Odblokování příspěvků na FB

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ZoufalkaJ
Kecalka 115 příspěvků 04.08.19 11:42
Odblokování příspěvků na FB

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, jak odblokovat příspěvky na fb? S mojí sestrou máme problém, nezobrazují se mi její příspěvky a nebo fotky. Vidím jen fotky profilové a úvodní. Už jsme obě zkusily všechno. Nikde blokaci ani jedna nemáme. Přemýšlím že jeden čas tam sestra dávala úplné nesmysle a nechtěla jsem to vidět a tak jsem možná někde dala blokaci příspěvku. Jenže teď nikde nemůžu najít kde bych to odblokovala. Když jdu do NASTAVENÍ- BLOKACE. tak tam nikde její jméno není. A když jdu na její zeď a vlezu jí tam do těch tří teček tak tam je blokace a taky to nejni zatrhlé.
Prosím nevíte kde to mám jinde najít? Dala tam fotku semnou aj mě označila a já to nevidím
Děkuju

Reakce:
La-Vra
Závislačka 2761 příspěvků 04.08.19 12:17

@ZoufalkaJ Máš u ní na profilu zaškrtnuto „sleduji“?

MartinKa36
Závislačka 3806 příspěvků 04.08.19 12:25

Existuje klíčové slovo které vyresetuje nastavení priorit pro sledování přispěvků tvých přátel do defaulního stavu.

Napiš post a do něj slovo Tommy Robinson

ZoufalkaJ
Kecalka 115 příspěvků 04.08.19 12:35

@La-Vra ano mám
@MartinKa36 a kam to mám přesně napsat?

MartinKa36
Závislačka 3806 příspěvků 04.08.19 12:59

Normálně do postu na zeď.

carsa
Ukecaná baba ;) 1515 příspěvků 04.08.19 13:03
@MartinKa36 píše:
Existuje klíčové slovo které vyresetuje nastavení priorit pro sledování přispěvků tvých přátel do defaulního stavu.Napiš post a do něj slovo Tommy Robinson

Počkej, ona chtěla odblokovat příspěvky, ne dostat ban na půl roku :).

Váš příspěvek
Reklama