Odpověď na inzerát z ciziny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.12 22:20
odpověď na inzerát z ciziny???

Ahoj holky,poraďtě prosím. Mám na bazoši inzerát na prodej sedací soupravy a ozval se mi někdo asi z Anglie,píše mi anglicky,že chce koupit tu sedačku,že vypočítá kolik by to stálo pro lodní společnost,platba přes pay pal. Co si o tom mám myslet???Přece se mu to nemůže vyplatit?není to nějakej úchyl??

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Jennýsek
Závislačka 3722 příspěvků 09.01.12 22:28

Pokud je to opravdu tak,tak bych se vším souhlasila a čekala až dotyčný pošle peníze a pak teprve vydala sedačku na cestu.Pokud peníze nepošle,tak je to myslím jasné :nevim: :pankac:

bberunda
Ukecaná baba ;) 1441 příspěvků 09.01.12 22:30

a je to nějaká dražší sedačka nebo za pár kaček????

zza
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.12 22:32

Ahoj, také jsem na bazoši prodávala nábytek a ozval se mi z Anglie nějaký p. Pariam Santip, nebo tak nějak a asi ve 4 mailu mi nakonec napsal abych na nějaký jeho účet zaslala zálohu na přepravu a poté mi ji s cenou za nábytek pošle … bla bla bla. Takže jsem z toho rychle vycouvala, podle mého soudu podvodník! Poslala bych 2000,– na pochybný účet a nábytek by mi zůstal, dovolání nikde. Takže opatrně :cert:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.12 22:32

To je jasný,ale nevím prostě je to pro mě divný,nevím jestli tomu mám věřit a posílat jméno,adresu. Jsem podezíravá :nevim:

bberunda
Ukecaná baba ;) 1441 příspěvků 09.01.12 22:32

já bych se na to taky vyprdla… teda

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.12 22:34

je za 11000,–. jméno má v mailu michal kolar,což není moc anglické.

Jenika
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.12 22:35

Zrovna včera mě to stejné povídala známá. Prodávala kočárek. Stejně, jako tobě přišla nabídka z ciziny. ˇˇRíkala, že na to kašle, protože se může stát, a prý se tak děje, že věc příjde třeba jako poškozená a oni mají právo peníze strhnou zpět z účtu. Takže, pak nemáš nic. No nějak jsem to neřešila, takže přesně nevím, co komu,jak, ale asi takhle.

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 09.01.12 22:40

Někde tu byla vloni diskuze, že je to většinou podvod, ale už nevím jak se jmenovala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.12 22:40

teď psal,že je z londýna,že jí chce opravdu koupit jelikož to není čínská výroba atd.
já na to stejně prdim,nechci mít nějaké problémy,za to mi to nestojí.

Gina108
Generální žvanilka 23861 příspěvků 09.01.12 22:45

Napiš pouze osobní odběr, ať si pro to přijede :mrgreen:

Neprihlasena Jaruna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.12 22:49

Tohle je velmi zname,je toho plny net.Je to podvod,uz hlavne to,ze chce kupujici po Tobe penize,no smesne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.12 22:51

já to právě neznám-slyším to poprvé,ale i tak nejsem z těch co takovým věcem věří. Peníze žádné po mě nechtěl.

Neprihlasena Jaruna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.12 22:58
Anonymní píše:
já to právě neznám-slyším to poprvé,ale i tak nejsem z těch co takovým věcem věří. Peníze žádné po mě nechtěl.

Ano,nechce,ale odepis a chtit je bude na 100%!To bude nasledovat v dalsich emailech.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama