Průběh nemoci při antibiotikách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kashaa
Povídálka 13 příspěvků 24.02.18 12:37
Průběh nemoci pri antibiotikach

Dobry den, obracim se na vas ohledne me nemoci. Již týden mam anginu a okamžitě mi byly nasazeny antibiotika. Po třech dnech se mi vše začalo zlepšit ale od vcera se mi vše zhoršilo. Sice me přestal bolet ten krk ale mam dusivej kašel, rýmu, teploty, bolest svalu a kloubu, zimnici a kdyz se podivam očima do stran, tak me desne rezou. Nevim zda je normální, ze kdyz beru ATB tak se mi tohle rozjede. Dekuji za jakoukoliv zkušenost. Dekuji

Reklama

Reakce:

myskalucka
Echt Kelišová 8100 příspěvků 24.02.18 12:55

Asi se ti přidružila viróza. Takhle to přesně letos měli obě moje děti.

sibka
Stálice 92 příspěvků 24.02.18 13:15

Dopadla jsem úplně stejně, angína a do týdne se přidala viroza. Jen se z toho nějak nemohu vyhrabat :(

radkka
Generální žvanilka 20020 příspěvků 24.02.18 13:20
@myskalucka píše:
Asi se ti přidružila viróza. Takhle to přesně letos měli obě moje děti.

Taky si myslím… :kytka: teď je to všude. Manžel má už dva týdny zvýšenou teplotu a kašel, nic strašného, ale nemůže se toho vůbec zbavit :zed:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Ať žije Zeman! Opilci v centru města vystrčili zadky a spálili své trenky

Přinejmenším neobvyklý pohled se naskytl kolemjdoucím obyvatelům Liberce,... číst dále >

Manželka mě nepustila! Hitem mistrovství je fanoušek, který musel zůstat doma

Jeho fotky baví internet a s klidným svědomím můžeme říct, že je zřejmě... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

Jak snížit hladinu cukru v krvi? Jezte vlákninu, na smažené zapomeňte

Zvýšená hladina cukru v krvi je příčinou řady zdravotních problémů. K udržení... číst dále >

Reklama