Ohnutý košíček u podprsenky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kakajicko69
Kecalka 154 příspěvků 27.12.16 17:54
Ohly košíček u podprsenky

Ahoj, dá se nějak opravit ohly košíček nebo si musím koupit novou? Nevím jestli to de na obrázku vidět :roll:

Reakce:

novomamča
Ukecaná baba ;) 1564 příspěvků 27.12.16 18:00

Na té fotce to moc není vidět. Co to zkusit reklamovat?

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 27.12.16 18:12

Je tam obyčejný drát. Ohnout to samozřejmě jde… Ale jestli je nová, prostě bych ji reklamovala.

Jolynka
Extra třída :D 13619 příspěvků 27.12.16 18:49

To není ohlý drát, stalo se mi to taky. Je to na košíčku z vrchu, jakoby se otáčí. Taky nevím, co s tím.

oliš
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 27.12.16 19:01

Tobě se spíš ohýbá rub do lícu, jestli koukám správně. No myslim, že pokud byla drahá, tak ji reklamuj, protože to vpadá, jako když se srazila vrchní látka. Určitě to jde na chvilku dát do správněho tvaru a pak se to zas vrátí, že?

Adebe
Kecalka 163 příspěvků 27.12.16 19:21

Toto se deje pri prani v pracce. pokud neni prana v pracce reklamovat. pokud je, tak to na reklamacich poznaji a reklamaci neuznaji…

Kakajicko69
Kecalka 154 příspěvků 27.12.16 19:38

Je to obyčejná podprsenka za 300 z C&A stará asi rok ale ohla se po dvou měsících používání :D :D :D a není to na kostici ale nahoře se to ohýbá a ne nejde to dát spatky :kytka:

araw
Neúnavná pisatelka 16604 příspěvků 27.12.16 21:41
@Adebe píše:
Toto se deje pri prani v pracce. pokud neni prana v pracce reklamovat. pokud je, tak to na reklamacich poznaji a reklamaci neuznaji…

To by mě zajímalo, jak by tohle poznaly :think:

Kleerinka4
Závislačka 3555 příspěvků 27.12.16 21:56

Taky se mi to přesně takto ohnulo a jen na levé straně, levé prso mám o kousek větší, tak nevím, jestli to má souvislost.. stalo se mi to po pár dnech nošení, tzn praná max. jednou :pocitac: ale je fakt, že byla levná..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >