Průběh nemoci při antibiotikách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kashaa
Povídálka 22 příspěvků 24.02.18 12:37
Průběh nemoci pri antibiotikach

Dobry den, obracim se na vas ohledne me nemoci. Již týden mam anginu a okamžitě mi byly nasazeny antibiotika. Po třech dnech se mi vše začalo zlepšit ale od vcera se mi vše zhoršilo. Sice me přestal bolet ten krk ale mam dusivej kašel, rýmu, teploty, bolest svalu a kloubu, zimnici a kdyz se podivam očima do stran, tak me desne rezou. Nevim zda je normální, ze kdyz beru ATB tak se mi tohle rozjede. Dekuji za jakoukoliv zkušenost. Dekuji

Reklama

Reakce:

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 24.02.18 12:55

Asi se ti přidružila viróza. Takhle to přesně letos měli obě moje děti.

sibka
Stálice 93 příspěvků 24.02.18 13:15

Dopadla jsem úplně stejně, angína a do týdne se přidala viroza. Jen se z toho nějak nemohu vyhrabat :(

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 24.02.18 13:20
@myskalucka píše:
Asi se ti přidružila viróza. Takhle to přesně letos měli obě moje děti.

Taky si myslím… :kytka: teď je to všude. Manžel má už dva týdny zvýšenou teplotu a kašel, nic strašného, ale nemůže se toho vůbec zbavit :zed:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec dostává naloženo: Tenhle zápas jsi prohrál! Je to ale spravedlivé?

Rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je stále jedním z nejvíce... číst dále >

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama