Telefon odolný proti pádu - rady, tipy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 12:15
odolný telefon proti pádu - rady, typy

Ahojte čtenáří,

mám telenon xiaomi. už jsem ho měla 2× v opravně kvůli rozbytému displeji. Každou chvilku mi telefon padá na zem rozbije se. Po třetí se mi už do opravy dávat nechce a raději bych si koupila nějaký odolnější telefon proti pádům. Máte nějaký typ?

za případné odpovědi děkuji

Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 9461 příspěvků 26.03.19 12:21

Kup si na něj nerozbitny displej (takové to sklo) nebo nějaký obal, já mám gumový obal, je průhledný, zepředu i ze zadu mobilu a padat mi může jak chce (a taky že mi padá denně), mám ho rok a půl a zatím ani skrabnuti nebo jediný problem.

Vemas
Kelišová 5523 příspěvků 26.03.19 12:21

Syn si taky rozbil telefon a dostal tento https://m.youtube.com/watch?…
Nebyl drahy, fotak ma dost dobry a vydrzi vse :palec:

lilith1
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 26.03.19 13:04
@Anonymní píše:
Ahojte čtenáří,

mám telenon xiaomi. už jsem ho měla 2× v opravně kvůli rozbytému displeji. Každou chvilku mi telefon padá na zem rozbije se. Po třetí se mi už do opravy dávat nechce a raději bych si koupila nějaký odolnější telefon proti pádům. Máte nějaký typ?

za případné odpovědi děkuji

Mam levnejsi fon a nalepenou ochr.folii a nemam jedinou prasklinu.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2178 příspěvků 26.03.19 13:09

Nokii 3310 :dance:

P.S.: Tu původní samozřejmě.

carsa
Ukecaná baba ;) 1318 příspěvků 26.03.19 13:44
@klamonožka píše:
Nokii 3310 :dance:P.S.: Tu původní samozřejmě.

Potvrzuji. Ta vydržela i pád z 6. patra :)

Janli
Echt Kelišová 8168 příspěvků 26.03.19 14:59
@klamonožka píše:
Nokii 3310 :dance:P.S.: Tu původní samozřejmě.

No, richtig! Mám ji 16 let, ten telefon už přežil všechno a tipuju, že by přežil i nukleární výbuch. :mrgreen: Manžel furt nechápe, že se ho odmítám zbavit. Už mi koupil i ajfouna a pak ho málem zklátil infarkt, že si dál vesele telefonuju nokií :mrgreen: .

vverru
Ukecaná baba ;) 1281 příspěvků 26.03.19 17:51

Já nedám dopustit na Oukitel wp500, všechny mobily před tím jsem taky odrovnala. Tenhle zatím přežil všechny pády bez úhony a že už jich bylo:-) Navíc super je, že je vodotěsný. Umýt si telefon po celém dni je super

Ip man
Povídálka 38 příspěvků 27.03.19 20:59

Manželka má asi rok tento:
https://m.alza.cz/…d5282084.htm?…

a je spokojená.

Váš příspěvek
Reklama