Odmítnutí PCR testů

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13737
23.10.21 13:11

Odmítnutí PCR testů

Zdravím, předem upozorňuji, že nechci jednání známé nikterak hodnotit, ale vlastně by mě zajímal váš názor.
Známá patří k těm, co považují covid za podvod, přesto se jim v těchto dnech nevyhnul. Byli všichni nemocní, tak si kdesi koupila domácí testy, které jim vyšli všem jasně pozitivní.
Na PCR jít odmítla, prý to nebude podporovat, nechce se dostat do statistiky nakažených, je to podle ní běžná viróza a budou tedy doma, dokud jim nebude dobře.
Podle mě takto postupuje plno lidí a může to být i důvod, proč se ta nemoc pořád tak šíří. nebudou se tím pádem řešit možné kontakty.. Já to nechci hodnotit, ale myslím, že nejedná správně, a nebo jo a já to moc hrotím…
Ale zemřela mi na to kamarádka čtyřicátnice. Na to mi tenkrát řekla, že asi měla nějakou skrytou nemoc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26141
23.10.21 13:21

Tak může sama obvolat lidi, se kterými byla posledni dobou v kontaktu. Když nikam nebude chodit, tak na tom nevidím nic zlého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4028
23.10.21 13:21

Vždyť ty kontakty nehlásí snad vůbec nikdo. Někde tuším měli průměr méně než jeden nahlášený na jednoho nakaženého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34324
23.10.21 13:22
@Kriss Tina píše:
Tak může sama obvolat lidi, se kterými byla posledni dobou v kontaktu. Když nikam nebude chodit, tak na tom nevidím nic zlého.

Pochybuju, ze obvola lidi, kdyz tomu neveri. A asi tezko zustane doma 14 dni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26141
23.10.21 13:24

@vokishka tak ono ty kontakty nikdo nehlásí ani normálně, když jim vyjde pcr test, já byla v kontaktu s pozitivním několikrát a nahlášeny byl jedině syn, kterého nahlásila škola společně s celou třídou, jinak neznám nikoho, kdo by někoho hlásil nebo byl sám nahlášen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34324
23.10.21 13:26
@Kriss Tina píše:
@vokishka tak ono ty kontakty nikdo nehlásí ani normálně, když jim vyjde pcr test, já byla v kontaktu s pozitivním několikrát a nahlášeny byl jedině syn, kterého nahlásila škola společně s celou třídou, jinak neznám nikoho, kdo by někoho hlásil nebo byl sám nahlášen.

Oficiálně ne, ale ja bych treba chtela vedet, ze jsem byla s pozitivnim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6928
23.10.21 13:26

@eva valoi Tak pokud zůstane doma a nebude nemoc dal šířit, tak je to jedno jestli a jaký test má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26141
23.10.21 13:28

@vokishka a jak se to dozvíš, když tě nenahlasi? Nebo se setkáváte jen s pár lidmi, se kterými jsi denně v kontaktu a jsi si jistá, že by ti určitě dali vědět, kdyby byli pozitivní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
301
23.10.21 13:29

No tak když zůstane doma dokud ji nebude dobře, řekla bych že je to jedno :nevim: Ty lidi, co s nimi byla v kontaktu to stejně už třeba den, dva roznáší, to trasování moc nikdy nefungovalo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
447
23.10.21 13:31

Zůstane doma.za mě je to úplně jedno. Dcera ve středu pozitivní v pátek potvrzeno. Volali jsme do školy, Každopádně nám učitelka sdělila, že od pondělí chybí kluk který je také nakažený. a za 5 dní nedali třídu do karantény. Takže naše dcera to do středy šířila dále. A prý jich tam bude více, jelikož je více dětí doma s „chřipkou“ :D :D :D takže myslím, že to je úplně jedno už! Prostě se tomu nevyhneme. Ať už to tou populací projde a je klid. Kdo chtěl už je dávno očkovaný. A kdo ne tak jeho volba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27367
23.10.21 13:31

Mela by pulrocni klid. Ale zas by nemela duvod nadavat, jak jsou vsichni na neockovane priserni… Z meho pohledu je to jen a jen jeji hloupost, nic jineho. O tom, ze se na to da umrit, pomlcim. Snad jsou vsichni jejich starsi a rizikove kontakty ockovane…nepredpokladam, ze by na ne nekdo takovy bral ohledy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34324
23.10.21 13:34
@Kriss Tina píše:
@vokishka a jak se to dozvíš, když tě nenahlasi? Nebo se setkáváte jen s pár lidmi, se kterými jsi denně v kontaktu a jsi si jistá, že by ti určitě dali vědět, kdyby byli pozitivní?

Ja tim myslela, ze aspon obvolam známé, kdyz uz je oficiálně nenahlasim. Ja jsem ockovana a kdyz byla ve skole karantena, dobrovolně jsem si zasla na test a do výsledků nesla za tehotnou dcerou. Ale musim to vedet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26141
23.10.21 13:36

@vokishka tak to ale musíš mít všechny známé 100% zodpovědné, když tě někdo nenahlásí hygieně a ani nezvedne telefon, tak máš smůlu a stejně nevíš nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3011
23.10.21 13:37

Existuje termín „sebevražedná tvrdohlavost“, jsou prostě lidé co raději zemřou, než by připustili, že se mýlí. Toto existovalo i před covidem, ale teď se to více rozšířilo. Podezírám některé, kteří svým starým rodičům tvrdí, že covid neexistuje a očkování je hloupost, z toho, že se těší na dědictví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
705
23.10.21 13:39

Tvoje kamaradka je mi uplne ukradena, ale jako zensky, sorry, proc by nemela zustat doma a vylezet to, proc by to mela sirit? Prijde mi fakt komicky, jak az s covidem prisla ta obrovska vlna solidarity. Uz mesic se lecim s virozou jako spousta mych znamych. Predstavte si, vubec nikde nehlasili, ze jsou nemocni, proste jsou doma a leci se cajem. Kdybych mela covid, tak si reknu Tak a ted pujdu a vsude to roznesu?
A to jeste doplnim - deti byly v karantene dvakrat, pokazde to probehlo stylem dobry den, hygiena, chceme vam oznamit, ze uz jste sest dni v karantene… uff, uplne to spasilo svet

Příspěvek upraven 23.10.21 v 13:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat