Přítel odmítá sex

Anonymní
6.1.21 08:02

Odmítá sex

Ahoj, třeba mi poradíte.
Přítel mi tvrdí, jak ho vzrušuji apod. ale když chci sex, vždy musím začít já. Včera to vyeskalovalo, po sprše jsem si vzala takovou sexy krajkovou košilku a přítel, že si pustíme seriál. Ok, řekla jsem si, třeba jeden díl a pak… Koukal přes 3 hodiny. Já byla totálně vymrzlá, i přes to, že jsem přes sebe pak hodila deku. Zkusila jsem i něco a on nic. Tak jsem se naštvala, svlékla to, hodila na sebe pohodlné bavlněné pyžamo a šla do postele. A víte co? Pomalu ani nepřišel. Jen se podíval a odešel a nechal mě usnout. Mám na něj děsnej vztek. Jak to řešit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5679
6.1.21 08:07

Co si sním třeba promluvit? Jak dlouo se tak chová? Nemůže někoho mít? Nebo naopak nějaké starosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.1.21 08:21
@Anonymní píše:
Ahoj, třeba mi poradíte.
Přítel mi tvrdí, jak ho vzrušuji apod. ale když chci sex, vždy musím začít já. Včera to vyeskalovalo, po sprše jsem si vzala takovou sexy krajkovou košilku a přítel, že si pustíme seriál. Ok, řekla jsem si, třeba jeden díl a pak… Koukal přes 3 hodiny. Já byla totálně vymrzlá, i přes to, že jsem přes sebe pak hodila deku. Zkusila jsem i něco a on nic. Tak jsem se naštvala, svlékla to, hodila na sebe pohodlné bavlněné pyžamo a šla do postele. A víte co? Pomalu ani nepřišel. Jen se podíval a odešel a nechal mě usnout. Mám na něj děsnej vztek. Jak to řešit?

Tak otevri pusu a rekni mu, co chces.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3699
6.1.21 08:24

Tak třeba prostě neměl chuť na sex (únava, stres atd.). I to se někdy stává. Netřeba se urážet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8515
6.1.21 08:29
@Anonymní píše:
Ahoj, třeba mi poradíte.
Přítel mi tvrdí, jak ho vzrušuji apod. ale když chci sex, vždy musím začít já. Včera to vyeskalovalo, po sprše jsem si vzala takovou sexy krajkovou košilku a přítel, že si pustíme seriál. Ok, řekla jsem si, třeba jeden díl a pak… Koukal přes 3 hodiny. Já byla totálně vymrzlá, i přes to, že jsem přes sebe pak hodila deku. Zkusila jsem i něco a on nic. Tak jsem se naštvala, svlékla to, hodila na sebe pohodlné bavlněné pyžamo a šla do postele. A víte co? Pomalu ani nepřišel. Jen se podíval a odešel a nechal mě usnout. Mám na něj děsnej vztek. Jak to řešit?

No mě by vadilo že musím začínat furt já… jinak když jednou za čas nemá chuť tak by mi to nevadilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1384
6.1.21 08:37

Mluvit, mluvit, mluvit. Treba nekoho ma nebo jsou za tim starosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
863
6.1.21 08:51

Zacinam ja a vubec mi to nevadí. Kolikrat kdyz nevim zda teda chce taky nebo ne, tak mu to nejak reknu nebo se ho zeptam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
6.1.21 09:00

Proc se na rovinu nezeptas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
6.1.21 09:11

Tak se ho zeptej. Přeci nebudeš pořád něco zkoušet, když to odmítá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
6.1.21 09:13

Normálně se ho zeptej, třeba má nějaké problémy například v práci nebo zdravotní. Taky jsme s manželem na začátku prvního těhotenství měli problémy. Měla jsem zdravotní problémy, které sex vylučovaly. Když už to bylo možné, tak jsem taky musela vždycky začít já a párkrát to manžel i odpískal, že půjdem radši spát. Taky už jsem vytvářela katastrofické scénáře, že už se mu těhotná určitě nelíbím nebo, že mě opustí. Když jsem se ho na to zeptala, tak z něj vylezlo, že když byla taková dlouhá pauza, tak to nechtěl odbýt jen tak nějakou rychlovkou, nechtěl být za loudila a celkově, že mu ta abstinence lezla na mozek. Pokud se nezeptáš, tak se nic nedozvíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25714
6.1.21 09:29

Ale on neodmítl sex, prostě mu to asi nedošlo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
6.1.21 09:42

Tak to nechapu. To je muj sen, aby to zena nekdy udelala. Proste si za***t i kdyz se mi nechce 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15378
6.1.21 09:57

A rekla si mu to, nebo si stezujes jen tady?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
6.1.21 10:03

Jen vsuvka - kdyby ses s nim o tom primo nechtela bavit, prijd za nim a rekni proste “Chci te”, nebo pokud mas vic odvahy “Chci te v sobe.” Jeste jsem nikdy nezazila, aby chlap rekl eeeeh promin, ted ne. :D :D

A pokud to udela, tak mi ver, ze tam uz opravdu bude nejaky vetsi problem. (Jina zena, velke problemy v praci, ztraci o tebe zajem apod.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
6.1.21 10:13

Ahoj, já měl taky období kdy mě chytly seriály. Každý díl končil zajímavě, a tak jsem koukl na další a další. Pokud si sama manželka neřekla, tak jsem koukal dál. Seriály jsou závislost. Nemělo by se to přehánět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat