala bych… zátěž organizmu je to tak či tak

pikola
Neúnavná pisatelka 19429 příspěvků 29.01.18 21:21

Takhle fakt někdo mluví? :think: Nebo to je nějaká forma upoutání pozornosti

Halamka
Závislačka 3694 příspěvků 29.01.18 21:31

Co??? Muzete mi to nekdo prelozit?
Nebo radeji ne, chci na to zapomenout :mrgreen:

marcellia
Ukecaná baba ;) 1554 příspěvků 29.01.18 22:10
@lenicka.filipova píše:
Ahoj maminky, asi je obvious na co se chci zeptat. Po jak dlouhé době jste nechávaly vaše děti přeočkovat proti žloutence A? Moje kamarádka byla s malou na konci května, ráda bych nechala přeočkovat opět na jaře, sestra u dr však tvrdí, že max 9 měsíců po první dávce. Já jsem četla, že přeočkování se provádí 6-18 měsíců po první dávce. Prosím vaše zkušenosti. Díííky :) :) :)

My po roce a pul.

vjerunqa
Závislačka 3171 příspěvků 29.01.18 23:43

@lenicka.filipova Četla jsi dobře. Sestra ať se dovzdělá.

Reflex
Ukecaná baba ;) 2458 příspěvků 30.01.18 07:01

Po první davce je imunita min. 8 let, po dvou davkach 10 let. Takže ja bych asi ani nepreockovavala, za 8 let bych dala zase 1 davku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >