Zadaný, ale líbí se mi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 01:03
Zadany, ale libi se mi

Ahoj, v praci se mi zalibil kolega. Problem je ze je zadany a jeho pritelkyne pracuje s nami. Ale on vypada ze by zajem mel. Porad se me nenapadne dotyka, kdyz je moznost. A zpusob jakym se na me diva a usmiva se. Nedavno mi prinesl kafe protoze jsem mu rikala ze uz ho nestihnu (koncila mi pauza) on sel koupim mi ho a prinesl. Pak jednou kdyz jsme se loucili tak me objal a dal mi pusu na tvar. A kdyz se me ptal co budu delat na Silvestra tak rekl ze by jsme meli neco spolecne vymyslet. Vcera nepracoval a na konci dne se tam najednou objevil (Ja ted delam v jinem patre nez on I nez jeho pritelkyne) a kdyz jsem se ho zeptala co tam dela rekl ze ji prisel vyzvednout, ale sel za mnou do druheho patra aby me videl, jinak by nemel duvod tam vubec chodit. No ale pak jsou zase i dny kdy me jen poztravi a nevenuje mi tolik pozornosti jako jindy. Tak jsem z toho zmatena. Nevim jestli by mel zajem nebo ne. A vim ze je to zvlasti situace protoze vsichni vedi s kym chodi. Co myslite vy, ma zajem?

Reakce:
xsaleen
Echt Kelišová 9234 příspěvků 26.12.18 01:16

Vykasli se na nej. Je zadaný a zkousi to… Kdyz se chytis, budes nejspis jen dalsi zarez na pazbe

ontar
Ukecaná baba ;) 1507 příspěvků 26.12.18 01:53

Navrhni mu sex a hned budeš vědět, která bije…

cecetka
Echt Kelišová 7659 příspěvků 26.12.18 03:34

Nech to plynout. Treba neni ve svem vzrahu spokojeny, proto se rozhlizi kolem. Anebo muze byt chlapem, ktery rad dobyva vice zen najednou. Kdyz tomu nechas volny prubeh a mic na jeho strane, tak uvidis, jak se to vyvine.

Lara Farseer
Ukecaná baba ;) 1031 příspěvků 26.12.18 07:28

A když si představíš, že se to povede a on opustí přítelkyni a dáte se dohromady, tak co?

Budete tam dal všichni tři v pohodě pracovat?

Nebudeš se bát, že zatímco jsi ty jeho ofiko přítelkyně, chodí na jiné patro oblbovat někoho jiného? Já bych takovému člověku nemohla věřit…

Nebo by ti stačilo být milenka?

Annabela11
Závislačka 2881 příspěvků 26.12.18 07:35
@Anonymní píše:
Ahoj, v praci se mi zalibil kolega. Problem je ze je zadany a jeho pritelkyne pracuje s nami. Ale on vypada ze by zajem mel. Porad se me nenapadne dotyka, kdyz je moznost. A zpusob jakym se na me diva a usmiva se. Nedavno mi prinesl kafe protoze jsem mu rikala ze uz ho nestihnu (koncila mi pauza) on sel koupim mi ho a prinesl. Pak jednou kdyz jsme se loucili tak me objal a dal mi pusu na tvar. A kdyz se me ptal co budu delat na Silvestra tak rekl ze by jsme meli neco spolecne vymyslet. Vcera nepracoval a na konci dne se tam najednou objevil (Ja ted delam v jinem patre nez on I nez jeho pritelkyne) a kdyz jsem se ho zeptala co tam dela rekl ze ji prisel vyzvednout, ale sel za mnou do druheho patra aby me videl, jinak by nemel duvod tam vubec chodit. No ale pak jsou zase i dny kdy me jen poztravi a nevenuje mi tolik pozornosti jako jindy. Tak jsem z toho zmatena. Nevim jestli by mel zajem nebo ne. A vim ze je to zvlasti situace protoze vsichni vedi s kym chodi. Co myslite vy, ma zajem?

No tak si představ že bys byla jeho přítelkyně a on by ti dělal tohle!… Ještě pořád je to vzrušující? :lol:

Tichošlápek
Extra třída :D 11612 příspěvků 26.12.18 08:29

Vazne bys měla zájem o někoho, kdo se takto chová ve vztahu? Terno :lol:

truelly
Závislačka 2950 příspěvků 26.12.18 08:45

Tak mu řekni na rovinu, že se ti moc líbí, ale že jsi náročná a nestojíš o nic méně než o oficiální vztah. Takže, až budeš vědět jistě, že se rozešel se svou přítelkyni, tak ať přijde. 8)

Ginella
Kecalka 155 příspěvků 26.12.18 08:49

Vykašli se na to. Chceš být jeho milenka? :roll: Případně pokud bys s ním byla ve vztahu, tak si představ, jak tohle provádí tobě. To je teda výhra.

peta81
Ukecaná baba ;) 2174 příspěvků 26.12.18 08:56

proste se mu libis a flirtuje s tebou. me by to bavilo, hrala bych tu hru s nim dal, ale to je vse, dal bych to nepustila. rozhodne si od toho nic neslibuj a nezamotavej se do toho.

maja45
Povídálka 31 příspěvků 26.12.18 09:14

A ty bys chtěla takového přítele? Co když to samé bude dělat po čase tobě?

mývalova žena
Povídálka 39 příspěvků 26.12.18 16:03

Hele a co od něj vlastně čekáš? Co si od toho slibuješ? Vztah nebo jen sex? Obojí je v takové situaci pro silnější žaludek a ještě k tomu v práci, z toho může být daleko větší polízanice, než jen nešťastná ex.

Vlastní zkušenost mi dle Tvého popisu našeptává, že si hraje. Šla bych od válu anebo bych s ním hrála stejnou hru, podobně jako psala @peta81 . Nic víc. Ale v tom už musíš umět chodit a nemám pocit, že jsi zrovna taková povaha.

Hroznej puberťák
Kelišová 5822 příspěvků 26.12.18 16:34

Jasně že se líbí zadaný. Sami jsou většinou ti, co se nikomu nelíběj :jazyk: :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 19:51

Me ta hra bavi

radek9
Kecalka 168 příspěvků 27.12.18 10:05

Jééé - to jsem asi já.
Vyspi se s ním ! :) :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >