Odešla za milencem

Anonymní
25.12.19 18:15

Odešla za milencem

Holky odešla jste některá za milencem a vyšlo to??

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7880
25.12.19 18:19

Naštěstí ne, ale záleží na mnoha faktorech. Zda jste oba ve svazku, děti atd. Já si upřímně myslím, že málokomu to přinese štěstí, ale jak říkám, takhle, jak jsi to položila, je to hrozně těžké, když neznáme podrobnosti. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1416
25.12.19 18:31

Já odešla a jsem znovu vdaná a máme dcerku, které je 18 měsíců. Z prvního manželství syna (7let) Jsem moc ráda, že jsem se k životní změně odhodlala. S exmanželem jsem byla od maturity 10 let a pořád ho mám ráda. S manželem se znám6 let ( synovi bylo tehdy 10 mesicu)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 18:33

@carola on je rozvedený a má dvě děti. Já mám přítele s kterým nám to už rok neklape. Jako nehadame se a snažíme se vycházet kuli dítěti. Jenže doma jsme jak dva kamarádi spolubydlící. Chybí mě láska a pohlazení to jsem právě našla u milence. Mysleli jsme že budeme udržovat milenecký vztah a nic víc ale bohužel on chce víc. Já nevím co teď.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 18:33

Ano, odesla. Vydrželo to 8 let. Teď jsme se rozešli.

• Citovat
  • Nahlásit
35461
25.12.19 18:39

Podle mě by bylo nejlepší pracovat na vztahu se současným přítelem a otcem tvého dítěte. Dlouho spolu nejste, neubližujete si, tak je opravdu škoda, že na vztahu nedokážete nebo jste nedokázali pracovat. S dítětem je běžné, že vzrušení z velké části nahradí rutina všedního dne. Co společně chodit do nějaké poradny, když neumíte sami najít to, co vás má dávat dohromady jako rodinu? Ty ale už milence máš, tak tu je každá rada drahá. Ty máš dítě, on má děti, uvědomuješ si nebo dovedeš si vůbec představit, co všechny ty děti čeká za zmatky? Jak dobře a dlouho svého milence znáš, seš si jistá, že to za pár měsíců taky nesklouzne do nějakého stereotypu a ty nebudeš hledat dalšího milence? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
954
25.12.19 18:41
@Anonymní píše:
@carola on je rozvedený a má dvě děti. Já mám přítele s kterým nám to už rok neklape. Jako nehadame se a snažíme se vycházet kuli dítěti. Jenže doma jsme jak dva kamarádi spolubydlící. Chybí mě láska a pohlazení to jsem právě našla u milence. Mysleli jsme že budeme udržovat milenecký vztah a nic víc ale bohužel on chce víc. Já nevím co teď.

Tak ono hodně záleží, jak dlouho milence znáte v jakém jste zrovna období - třeba zamilovanosti, nevidíte jeho chyby atd…
Asi bych na vašem místě zatím počkala a nehrnula se do ničeho po hlavě…Zkoušela jste si promluvit s přítelem? Nepokusili jste se zachránit vztah?
Pokud jste s milencem chvíli a tlačí vás k rozchodu, asi to v pořádku není…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5906
25.12.19 18:45

Chceš mít milence, nebo upgradovat manžela? Radím, počkej si. V lásce se všechno dost rychle mění..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 19:00

Přítel problém nevidí. Je mu přijde že vše je v pohodě. Já upřímně byla naivní páč už od začátku vztahu mame problém s intimitou ale otěhotněla jsem brzy a zůstali jsme spolu. Roky plynuly a já nějak neřešila že doma jsme jak kamarádi bez lásky. Jenže tenhle rok nevim sama proč dostala jsem strašnou krizi páč mě bylo 30 a najednou my došlo že chci víc od života. V září jsem potkala milence krásné večery, procházky, povídání vše je krásné no v listopadu jsem podlehla úplně. Už to že vydržel takhle dlouho čekat na sex mě přišlo hezké.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 19:22

Naštěstí NE, a jsem z toho ráda
nakonec po roce se z něj vyklubal srab a zákeřňák.. Zlatý můj manžel, někdy člověk nedocení to, co doma má, až do doby, kdy o to má přijít.. Osobně doporučuju fakt zapojit mozek a odpojit podvozek… :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 19:30

Ja neodešla přímo za milencem. Ale kvůli milenecké vztahu sem začala řešit vztah manželský. Trvalo rok a půl, než došlo ke konečnému rozhodnutí. Teď žijeme se stále ještě manželem 3 měsíce v rozluce. Během ledna snad podáme návrh na rozvod. Vztah taky od 18 let, teď je mi 34. Poslední rok a půl chodím k terapeutce, ty pocity viny mě sžíraly zaživa. Měla jsem pocit, že manželství udržet musím. Nebije mě, ženský nehoní, máme syna, co by za to jiné ženy daly. Problém je ve mně, v mojí hlavě, v mém srdci. Mým úkolem bylo se srovnat a tu káru prostě táhnout dál. Přidaly se gynekologické problémy, které nešly vyléčit. Vše se začalo zlepšovat, hádej kdy?… Když jsem si uvědomila, že nemusím. Prostě nemusím…

Dnes se cítím zdravá. Po víc jak roce stále se opakujících problémů. Bez viny. Žiju sama za sebe. Poprvé v životě se nemusím podřizovat, ale mám zodpovědnost ve svých rukou. Mám přítele a plánujeme budoucnost, ale zatím spolu nežijeme a on nemá děti (v tom je moje situace snažší).

Já ti nechci radit, jak máš naložit se svým životem. Ale odešla bys a žila nějakou dobu sama? Nebo je to vyloženě všechno kvůli milenci? Podle toho bych se rozhodovala…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 19:42

Nejhorší je že já nemám ani chuť něco doma napravovat přítel to nevidí on je spokojený. Má navareno a uklizeno víc prej nepotřebuje. Když už fakt začnu řvát tak se snaží ale je to týden a zas jedeme ve starých kolejích. Já vím že jsem zla když podvadim a samotné už mě z toho hrabe. Na jednu stranu si říkám vaz si toho co máš máme baráček podle nás přítel je hodný nehadame se. Jen jsme se prostě odcizili doma mluvíme jen co k večeři co v práci. Volny čas máme každý svůj.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 19:47

Milenec vezme děti do zoo na výlet nebo mě udělá čaj když jsem u něj. Třeba teď na vánoce přítel my koupil Raffaello jo dobrý sice jsem si řekla že by se my líbila jedna kniha ale snaha se cení. Milenec my koupil voňavku kterou mám ráda (když jsem byla u něj kouknul se my do kabelky ) a mám tetování a on my koupil stejný znak na krk a náušnice přišlo my to strašné milé že si všíma.
Nevím jsem z milence úplně na měkko ale zas nechci ublížit příteli. Achjo :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
3416
25.12.19 19:52

Ano rozvedla jsem se. A jsem šťastná. Jsme manželé máme dvě úžasné děti a ja nejbáječnějšího manžela pod sluncem. Je tě já si s exmanželem užívala peklo. Takže jsem hledala až jsem našla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68535
25.12.19 20:05
@Anonymní píše:
Milenec vezme děti do zoo na výlet nebo mě udělá čaj když jsem u něj.

Dětem je kolik? A berou milence jako milence nebo kdo to ofiko je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat