Průběh nemoci při antibiotikách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kashaa
Povídálka 24 příspěvků 24.02.18 12:37
Průběh nemoci pri antibiotikach

Dobry den, obracim se na vas ohledne me nemoci. Již týden mam anginu a okamžitě mi byly nasazeny antibiotika. Po třech dnech se mi vše začalo zlepšit ale od vcera se mi vše zhoršilo. Sice me přestal bolet ten krk ale mam dusivej kašel, rýmu, teploty, bolest svalu a kloubu, zimnici a kdyz se podivam očima do stran, tak me desne rezou. Nevim zda je normální, ze kdyz beru ATB tak se mi tohle rozjede. Dekuji za jakoukoliv zkušenost. Dekuji

Reakce:

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 24.02.18 12:55

Asi se ti přidružila viróza. Takhle to přesně letos měli obě moje děti.

sibka
Stálice 94 příspěvků 24.02.18 13:15

Dopadla jsem úplně stejně, angína a do týdne se přidala viroza. Jen se z toho nějak nemohu vyhrabat :(

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 24.02.18 13:20
@myskalucka píše:
Asi se ti přidružila viróza. Takhle to přesně letos měli obě moje děti.

Taky si myslím… :kytka: teď je to všude. Manžel má už dva týdny zvýšenou teplotu a kašel, nic strašného, ale nemůže se toho vůbec zbavit :zed:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >