Očkováníčko žluťas typu A

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenicka.filipova
Povídálka 17 příspěvků 29.01.18 21:16
Očkováníčko žluťas typu A

Ahoj maminky, asi je obvious na co se chci zeptat. Po jak dlouhé době jste nechávaly vaše děti přeočkovat proti žloutence A? Moje kamarádka byla s malou na konci května, ráda bych nechala přeočkovat opět na jaře, sestra u dr však tvrdí, že max 9 měsíců po první dávce. Já jsem četla, že přeočkování se provádí 6-18 měsíců po první dávce. Prosím vaše zkušenosti. Díííky :) :) :)

Reklama

Reakce:

Russet
Echt Kelišová 9411 příspěvků 29.01.18 21:18
@lenicka.filipova píše:
Ahoj maminky, asi je obvious na co se chci zeptat. Po jak dlouhé době jste nechávaly vaše děti přeočkovat proti žloutence A? Moje kamarádka byla s malou na konci května, ráda bych nechala přeočkovat opět na jaře, sestra u dr však tvrdí, že max 9 měsíců po první dávce. Já jsem četla, že přeočkování se provádí 6-18 měsíců po první dávce. Prosím vaše zkušenosti. Díííky :) :) :)

Už to nehul…

Uživatel je onlinejenny.fields
Generální žvanilka 24367 příspěvků 29.01.18 21:20
@Russet píše:
Už to nehul…

Obviously hulila moc :mrgreen:

MartinaIrena
Echt Kelišová 9898 příspěvků 29.01.18 21:20

Nespěchala bych… zátěž organizmu je to tak či tak

pikola
Neúnavná pisatelka 18736 příspěvků 29.01.18 21:21

Takhle fakt někdo mluví? :think: Nebo to je nějaká forma upoutání pozornosti

Halamka
Závislačka 3335 příspěvků 29.01.18 21:31

Co??? Muzete mi to nekdo prelozit?
Nebo radeji ne, chci na to zapomenout :mrgreen:

marcellia
Ukecaná baba ;) 1551 příspěvků 29.01.18 22:10
@lenicka.filipova píše:
Ahoj maminky, asi je obvious na co se chci zeptat. Po jak dlouhé době jste nechávaly vaše děti přeočkovat proti žloutence A? Moje kamarádka byla s malou na konci května, ráda bych nechala přeočkovat opět na jaře, sestra u dr však tvrdí, že max 9 měsíců po první dávce. Já jsem četla, že přeočkování se provádí 6-18 měsíců po první dávce. Prosím vaše zkušenosti. Díííky :) :) :)

My po roce a pul.

vjerunqa
Závislačka 2864 příspěvků 29.01.18 23:43

@lenicka.filipova Četla jsi dobře. Sestra ať se dovzdělá.

Reflex
Ukecaná baba ;) 1831 příspěvků 30.01.18 07:01

Po první davce je imunita min. 8 let, po dvou davkach 10 let. Takže ja bych asi ani nepreockovavala, za 8 let bych dala zase 1 davku.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama