Odeslání dopisu Českou poštou

Anonymní
20.7.21 20:13

Odeslání dopisu Českou poštou

Ahoj! Chci se zeptat, jestli nemá někdo zkušenost s tím, co se děje, když jsem špatně poslala dopis. Posílala jsem známé čokošku a dala jsem ji s dopisem do bublinkové obálky s poštovní známkou. Vhodila jsem ji do poštovní schránky a až teď jsem se dočetla, že může mít obálka maximální tloušťku 2 cm. Ta moje měla minimálně 5 cm :roll: myslíte, že mi ji i tak doručí? :nevim: Moc děkuju za odpovědi :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1846
20.7.21 20:21

Nějaká tlustá čokoláda ne? navíc dopis na výšku 5 cm bys do schránky nenacpala.. Další prázdninový trollík? :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14067
20.7.21 20:22
@Anonymní píše:
Ahoj! Chci se zeptat, jestli nemá někdo zkušenost s tím, co se děje, když jsem špatně poslala dopis. Posílala jsem známé čokošku a dala jsem ji s dopisem do bublinkové obálky s poštovní známkou. Vhodila jsem ji do poštovní schránky a až teď jsem se dočetla, že může mít obálka maximální tloušťku 2 cm. Ta moje měla minimálně 5 cm :roll: myslíte, že mi ji i tak doručí? :nevim: Moc děkuju za odpovědi :srdce:

Proč anonym na tento dotaz? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.21 20:23

@Zwetta byla to srudentská pečeť. Nebyla by sama od sebe tak tlustá, ale s tou bublinkovou fólii byla určitě nad 2 cm. Strčit do schránky šla tak tak :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
13838
20.7.21 20:27

Myslím si, že doručí, ale pokud bude poštovné vyšší než nalepená známka, tak si při předání nechají cenu doplatit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.21 20:30

@Jolynka moc děkuju ;) váhově známka odpovídala. Jen ta tloušťka byla větší.

• Citovat
  • Nahlásit
1151
20.7.21 20:31

Když to vleze do schránky, tak je rozměr OK.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9225
20.7.21 21:07
@Anonymní píše:
Ahoj! Chci se zeptat, jestli nemá někdo zkušenost s tím, co se děje, když jsem špatně poslala dopis. Posílala jsem známé čokošku a dala jsem ji s dopisem do bublinkové obálky s poštovní známkou. Vhodila jsem ji do poštovní schránky a až teď jsem se dočetla, že může mít obálka maximální tloušťku 2 cm. Ta moje měla minimálně 5 cm :roll: myslíte, že mi ji i tak doručí? :nevim: Moc děkuju za odpovědi :srdce:

Hm jasný. Ukaž mi, kde se prodává 4cm tlustá čokoláda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.21 21:50

@Cenarius jak jsem psala výše byla to studentská pečeť, ale po zabalení do bublinkové folie byla obálka určitě širší než 2 cm

• Citovat
  • Nahlásit
5073
20.7.21 22:02

Chceš rozpoutat diskuzi o tom, jak to určitě sní poštovní doručovatelka? Jinak to bude chuťovka, když to pocestuje zavalené vším možným…
Vím, že se to dělá, ale uniká mi smysl toho posílat v obláce někomu čokoládu, poláme se, rozteče…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9830
20.7.21 22:12

Cenu doplati příjemce, když ne tak se ti to vrátí pokud si tam uvedla zpáteční adresu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat