Oddechový čas

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hanyžka1
Kecalka 154 příspěvků 21.07.19 19:28
Oddechový čas

Zdravím a ptám se, pomohl vám k případě problémů, krize, neshod apod tzv. oddechový čas? Zkrátka pár dní, kdy nejste v kontaktu, nevoláte si, nevídáte se? Nebydlíme spolu. Pomohla ta doba utřídit si myšlenky, připustit si chyby, najít řešení?

Reakce:
_BBQ_s
Echt Kelišová 9498 příspěvků 21.07.19 19:30

Asi tak 14 dnu by mi pomohlo rozhodne..

Terisos
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 21.07.19 19:34

Určitě je to dobrý nápad, ze zkušenosti. I když to pak nedopadne úplně dobře, je fajn si vyčistit hlavu a sejít se po třeba 2 týdnech a narovinu oznámit stanovisko. Ten druhý taky řekne jak to vidí a je jasno.

mrav
Vesmírná mluvilka 31451 příspěvků 21.07.19 19:37

Někdy to pomůže, někdy ne. Je to individuální. Při nejhorším po této době půjdete od sebe. :mavam:

krysoleta
Stálice 51 příspěvků 21.07.19 19:38

Nebydlíte spolu a už potřebujete oddechový čas? :think: Ať už je to, jak chce, minimálně je to příležitost vyjet každý na svou vlastní dovolenou a během toho být třeba bez kontaktu, třeba se utřídí myšlenky i pocity. Ale nějaké rádoby „pauzy“ jak se to dneska nosí, podle mě nemají význam. :nevim:

Janli
Echt Kelišová 9886 příspěvků 21.07.19 20:19

Mě to pomohlo moc. Odjela jsem na týden k moři, všechno si nechala pořádně projít hlavou a po návratu jsem poslala chlapa po sedmiletým vztahu k šípku. Ve druhým vztahu jsme si dali pauzu na čtyři roky a taky nám to moc pomohlo :mrgreen:.

xavierka
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 21.07.19 20:22

Nám to ve vztahu taky pomohlo.

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 21.07.19 20:30

Nepraktikuju to ve vztahu, ale primárně vůči jednomu členovi rodiny. Zpravidla reaguju s odstupem dvou, tří dní… Pomáhá, velmi. Opadnou prvotní emoce, občas panika :D mění se ochota vnímat nebo naopak nevnímat ( = nesugerovat si) podtóny konverzace. Objevují se řešení, které člověk pod prvním návalem emocí nevnímá.
Vůbec to není blbá možnost, naopak.

azaleila
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 44 inzerátů 21.07.19 21:55

Rozhodne ano… drzim palce :kytka:

Váš příspěvek
Reklama