Odebrání dítěte na Slovensku

27
18.5.16 22:39

Odebrání dítěte na Slovensku

To je drsné…
http://svobodneforum.cz/…ka-ze-tridy/
„Podle aktivisty Moniky Kozelové byl Marco nechtěným dítětem ženy, která v počáteční fázi těhotenství podstoupila potrat, ten se však nezdařil kvůli její anomální děloze. Žena se později pokusila nemocnici žalovat, že se chlapec narodil.“ :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1025
18.5.16 22:42

Cetla jsem to. Humus, bylo mi na zvraceni. Videi jsem radsi nezkoukla. Chudak babicka a dite. Obdiv ucitelce a reditelce. Pesti na oko pro matku a debilni zakonodarce!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4660
18.5.16 22:48

Jo já kráva bohužel shlédla i to video :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1025
18.5.16 22:51
@dendule4 píše:

Ja na tyhle veci nemam. Nekoukam ani na zpravy kvuli vecem jako jsou tyhle, ci horsi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lucenka
18.5.16 22:57
@sebaanez píše:
Cetla jsem to. Humus, bylo mi na zvraceni. Videi jsem radsi nezkoukla. Chudak babicka a dite. Obdiv ucitelce a reditelce. Pesti na oko pro matku a debilni zakonodarce!!!

Přesně tak… na video taky nemám žaludek. Chudák kluk a babička. Tipuju, že se jim matka rozhodla zničit život jen kvůli svému prospěchu v podobě sociálních dávek

• Citovat
  • Nahlásit
1025
18.5.16 23:00
@lucenka píše:
Přesně tak… na video taky nemám žaludek. Chudák kluk a babička. Tipuju, že se jim matka rozhodla zničit život jen kvůli svému prospěchu v podobě sociálních dávek

Penize jsou penize. Nekdo jde pres mrtvoly :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6800
18.5.16 23:00
@dendule4 píše:

Hrůza. Matka je naprostá k. áva :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6772
18.5.16 23:03

8o viděla jsem video, křik toho klučiny jak ho táhla matka po té chodbě budu mít nějakou dobu v hlavě. Neuvěřitelné.

Ale díky médiím si myslím že se do toho někdo položí a ještě se to nějak dovyřeší. Hlavně když to vidí fakt masy lidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6772
18.5.16 23:04

@lucenka Je to tak, matka žije v cizině a tam by na dítě dostala hodně peněz, přijela si pro syna (o kterého se nestará 6 a půl let) do ČR a chce ho vzít do té ciziny na dávky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1025
18.5.16 23:21
@Aletheia píše:
@lucenka Je to tak, matka žije v cizině a tam by na dítě dostala hodně peněz, přijela si pro syna (o kterého se nestará 6 a půl let) do ČR a chce ho vzít do té ciziny na dávky.

Ale fakta, jez jsi zapomnela dotat a ktera jsou celmi dulezita jsou ta, ze chlapec trpi veskerymi neurologickymi problemy pravdeponobne zpusobenymi uzivani omamnych latek a alkoholu behem tehotenstvi…chlapec ma velmi hluboky vztah k babicce, ktera ho vychovala a dala mu lasku. Ale zakonodarci to zaridili tak, ze matka ma vetsi pravo na dite, nez babicka nebo jina osoba. Pani Michalakova z Norske kauzy by urcite koukala. Tam matka skoro nemela pravo ani hovorit cesky se svymi detmi.

Příspěvek upraven 18.05.16 v 23:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14548
18.5.16 23:23

Hrozný, hrozný, hrozný. S klukem absolutně nikdo nemluvil, ten chudinka vůbec netušil, co se bude dít. Jako je mi ho fakt líto i jeho babičky a pro spolužáky to musí být taky dost drsný zážitek :( Je fakt vidět, že to „maminka“ dělá jen pro jeho dobro :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25090
18.5.16 23:32

Další důkaz toho, jak v naší humánní moderní době vládnou tupé zcepenělé úřady, zákony straní grázlům a selský rozum a dobré mravy dostávají na frak. Matka je matkou především svou láskou, péčí a výchovou dítěte. Biologické rodičovství není zásluha, pokud v něm to předešlé chybí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
19.5.16 01:23

To je hrozné. Je mi moc líto chlapce i babičky. Šílený co se může dít v souladu se zákony.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6664
19.5.16 08:33
@Aletheia píše:
@lucenka Je to tak, matka žije v cizině a tam by na dítě dostala hodně peněz, přijela si pro syna (o kterého se nestará 6 a půl let) do ČR a chce ho vzít do té ciziny na dávky.

Stalo se to na Slovensku, ne v ČR :? Ale i u nás si pamatuji podobný případ, je to už nějaký ten rok. Tehdy děti sociálka taky odvlekla od matky, přes jejich křik a protesty a poslali je k otci do ciziny. :? Matka je pak neměla šanci ani vidět. :poblion:
Tady ten případ na Slovensku jsem nejdřív četla a neměla odvahu si video pustit. No, včera večer jsem si ho nakonec pustila :zed: a bylo mi z toho do breku :,( a zle :poblion: Strašné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat