Odejít od něj?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 09:40
Odejít od něj?

Ahoj děvčata, jsem s chlapem 8 let a máme spolu 2 malé děti..Když se blíží víkend, nebo je doma o nějaký ten svátek vždy si rád vypije a pak mi sprostě nadává jak na děti tak i na mě. Dost mě to ponižuje a trápí.
Včera třeba si vypil, až začal chodit ze široka a opírat se o zeď, bylo na něm vidět že už má dost. Šel se starším hodně pozdě ven a nedal mu na hlavu čepici..moc jsem se naštvala a zbytek alkoholu mu vylíla..ten pak začal vyvádět,,sprostě nadával, rozbil vysavač, náhrdelník, vánoční svícen, vyhodil morčeti krmení z okna, odmontoval kola na dětském kočárku.,.a já nevím na co ještě příjdu. Šli byste od takového chlapa pryč?, vždy když vidím u něj nějaký alkohol, bojím se, co bude pak vyvádět. Jinak je to skvělěj táta. Děkuji anonymA

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Kaileee
Ukecaná baba ;) 1619 příspěvků 26.12.18 09:45

takovým ženským by rovnou měli odebírat děti, protože jak některá dopustí to, že její dítě vyrůstá v takovém prostředí, to mi hlava nebere… nevím na co čekáš, až tě zmlátí?

sediza
Závislačka 2734 příspěvků 26.12.18 09:46

Ještě dnes bych se sbalila. I kdybych měla být nějaký čas u příbuzných…

Pandulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 09:46

Zkusila bych si s ním v jeho světlé chvilce sednout a připomenout mu, co vše naposledy vyvedl. Dala bych mu nůž na krk (obrazně), že pokud se nezačne léčit a nepřestane pít, tak odcházím i s dětmi. Jinak pro jistotu bych se jeho eskapády snažila nenápadně natočit pro případné boje o děti.
Pokud by se léčení vysmál, že není alkoholik, tak bych odešla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 09:49

jako on nepije denně, jen o víkendu nebo když je ve svátek doma, prostě když nejde do práce. Je to potom olkoholik taky, když to nemá denně? anonmymA

neila
Extra třída :D 12729 příspěvků 26.12.18 09:49

To jako myslíš vážně tu otázku?

sediza
Závislačka 2734 příspěvků 26.12.18 09:51
@Anonymní píše:
jako on nepije denně, jen o víkendu nebo když je ve svátek doma, prostě když nejde do práce. Je to potom olkoholik taky, když to nemá denně? anonmymA

Ano, je. Ale je úplně jedno, jestli je alkoholik nebo není. Důležité je, že to není na žití pro vás ani děti. Abychom tu neměli za nějakou dobu diskusi VYVINULA SE MI ÚZKOSTNÁ PORUCHA NEBO DEPRESE, CO MÁM DĚLAT?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 09:52

A ještě mi řekl, že je to moje chyba že mi nadává, protože jsem ho nas..la že jsem mu vylila poslední zbytek alkoholu.. anonymA

Kfětoslava
Závislačka 3133 příspěvků 26.12.18 09:52
@Anonymní píše:
:( Chudáci děti. A ty taky. Jsi už dobře zmasírovaná. Jednou možná bych tenhle hysterický výstup s rozbíjením věcí a vyhazováním z okna a nadávkami možná snesla, když by ten člověk stál za to a byl by to projev nějaké momentální indispozice, podruhé už ne. Abychom si rozuměly, jednou za život, ne jednou za dva týdny.
Kaileee
Ukecaná baba ;) 1619 příspěvků 26.12.18 09:52
@Anonymní píše:
:roll:
Kfětoslava
Závislačka 3133 příspěvků 26.12.18 09:53
@Anonymní píše:
A ještě mi řekl, že je to moje chyba že mi nadává, protože jsem ho nas..la že jsem mu vylila poslední zbytek alkoholu.. anonymA

Ano, tuhle větu násilníci rádi používají

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 09:57

Přiznám se, že jednou jsem mu naliskala, když utrhl vodovodní baterii v kuchyni.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 26.12.18 09:58

On nepije, jen o vikendu… vikend je jedinej vas spolecnej cas predpokladam, jsou doma deti a vidi to, tohle bych netrpela. At se jse lecit idiot a ty mu dej nejaky ultimatum, dupni si, proc to tolerujes? Vykopni jeho at si jde courat po hospodach treba a tyden si chrape v aute. Prece se nebudes nekde handrkovat s detmi, kdyz on to prehani.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1619 příspěvků 26.12.18 10:01
@Anonymní píše:
Přiznám se, že jednou jsem mu naliskala, když utrhl vodovodní baterii v kuchyni.

tak nevím jestli si z nás tady děláš srandu, nebo jsi opravdu tak ehm jiná… je mi někdylíto, že tady nemáme norský systém

Pandulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 10:01
@Anonymní píše:

Hele to bys měla nejlíp vědět ty. Nevím, jak to u Vás doma chodí. Bůhví, co jste si předtím řekli, že jeho reakce byla taková (což jeho reakci nijak neomlouvá). Třeba ten alkohol v tom nakonec hlavní roli nehraje.
Tak jako tak to neomlouvá jeho chování, přes které by u mě vlak rozhodně nejel.
Pokud bych o toho chlapa hodně stála, měla ho ráda a nechtěla rozbít rodinu, tak bych mu dala poslední šanci v tom, že pokud nepřestane hned pít, tak odcházím. Při sebemenším porušení bych odešla. Jak to tak ale čtu, tak myslím, že tě s tím ledatak pošle do háje. Pak bych ovšem s naprosto klidným vědomím odešla.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama