Odejít? Kde je hranice?

Anonymní
23.4.17 23:50

Odejít? Kde je hranice?

Vzhledem k charakteru diskuze, prosím o zachování anonymity, děkuji :oops:

Máme dvě děti, krásný, přátelský vztah, jsme si kamarády. Bohužel mě to začíná hodně ubíjet, už mě to nebaví, má pocit, že mi život proplouvá mezi prsty, nejsem stastná. Už jsme to 2× lepili, ale do roka jsme tam, kde jsme byli. :roll:
Děti jsou malé, 2roky. O rodinu se stará, má děti rád, je dobrý otec. Jen jsme zjistili, že každý asi chceme něco jiného, a jiné věci od života očekáváme.

Můžete mi napsat Vaše životní příběhy? Jste na tom někdo podobně? Jak jste to řešily? Odešly jste některá s více dětmi? Jak jste to zvládaly? :nevim:

Chci lásku, chci vášen, milence, sex, normální zdravý vztah a ne kolem sebe chodit jak myšky a raději pracovat na zahradě, nežli být spolu :zed:

Je mi jasný, že mě spoustu z vás osočí, že jsem jen znuděná nanyna, která neví co má doma. Vím, mám skvělého chlapa, je to užasný kamarád, ale nějak láska vyprchala, je pryč. Vášen je pryč. :nevim: Ale jsou tady už děti, jsem sobec? Asi ano…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

25486
23.4.17 23:55

Ne nejsi sobec, jen kde je ta hranice ti nikdo neřekne aneb každý ji má jinde…

promiň svůj příběh tu na skle rozmazávat nebudu…můžem pokecat přes sz :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.4.17 00:12

Ahoj,

tak já tě neodsoudím, protože to zcela chápu. Založila jsem teď téma o „nelíbacím“ příteli, taky mne to štve, člověk by asi neměl v tomhle dělat kompromisy. Jsi podle všeho ještě mladá, určitě tě to začne štvát čím dál víc, nakonec k rozchodu tak jak tak dojde, protože dle všeho máte rozdílní životní priority. Zda odejít, když máš malé děti, to ti neřeknu, v téhle situaci jsem nikdy nebyla. Držím pěsti, ať se rozhodneš správně. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
13496
24.4.17 00:38

Urcite sobec nejsi, i kdyz ti to spousta uzivatelek napise. Ale stejne ti nikdo nemuze rict, kde jsou hranice, protoze jak uz psala @brumdinka, kazdy je ma jinde.

Ja sem svuj pribeh psat nebudu, protoze je po tom kazdemu prd(tim nemyslim tebe :kytka: ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5749
24.4.17 06:23

Pozitri mame rozvodovy stani. Mame tri deti. Jedno hodne postizeny. Ale nekdy clovek proste nemuze zustat stat na miste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10314
24.4.17 06:48

@Tarjei Preji pevne nervy a hodne stesti! :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
24.4.17 07:07

Podobny pribeh nemam, ale vim, ze ve tve situaci bych odesla. Osobne nerada marnim sve roky zivota. A jak se rika kvuli detem? No me ani kvuli detem zivot nekonci a nemusim se sebeobetovavat za kazdou cenu. Pokud si s muzem rozumite, jiste se i rozume domluvite - a asi se ulevi i jemu. Takze za me ano, posunula bych se dal ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1087
24.4.17 07:18

Pokud to udelas, tak mu hlavne nebran se stykat s detmi, ony za to, ze ty se ve vztahu nudis, nemuzou. A to ze jednoho rodice najednou vidi tak jednou za ctrnact dni na vikend…to je proste smutny. Nekdo me blizky ted zaziva neco podobneho, on prestal splnovat jeji naroky a ona odesla na druhy konec republiky za svoji mamou a odesla pochopitelne i s detmi. Takze kdyz se rozejdete, tak nejak rozumne, jako dospeli a rodice…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5749
24.4.17 07:52

@Ketris Dekujuuuu, deti uz mam v peci, majetkovy vyrovnani jsem dodala, jsme dohodli, tak doufam, ze to projde hladce.
Jeste k tematu, clovek by nemel jednat z chvilkovyho rozmaru. Ja to resila tri roky. Ale zaroven kdyz to nema cenu, tak to je lepsi jit od toho. Neni v tom zadny ublizovani u nas. Jen jsme se uz moc stvali, sex nesel, odkracelo to vse do ksa. Deti neslysely jedinou scenu. Kdyz jsme se domluvili, ze jdem od sebe, obema se nam ulevilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.4.17 07:57

Podle me ve vztahu musi byt chemie, jiskra, ten pocit, ze je partner jedinecny a nikoho jineho nechci. Kdyz to tam neni, tak si to tezko namalujes. Ale kvuli detem bych se snazila vztah restartovat a zachranit a rozvedla bych se az ve chvili, kdybych vedela, ze to proste nepujde. Jake to bylo mezi vami drive?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.4.17 08:27

A co milenec? Ten ti dodá vášně :) a je skoda ukončit vztah s dobrým partnerem a tátou. Ono jich totiž zase tolik není

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12805
24.4.17 09:08

Po sesti letech nezajmu o sex z manzelovi strany se rozvadime. Taky radsi delal na baraku nez na me. :nevim:
Ja mam pritele, on si nasel pritelkyni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.4.17 09:14
@Tichošlápek píše:
A co milenec? Ten ti dodá vášně :) a je skoda ukončit vztah s dobrým partnerem a tátou. Ono jich totiž zase tolik není

Ano :potlesk: :palec: Mě to paradoxně moc pomohlo.
Nuda, stereotyp, pocit že mi život utíká, hádky…
S milencem - zamilování, vášeň, zážitky, zvýšení sebevědomí. Doma jsem samozřejmě nic neřekla, ale začalo se to zlepšovat.
S milencem to skončilo po 3/4 roce, když opadlo prvotní zamilování, začaly se ukazovat jeho nedostatky. Zjistila jsem, že toho, koho mám doma a který mě miluje, mám ráda víc, máme společné zážitky, dítě…
Podruhý už by do toho nešla, ale nelituju. Uvědomila jsem si, kdo mi za to stojí a kdo je mojí oporou a s kým chci být.
Prosím o zachování anonymity. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
3781
24.4.17 09:20

Míru tolerance má každý jinou. Já si za mlada užila vzrušení až až, že teď dokážu ocenit i tu společnou práci na zahradě… pak, gril, vínko, pokec,… Kvůli pomíjivímu vzrušení bych neodcházela. Pravda, nikdy jsem nezažila, že by mně chlap vyloženě odmítal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
24.4.17 09:28

Tak já půjdu proti zdejšímu většinovému proudu, ale osobně bych z tohoto vztahu neodcházela. To, co popisuješ, mi přijde jako věc, která se dá řešit.
Jako nemůžeš čekat, že po x letech vztahu budete pořád zamilovaní a bude mezi Vámi vášeň jako na začátku. Dlouhodobý vztah je spíš o tom přátelství než o každodenním vášnivém sexu a motýlcích v břiše. I kdyby sis našla někoho jiného, za pár let budete opět tam, kde jste se svým současným partnerem teď.
Spíš bych se zaměřila sama na sebe, na své koníčky a našla bych si činnost, která mi bude dělat radost. Prostě najít sama sebe. A uvidíš, že to i vašemu vztahu prospěje a dodá mu to nový vítr do plachet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama