Odstranění tukové bulky

75
14.8.21 14:27

Odstranění tukové bulky

Dobrý den, nevím kde to přesně až radit, ale je tady někdo kdo si nechal ambulantně odstranit ganglion ( tukovou bulku)???
Už mi to jednou odstraňovali injekci a stále dokola se mi to vrací, vždycky si do toho tlačím a na pár dní to zmizí a znova, přemýšlím že si to nechám odstranit v nemocnici.
Prosím, jak to probíhalo a jaká je následná rekonvalescence?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
78232
14.8.21 15:03

@EEllaaa Neporadím, ale naopak bych se zeptala, to ambulantní odstranění se řeší kde? Na kožním nebo chíra?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
14.8.21 15:07

Mně doktor řekl, že se odstraňuje chirugicky vyřezáním, do čehož jít nechci - mít místo bulky jizvu mi nepřijde jako řešení. O odstranění jehlou slyším prvně. Taky mě zajímá, kde se to dělá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
436
14.8.21 15:10

Pokud je na genitáliích, mozna gynekolog?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1932
14.8.21 15:12

Mně řezali na zádech tukovou bulku ambulantně. Měla 10 cm. Měla jsem to těsně pod lopatkou, nemohla jsem hýbat s rukou až to přišlo k sobě, bolelo to fest.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78232
14.8.21 15:14

@Ella9 Jizva je mi fuk, mam ji ve vlasech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
14.8.21 15:20

@Ella9 dělali mi to na chirurgii v roce 2017 sem tam s tím přišla. Bylo mi tehdy nějakých 14. Doktor se na to podíval a řekl že mi to jehlou odsaje s tím že se to bude vracet a pak je jediná možnost ambulantně. Mám to na pravém zápěstí. Na pravé ruce také zánět šlachy palce. Takže mě to omezuje a to vypichovani jehlou je hodně nepříjemné a bolestivé. Podle obvodní doktorky mám boule dvě. Teď chodím i na ortopedii s tou šlachou tak se ho za 14 dní poptam co to vše obnáší ta operace..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
14.8.21 15:21

@j.a.n.i1 já šla na prvně na chiru.. Koukněte výše psala sem tam komentář

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
14.8.21 15:22

@Ella9 o jizvu mi nejde.. Mám na obou kolenech jizvu o velikosti skoro 20 cm takže další jizvu už asi přežiju.. Nehledě na to že to mám na zápěstí a je to omezující.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8837
14.8.21 15:39

@EEllaaa nechala jsem si jeden odstranit v obličeji. Bylo to vyříznutím, jinak to nešlo. Rekonvalescence žádná, jen jsem po týdnu šla na vytažení stehů, jizva byla vidět jen do zblednutí, pak jen když na ni koukám z několika centimetrů do zrcadla a vím, kam koukat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat