Noční buzení na záchod

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.7.21 08:50

Noční buzení na záchod

Ahoj, hrozně mě trápí jedna věc. Je mi 22 let a v noci se minimálně jednou vzbudím, abych si došla na malou. Mám to cca rok, dva. Původně jsem myslela, že jsem nachlazená a potom už jsem si tak nějak zvykla, ale teď žiju s přítelem a vždycky ho v noci moje noční výlety probudí a mrzí mě to. Jde o to, že před spaním 22-23 jdu na záchod (poté už se nenapiju) a stejně se každý den kolem 3-4 probudím s ukrutnou bolestí břicha a musím se běžet vyčůrat. A to stejné následuje za další 3 hodiny.
Vždy se vzbudim minimálně jednou za noc, ani si nepamatuju za poslední rok na noc, kdy jsem celou prospala. Přítel už začal, že bych to měla řešit s doktorkou, ze to není v pořádku. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli někdo mate podobné zkusenosti? Je to vážně otravné

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9431
20.7.21 08:52

Neni nic jednodussiho nez si skocit za dr a nacurat do zkumavky. Nebo si zkus koupit neco s brusinkama v lekarne na mocovy cesty, mivaj urologickej caj s pridanejma brusinkama. Pres den je to ok?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1214
20.7.21 08:52

Ja chodim nekdy i víckrát a s doktorku teda nic neresim :mrgreen: At si zvykne. Jeste aby me chlap pranyroval za to, ze chodim curat. Nekdo chodi malo a nekdo zase porad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28193
20.7.21 09:05

Nepij alespoň 2 hodiny před ulehnutím a u večeře pozor na sůl. Pokud ani to nepomůže, zkus se propláchnout urologickým čajem, ale někteří lidé to prostě takhle mají :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7508
20.7.21 09:19

Nekdo proste coura, jako jedno tvoje vstavani v noci… no napis jestli budete mit dite a jak zvladne vstavani co dve hodiny celou noc :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2047
20.7.21 09:30

Dojdi k doktorce na moc a uvidis, me nocni chozeni na zachod ma dve priciny, pred spanim vic piju a nebo ma zanet mocaku - staci i lehky a stejne pak chodim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.21 13:58

Mám to takhle celý život, teda nic mě nebolí. To bych se musela úplně dehydrovat abych nechodila. Šílela z toho akorát moje máma když jsem byla dítě. Chlapů jsem se opravdu na názor nikdy neptala, buď ho to neprobudilo, nebo jo, manžel chodí taky když už ho vzbudím, neřekla bych, že mu to vadí. Jeden přítel měl kdysi problém když jsem spala u něj a bydlel ještě s rodiči, že to budí jeho mámu, ale prostě co mám dělat, když na záchod potřebuju no. Zašla bych radši na u kontrolu kvůli těm bolestem, ale jinak se asi nedá nic dělat.

• Citovat
  • Nahlásit
142
20.7.21 15:08

Pokud jinak nemáš nějaké bolesti a problémy, nejspíš to nic nebude. Pro klid duše si můžeš nechat zkontrolovat moč. Můžeš mít třeba jenom lehčí spaní, tak tě ta potřeba vzbudí dřív, i když normálně bys to ještě zaspala a šla třeba až ráno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2558
20.7.21 15:12

Tak horší by bylo kdyby ses nevzbudila a počůrala se :lol: :lol: :lol:
Byla bych v klidu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
20.7.21 15:30
@Nickjmeno píše:
Tak horší by bylo kdyby ses nevzbudila a počůrala se :lol: :lol: :lol:
Byla bych v klidu

Ty se tomu směješ, ale mně se to jednou vážně stalo 8o. Zdál se mi sen, že sedím v takové hezké dřevěné retro kadibudce s vyřezaným malým srdíčkem ve dveřích a chce se mi hrozně moc čůrat. Tak jsem se v té snové kadibudce vyčůrala. No a pak jsem se vzbudila a v posteli mokro.. to fakt chceš zažít :zed: :zed:. Ještě že jsem v té době bydlela sama a ne s přítelem, to by byl trapas :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2558
20.7.21 18:01
@Quidity píše:
Ty se tomu směješ, ale mně se to jednou vážně stalo 8o. Zdál se mi sen, že sedím v takové hezké dřevěné retro kadibudce s vyřezaným malým srdíčkem ve dveřích a chce se mi hrozně moc čůrat. Tak jsem se v té snové kadibudce vyčůrala. No a pak jsem se vzbudila a v posteli mokro.. to fakt chceš zažít :zed: :zed:. Ještě že jsem v té době bydlela sama a ne s přítelem, to by byl trapas :D

Kvuli tomu cestuju na záchod preventivně dost často, jednou jsem se vzbudila, byla sem líná, tak sem si řekla, že to zaspim a málem to dopadlo podobně, od tý doby, kdykoliv mě cokoliv vzbudí, tak jdu na záchod :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.21 18:59

Mám to asi už taky 20 let, je to obtěžující, nevím, co je spát celou noc. Na urologii na mně neshledali nic špatného. Když jsem byla na genetice v těhotenství na genetice, tak mi doktor řekl, že mám pokleslou dělohu, můj gynekolog tvrdí, že pokleslá děloha vypadá jinak. Přes den chodím normálně, ale jakmile si lehnu, tak bych mohla každou hodinu :nevim:.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat