Očkovat ano/ne? Covid

142
17.5.21 13:46

Očkovat ..ano ...ne .. Covid

Krásný den holky.. Asi to tu už bylo, ale jsem hrozně nerozhodná :zed:. Dnešním dnem se může můj ročník zaregistrovat. Chápu, že rozhodnutí je na mě, ale i tak bych chtěla poprosit o Váš názor? Necháte se očkovat? Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
17.5.21 13:47

Já ano

• Citovat
  • Nahlásit
3342
17.5.21 13:48

Ne. A je to asi stopadesata diskuze na toto téma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
560
17.5.21 13:49

Těch diskusí je tu opravdu několik, stačilo by některou obnovit. Jinak ano, já mám dnes za sebou první dávku - ne dle věku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1959
17.5.21 13:49

Já ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
686
17.5.21 13:50

:lol: no, bylo, asi padesátkrat. Hele vyhledej si ty diskuze. Ver mi, ze tam najdes kompletni spektrum názoru a duvodu proc ano i ne. A doporucuju se spis ridit odbornymi a overenymi informacemi, tady se kromě tech vecnych (vecnou cest a slavu), dozvis i spoustu opakovanych a vyvracenych hoaxu. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
17.5.21 13:52

Děkuji… mrknu se :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31894
17.5.21 13:54
@katern píše:
Krásný den holky.. Asi to tu už bylo, ale jsem hrozně nerozhodná :zed:. Dnešním dnem se může můj ročník zaregistrovat. Chápu, že rozhodnutí je na mě, ale i tak bych chtěla poprosit o Váš názor? Necháte se očkovat? Děkuji :srdce:

Jsem již zaregistrovaná a na čip se těším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.21 13:59

Ano, mám mozek a věřím vědcům, ne konspiratorum.

• Citovat
  • Nahlásit
31
17.5.21 14:03

Ano.. jsem očkovaná. Vakcína Moderna a jsem spokojená. Byla jsem v kontaktu s nakaženými osobami a jako jediná jsem zůstala negativní :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5058
17.5.21 14:03
@katern píše:
Krásný den holky.. Asi to tu už bylo, ale jsem hrozně nerozhodná :zed:. Dnešním dnem se může můj ročník zaregistrovat. Chápu, že rozhodnutí je na mě, ale i tak bych chtěla poprosit o Váš názor? Necháte se očkovat? Děkuji :srdce:

Uz obe davky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1204
17.5.21 14:04
@Anonymní píše:

Taktéž mám mozek, taktéž věřím vědcům, taktéž nevěřím konspirátorům… A hele, nenechám :mrgreen: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8564
17.5.21 14:04

Huraaa a já se bál že tu dneska COVid a očkování nebude. :D nic, do večera tipuji ještě tak 2-3 nové diskuze. Vsadim si na to 2000,–.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8564
17.5.21 14:05
@Anonymní píše:

Prosím. Když už máš nějaký názor, tak se za něj nestyď a neschovavej se za ononym.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
316
17.5.21 14:11

Ano, jsem již očkovaná z důvodu profese. Pokud můžu udělat alespoň toto málo, aby se svět vrátil trochu do normálu, tak to udělám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat