Odčervení pro lidi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.18 09:11
Odčervení pro lidi

Ahojky, prosím Ty kteří se pravidelně odčervují, čistí, co se zabývají trávením a tímhle oborem

Poraďte lék co zbaví tělo parazitů, které si mýslím že vetšina máme

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6397 příspěvků 29 inzerátů 25.02.18 09:17

Já si jednou za čas koupím Vermophyt, je to bylinný přípravek, kapsle. Podle mě to není na škodu a pravidelným odčervením by se měli víc zabývat ti, co žijí se zvířaty. Myslím, že všichni máme nějaké hostitele, jsme živí tvorové, a to v přírodě platilo vždy..

Jahru
Ukecaná baba ;) 1345 příspěvků 25.02.18 09:52

A co preventivně antibiotika? Nebo antiviritika? Víš kolik je v těle „zlých“ bakterií a virů? Pokud už mermomocí potřebuješ něco zkoušet, tak přírodní preparáty, ty aspoň (většinou) neublíží. Účinná antiparazitika jsou dost toxická, vzhledem k tomu, že parazité mají (na rozdíl od bakterií) stejné buňky jako my.

mroe
Extra třída :D 14098 příspěvků 25.02.18 09:59
@Anonymní píše:
Ahojky, prosím Ty kteří se pravidelně odčervují, čistí, co se zabývají trávením a tímhle oboremPoraďte lék co zbaví tělo parazitů, které si mýslím že vetšina máme

A to vadi?
Kdo se pravdelne odcervuje, ma nejspis vetsi problem nez parazity a s tim evidentne nedela nic.

lucenka
Vesmírná mluvilka 31185 příspěvků 25.02.18 10:01

Odčervuju se pravidelně, ale nežiju v ČR a máme to doporučený. Tabletky tam v pohodě seženu v lékárně bez receptu za pár korun. Nechápu systém v ČR, kdy musí trapně člověk chodit k lékaři.

Jahru
Ukecaná baba ;) 1345 příspěvků 25.02.18 10:04

@lucenka já to zase chápu - v čr je riziko parazitózy výrazně nižší, než to, že se někdo přiotráví antiparazitiky, když budou volně dostupná

lucenka
Vesmírná mluvilka 31185 příspěvků 25.02.18 10:06
@Jahru píše:
@lucenka já to zase chápu - v čr je riziko parazitózy výrazně nižší, než to, že se někdo přiotráví antiparazitiky, když budou volně dostupná

Tak popravdě řekla bych, že nějakého parazita má u nás každý. Psy, kočky odcervujeme ale na sebe v tomhle směru kašleme. Neřekla bych, že je to správný přístup

mroe
Extra třída :D 14098 příspěvků 25.02.18 10:08
@lucenka píše:
Tak popravdě řekla bych, že nějakého parazita má u nás každý. Psy, kočky odcervujeme ale na sebe v tomhle směru kašleme. Neřekla bych, že je to správný přístup

Jestli ho ma kazdy, tak proc se odcervovat?

lucenka
Vesmírná mluvilka 31185 příspěvků 25.02.18 10:09
@mroe píše:
Jestli ho ma kazdy, tak proc se odcervovat?

Třeba proto, že ne zrovna vždycky jsou to vhodní spolubydlící?

mroe
Extra třída :D 14098 příspěvků 25.02.18 10:11

A jak se to pozna? Je lepsi se rovnou prolit nejakou chemii?

lucenka
Vesmírná mluvilka 31185 příspěvků 25.02.18 10:14
@mroe píše:
A jak se to pozna? Je lepsi se rovnou prolit nejakou chemii?

Já třeba byla pořád hodně unavená. Byla bych schopná spát 20 hodin denně. Po odcerveni to přešlo.

mroe
Extra třída :D 14098 příspěvků 25.02.18 10:16
@lucenka píše:
Já třeba byla pořád hodně unavená. Byla bych schopná spát 20 hodin denně. Po odcerveni to přešlo.

Ok, ale proc to opakovat a delat preventivne?

Příspěvek upraven 25.02.18 v 10:16

Jahru
Ukecaná baba ;) 1345 příspěvků 25.02.18 10:16

@lucenka jo, třeba toxoplazmu, ale tu „neodčervíš“. Jinak pokud dodržuješ základní hygienická pravidla, tak riziko nějaké významnější parazitózy je mnohem mnohem menší než zatěžovat tělo chemickými léky. Člověk má v sobě i na sobě obrovské množství virů, bakterií i parazitů, ale pokud je zdravý, tak se s nimi vypořádá sám. Od toho má imunitní systém. Stejně tak bys mohla chtít zničit všechny potenciálně nebezpečné bakterie preventivním braním antibiotik, to by dávalo stejný smysl.

lucenka
Vesmírná mluvilka 31185 příspěvků 25.02.18 10:17
@mroe píše:
Ok, ale proc to opakovat a delat preventivne?Přís­pěvek upraven 25.02.18 v 10:16

Třeba proto, že nechci čekat než nějaký červík moc vyroste a začne páchat neplechu.

Jahru
Ukecaná baba ;) 1345 příspěvků 25.02.18 10:19

A pokud už mám podezření na nějaké parazity, je lepší udělat rozbor krve, stolice… a najít původce. Ne plácat do sebe léky na blind. Na každého parazita platí jiné léky, pokud použiješ nesprávné, tak nejen, že nepomůžou, ale uškodí a ale stejně jako u atb na ně vziká rezistence.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama