Odměřená kamarádka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 11:44
Odměřená kamarádka

Ahoj všichni.
Moje kamarádka je ke mně čím dál víc odměřená.
Ano, měli jsme kdysi mezi sebou velký problém. A byla to z větší části moje chyba.
Ale je to už dávno pryč a já se dost změnila.
Vadí mi, že je ke mně taková.
Včera jsem ji dala na výběr. Buď přátelství ukončíme nebo ať se zase začne chovat ke mně normálně.
Ona nechce ani jedno.
Nevím jak se k ní zachovat.
Co Vy? Řešili by jste to nějak?

Reakce:
Zwetta
Kecalka 500 příspěvků 6 inzerátů 26.12.18 11:46

Jo, vyprdla bych se na ni :mrgreen: a kamarádka je v tomto případě silný výraz ne..? :think: ;)

Helca83
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 26.12.18 11:53
@Zwetta píše:
Jo, vyprdla bych se na ni :mrgreen: a kamarádka je v tomto případě silný výraz ne..? :think: ;)

Take bych to tak videla. Zakladatelko, a jses si jista, ze kamaradka vnima situaci stejne jako Ty? Treba je urazena, nebo uz pro ni davno kamaradkou nejsi a jen se Ti to boji naplno rict.

GabinkaCh
Závislačka 3020 příspěvků 26.12.18 11:59

Záleží cos jí vyvedla

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 26.12.18 12:01

Kamarádství stejne jako lasku si nekoupis ani nevynutis. Když je taková tak se stahni. Buď přijde a bude se bavit normálně a pokud ne, nemá to smysl. Bohužel, někdy to, ze s někým přátelství chceme neznamená, ze on to má stejne. Js poznala na začátku roku holku a vypadalo to na přátelství nicméně když jsem ji prohlédla - začala jsem mít problémy ve školce, kde máme obě deti atd vyzvidala a neustále porovnávala deti plus jsme měli nepříjemnou situaci kterou dost otočila proti mě a já s ni skončila. Ukázala se, jaká je. A přestože naše deti spolu chodí do školky a školy tak já se s ni pratelit nebudu. Nemluvila se mnou narovinu a dle mě je zavistiva. Nepreju ji nic špatného, to vůbec ne,přeji ji vše dobre a její deti mam rada a i dcera jejímu synovi dávala ve škole dárek. Ale tak to někdy je, proste si lidi nesednou nebo přátelství skončí.

Tichošlápek
Extra třída :D 11582 příspěvků 26.12.18 12:14

Tak ji nevyhledávej. Dávat ultimáta kamarádce, taky dobrý - proste jste se s časem rozešly, to se stava

Taky jedna
Extra třída :D 11938 příspěvků 26.12.18 12:41

Obcas se na kamaradku zlobim a stahnu se. Potrebuji cas. Mluvim o nej kamaradce. Proste obcas me nastve i presto, ze ji jinak zboznuju. V mezicase si odpocinu a pak se bavime jako drov. Nekdy to ochlazeni trva tyden, nekdy i mesic. Ale ja to opravdu potrebuju vydychat.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 26.12.18 12:42

Nech to být a nerýpej do toho. Já měla kamarádku od dětsví, přes dvacet let a časem jsme se hodně odcizily, mrzí mě to, ale tak už to chodí. :nevim:

yarenka777
Kecalka 139 příspěvků 26.12.18 12:49
@Serpentini píše:
Nech to být a nerýpej do toho. Já měla kamarádku od dětsví, přes dvacet let a časem jsme se hodně odcizily, mrzí mě to, ale tak už to chodí. :nevim:

Přesně tak. Kamarádství si nevynutíš. Nech to na pokoji a najdi si jinou přítelkyni. Takový je běh života, tak co už?!

yarenka777
Kecalka 139 příspěvků 26.12.18 12:50
@yarenka777 píše:
Přesně tak. Kamarádství si nevynutíš. Nech to na pokoji a najdi si jinou přítelkyni. Takový je běh života, tak co už?!

Vždy platí staré pořekadlo: „Jednou roztržený provaz bez suku nenavážeš“.

Alušáček
Závislačka 3330 příspěvků 26.12.18 12:51

Kamarádství je o tom, že bereš druhého takový jaký je,kamaradka se k tobě chová tak jak to cítí, respektuji ji nebo se s ní nekamaraď.. Dávat ultimata je směšné, nejsi snad dítě z první tridy :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >