Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Mě odešla až
10 hodin od vyvolávačky a za 2 hodiny mi praskla voda.
Což ti asi moc nepomůže.
Me kdyz odesla zatka, tak byl maly za 2hodiny na svete
he fajt, ze kdyz odesla zatka tak jsem po tom mela bolesti.
U všech třech dětí jsem po odchodu hlenové zátky rodila do týdne ![]()
Mne zacaly u dcery kontrakce a asi 11 nebo 12 hodin na to mi odesla naraz hlenova zatka. Porodila jsem necele tri hodiny na to.
Kdyz mi odesla hlenova zatka, tak se dva tydny nedelo vubec nic a bez vyvolani by se mrnous nejspis ani nenarodil.
U prvního 20 týdnů, u druhého 4 týdny, i třetího ten samý den, u čtvrtého 5 dni
U prvni az po nekolika dnech. U druhe byla i s krvi a rovnou zacinaly kontrakce ![]()
S prvnim neco vic nez tyden, asi 8-9 dni. Sice vyvolavali, ale podle vseho by se to bylo rozjelo stejne, mozna o den pozdeji.
S druhym nejspis az pri porodu, nezaznamenala jsem.
Je to 5 dní po tom, co mi odešla hlenová zátka. Četla jsem ale, že to neznamena hned porod a může se rodit třeba i až za několik dní. Zatím se u mě nic neděje, byla jen lehce nažloutlá, žádná příměs krve. Za jak dlouho se spustil porod vám? Pokud jste postřehly, že vám odešla?