Odročení soudu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.9.21 17:35

Odročení soudu

Hezký den přeji. Dnes ráno jsem podávala žádost o odročení soudu. Zítra ten soud má být v 9.00h. Myslíte že to stihnou do té doby odročit? Já a můj muž bojujeme o našeho chlapečka
proti tchýni. Jenže k tomu všemu tchyně a její dceruška nechali mého muže před pár dny zavřít, svedli na něho že prý jim znásilnil 8 letou holku malou. Tak chudák sedí právě ve vazbe a já si myslím že je to pádný důvod k tomu aby se soud odročil. Řekl mi to totiž obhájce, že bych to měla udělat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2080
23.9.21 17:39

Tak bude tady zajímavý, jdu si udělat kafe a počkám co na to ostatní :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3383
23.9.21 17:41

Co to je za příspěvek? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10799
23.9.21 17:47

To nemá žádnou hlavu ani patu a nedává to žádný smysl ten příspěvek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16278
23.9.21 17:53

Juuu, jako že ségra křivě obvinila svého bráchu, aby s tchýní získaly vaše dítě do péče? Jdu si udělat čaj…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23104
23.9.21 18:00
@Anonymní píše:
Hezký den přeji. Dnes ráno jsem podávala žádost o odročení soudu. Zítra ten soud má být v 9.00h. Myslíte že to stihnou do té doby odročit? Já a můj muž bojujeme o našeho chlapečka
proti tchýni. Jenže k tomu všemu tchyně a její dceruška nechali mého muže před pár dny zavřít, svedli na něho že prý jim znásilnil 8 letou holku malou. Tak chudák sedí právě ve vazbe a já si myslím že je to pádný důvod k tomu aby se soud odročil. Řekl mi to totiž obhájce, že bych to měla udělat.

Co to je? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1573
@Anonymní píše:

Jaký jsi uvedla důvod pro odročení jednání opatrovnického soudu?
A co se motá obhájce z trestního řízení do opatrovnické věci, kdyby ho v ní zastupoval, mohl by navrhnout odročení za něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23104
@Kakika píše:
Juuu, jako že ségra křivě obvinila svého bráchu, aby s tchýní získaly vaše dítě do péče? Jdu si udělat čaj…

To asi budou naši spoluobčané.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20444
23.9.21 18:22

@topazio spíš se zase někdo nudí a vymýšlí kraviny :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13888
23.9.21 18:30
@topazio píše:
To asi budou naši spoluobčané.

Ti by nedokázali napsat takhle dlouhý souvislý text. To si spíš nějaká bydlenka zatrollila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23104
23.9.21 18:31
@Monchichik píše:
@topazio spíš se zase někdo nudí a vymýšlí kraviny :mrgreen:

Nebo další článek pro konkurenční web.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20444
23.9.21 18:34

@topazio jo, to je taky možnost…i když tohle je dost nablblé téma…a je to napsané jak od tatara… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
214
23.9.21 20:07

Tak kdyz ti to rekl obhajce, supej tam a nepis tady hlouposti. A nasli aspon pritelovo semeno v holciccine pochve? :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat