Odejít verzus zůstat

Anonymní
27.11.19 17:11

Odejít verzus zůstat

Mám přítele 5 let našel si mě jako svobodnou maminku predelali jsme spolu barák. Je hodný a nehadame se. Svobodný a bezdětný. Jen jediná vada nemá rád sex a doteky. No co jsem si řekla bez toho se snad dá žít taky nejsem žádná sexualni mašina. Jenže sex jednou za rok a doteky a pusa nic.
No a teď se objevil on. Jenže 2krat rozvedeny a dvě deti. Jenže mě je sním hezky doteky a sex vše je v pohodě. Děti jsou taky fajn.
Jenže já sem nerozhodna teď mám jistotu ma nás rád ale ten druhý mě pritahuje.
Druhý bere děti na výlety a dovolené. Ten můj snama nikde nebyl jezdíme samy. Veceri trávíme každý ve své ložnici. Jenže mu nechci ublížit a malému.
Vůbec nevím co dělat mám z toho strašně nervy jíst nemůžu celkově je my ze sebe špatně jak sem zlá ale já chci lásku doteky. Je my 30. Do teď jsem dělala šťastnou ale vnitřně my je strašně smutno.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

308
27.11.19 17:15

Odejdi, jinak budeš celý život nešťastná.
Jsou lidi který sex nepotřebují a který ano.
Tvůj chlap si bude muset najít pořádnou frigidu a budou šťastný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3389
27.11.19 17:19

No to mas pekne dilema rozhodnuti je na tobe ale abych pravdu rekla mit ve 30 letech sex jednou za rok to bych nedala takze ve finale co z toho mas jen „prachy“ a hezky pocit ze je na tebe milej chlap nerikam ze sex je na prvnim miste ale je taky potreba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.19 17:19

Bože, to je zase příběh. Ten nešuka, ten zase jo. Ten je hodný, ten zase více. Tak vodejdi. Když tomu prvnímu stačí prázdná svoje ložnice, tak si poradí. Jemu se nic nezmění. S ty se nemusíš ptát emimina co dělat. :think: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14355
27.11.19 17:23

Sex jednou za rok? No, to asi stejně fungovat nemůže. Ale podstatné je, kam půjdeš, zase k dalšímu chlapovi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.11.19 17:23

Jenže já jsem fakt bez radna. Mám strašný strach ze budu litovat když odejdu. Omlouvám se ale fakt mě to trápí a nemám se komu svěřit.

• Nahlásit
  • Citovat
12202
27.11.19 17:43
@Anonymní píše:
Jenže já jsem fakt bez radna. Mám strašný strach ze budu litovat když odejdu. Omlouvám se ale fakt mě to trápí a nemám se komu svěřit.

A co odejít od něj? Dát si dohromady priority a s tím druhým se třeba scházet. Fakt nechápu tu potřebu odejít k někomu. Když ti to dlouhodobě nevyhovuje, tak bych v první řadě odešla na neutrální půdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.19 17:48
@Anonymní píše:

A čeho budeš litovat? Jedině toho, že jsi odkopla prima chlapa a vyměnila ho za debila. Ten risk tam je, ale to máš snad promyšlený a toho druhýho znáš. Ten prima chlap sice může být tisíckrát hodnej a správnej, ale na to, abys měla sex jednou za rok jsi dost mlada. Kór pokud sama cítíš, že ho potřebuješ. Já bych v tomhle žít nemohla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2630
27.11.19 17:52
@Anonymní píše:

Pokud neni na sex.tak otevreny vztah by mu vadil? Tomu soucasnemu, s kterym jsi 5let?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.11.19 18:50

To ten druhý nechce chce mě mít jen pro sebe a ne se dělit.
Achjo kdyby se druhý neobjevil žiju dal v jistotě ale bez lásky pac nejsem moc pěkná a říkala jsem si buď ráda za to co mas tebe už nic nečeká

• Nahlásit
  • Citovat
2630
27.11.19 19:15
@Anonymní píše:
Achjo kdyby se druhý neobjevil žiju dal v jistotě ale bez lásky pac nejsem moc pěkná a říkala jsem si buď ráda za to co mas tebe už nic nečeká

A jak dlouho se s tím druhým znáš? Vídáš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12202
27.11.19 19:22
@Anonymní píše:
Achjo kdyby se druhý neobjevil žiju dal v jistotě ale bez lásky pac nejsem moc pěkná a říkala jsem si buď ráda za to co mas tebe už nic nečeká

No, a fakt mu věříš, že tě potom neodkopne?,Ukeca tě, ty odejdeš a pak nebudeš mít nic. Na dvakrát rozvedeném muži nebude chyba jen v těch manželkách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2630
27.11.19 19:25
@P4ja píše:
No, a fakt mu věříš, že tě potom neodkopne?,Ukeca tě, ty odejdeš a pak nebudeš mít nic. Na dvakrát rozvedeném mužinebude chyba jen v těch manželkách.

Taky si myslim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.11.19 19:37

Znám ho 3 měsíce. Tak první rozvod byl po dohodě a s paní mají pěkný vztah a druhý no ten byl proto že mu páni zahybala s jinýma.
Taky mě to odrazuje ty rozvody a mám strach že mě odkopne a tady mám přece jen jistotu. Ono i u toho mého bude problém v tom že jsem se defakto vyměnila s tchyni je mu sice 37 ale žil ještě s mámou.

• Nahlásit
  • Citovat
12202
27.11.19 19:43
@Anonymní píše:
Znám ho 3 měsíce. Tak první rozvod byl po dohodě a s paní mají pěkný vztah a druhý no ten byl proto že mu páni zahybala s jinýma.
Taky mě to odrazuje ty rozvody a mám strach že mě odkopne a tady mám přece jen jistotu. Ono i u toho mého bude problém v tom že jsem se defakto vyměnila s tchyni je mu sice 37 ale žil ještě s mámou.

No, pokud ti současný vztah nevyhovuje a udělali jste vše pro to, abyste ho zachránili a přesto to nejde, tak se bez výčitek odstěhuj.

Ale šla bych do svého a s čistou hlavou. Ne k někomu. A už vůbec ne po čtvrt roce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama