Odpolední spánek 16m

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vtipna
Kecalka 196 příspěvků 07.01.19 14:51
Odpoledni spanek 16m

Ahoj, nasi male je 16 mesicu a od roka spi 1× denne po o. Jenze tak tyden to strasne bojkotuje, posouva. Po obede ve 12h snad nikdy neusla, jedine v aute nebo v kocaru. Takze nejakou dobu usnula doma az okolo 14h. Ted ani to ne. Kdyz usne ve 15h, tak spi do 18h a vecer…vsak vite, cila jak ve dne. Kdybych ji chtela udrzet vzhuru cely den, je okolo te 16,17.h protivna a usne treba na ruce. Kdyz ji nutim, strasny sceny, brek, ukazuje ke dverim, krouti hlavou, ze nechce spat. Tak ji pustim si hrat. Ale nevydrzi az do vecera. Mate nekdo doma podobne ditko, co si tak vymejsli? :D

Reakce:
Hadumi
Extra třída :D 13660 příspěvků 07.01.19 14:54

Uspávala jsem v kočárku, neměla jsem chuť na přemlouvání a dovádění v postýlce. V postýlce usíná až tak poslední měsíc.

vtipna
Kecalka 196 příspěvků 07.01.19 14:57

To se mi moc nechce chodit ven. Kdyz uz doma spala. Navic jsem vzdycky lezela s ni :)

P4ja
Kelišová 7005 příspěvků 1 inzerát 07.01.19 15:28

Tak běž na chvíli ven, a pak nech spát v kočárku. Taky ti tak dělám. Dojdu domů, zapnu chůvičky a v pohodě. Je to rychlejší než uspávat doma.

Fima
Nadpozemská drbna 29325 příspěvků 14 inzerátů 07.01.19 15:58

Nemám to tak. Mám aktuálně o měsíc mladší batole a to je asi spavé po mně. Navíc ještě pořád kojím, tak usíná u prsa a to je v limbu do deseti minut. Někdy ani to ne. V tomto věku mi ještě bez problémů spaly ještě i starší děti. Ale mám kamarádky, které buď korzovaly s kočárem (nebo jen v tom kočáru uspaly a nechaly zkrátka spát) nebo takové, kterým dítě i v tomto věku postupně spávat přestalo a o to dříve pak chodilo později spát večer.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Dáda Patrasová v problému, alkohol ji připravil nejen o prestiž, ale hlavně o práci

Bývala výbornou herečkou, muži ji milovali, pak svým zpěvem dělala radost... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >