Odráželo - kolo

473
7.10.07 09:15

Odráželo - kolo

naviděli jste někdo někde v Ostravě a okolí toto odrážedlo v normálním obchodě…

http://www.cyklomania.cz/…yobrazek.php?…

koupila bych ho malému, ale ráda bych aby ho vyzkoušel na živo.

A ještě jaké s ním máte zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2733
7.10.07 09:41

my ho máme, ale myslím, že pro tříletáka už bych šla do normál kola… my ho vítkovi koupili k 2.narozkám a záhy se na něm naučil jezdit, krásně drží rovnováhu a počítám, že ke 3.narozkám dostane normální kolo bez pomocných koleček a pojede… takže zkušenosti veskrze pozitivní. je ale fakt, že znám dva chlapečky 4leté, co na něm pořád ještě jezdí a nechcou se ho vzdát…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
473
7.10.07 09:59

No Vojta je v ježdějí právě dost spátečník. Plastové odrážedlo (motorku) si oblíbil až ted na jaře!!! , když už je mu malá :roll: . A kolo (tchýně koupila když měl 1 a1/2 roku!!! :roll: )ho vůbec nebere, rozhodně se mu nechce vůbec šlapat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
7.10.07 10:41

Ahoj, mi máme od června Azub fík a Adámek si ho moc oblíbil. Nevím, jestli budem kupovat ke třetím narozkám kolo, ale spíš ne, asi až buď v létě a nebo ke čtvrtým… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2955
7.10.07 11:21

tak my máme tohle kolo týden, jen je od jiný značky - PUKY nebo tak nějak, malej je s ním zrovna venku úplně je z něj unešený, jezdil by furt
objevili jsme ho ve Sportissimu ,když jsme jeli do Tesca pro chleba :D
nejdřív hrozná sranda, ale pak chlapeček odmítal sesednout, nabíral na rychlosti po prodejně a bylo to jasný :D
rozhodně nelituju,když vidím ,jak je šťastnej
ale naslepo bych nekupovala, chce to vzít dítě sebou a zkusit!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1119
8.10.07 06:43

Ahoj, my jsme koupili malému kolo odrážedlo Trotter a je super, má brzdu a je lehoučký, takže manipulaci s ním zvládne i malej. JEzdí na něm jak drak i když patří mezi ty opatrné děti. S kopce zvedne nohy a jede. Je to výborná věc aby se naučili držet nejen rovnováhu, ale musí vyrovnat i zádíčka a zapojit celé tělo. To mi vyhovuje, protože nám to pochválil i ortoped, jak krásně drží záda.(neměl s nimi žádný problém, jen jsme pana doktora potkali venku, právě na kole) :D
Takže doporučuji, a ohledně věku, příští rok až budou malému tři pryč, tak koupíe na léto kolo a uvidíme, jak to půjde.
Katy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
16.10.07 23:19

odrážedlo kolo

Ahoj, my jsme tohle vyřešili jednoduše. Manžel z malého kola sundal pedály a řetěz a odrážedlo bylo na světě. Poté co se prcek naučil držet rovnováhu, jsme pedály a řetěz zase vrátili a Filip začal během jednoho dne jezdit normálně na kole bez pomocných koleček. Byly mu necelé tři roky. Teď už se bez kola ani nehneme. :D

• Nahlásit
  • Citovat
58
17.10.07 14:07

Ahoj, taky řešíme odrážedlo, takže mám dva dotazy. Synovi je rok a půl a zatím neměl vůbec žádné, takže nevím, jestli by zvládnul rovnou tohle krásné skoro-kolo. Spíš přemýšlíme o tom klasickém plastovém, ale to se mi moc nelíbí. Tak mě přesvědčte! :lol:
No ALE HLAVNĚ jsem se chtěla zeptat, jestli někdo z vás nepoužívá chrániče na botky. Jednou asi před rokem jsem na ně narazila při brouzdání po netu a teď je nemůžu najít. Máte je někdo? Osvědčily se? Syn má jen z chození a z fotbalu úplně zničené botičky. Nedovedu si představit, co udělá odrážení se semišovou botkou. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
17.10.07 19:54

Botky máme normální bez chráničů, a nemá je odřené, brzdí celou ploskou nohy, ne špičkou (důrazně jsem ho na to upozornila, že jestli to tak bude dělat, bude chodit bos :lol: :lol: :lol: -pochopil :lol: ).
No a jestli to pochopí brzy, těžko říct. Náš to pochopil za pár hodin, ale na odrážedle jezdil, sice s dvěma kolama vzadu a jedním vepředu…Tohle je jiný, nikde tu oporu nemá, musí makat sám :wink:

Na jaký kolo odrážedlo máš zálusk :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
17.10.07 19:57

Ještě… :idea: To, co jsme měli dřív bylo plastové, klasické enduro. Už nepoužíváme, syn z něj vyrostl, a to vyšší už je fakt zbytečné. Prostě to kolo roste s dítětem :idea: :idea: :idea:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama