Jak donutit manžela přestěhovat se?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

niskey
Kecalka 269 příspěvků 27.12.16 11:04
Jak donutit manžela přestěhovat se?

Zdravím ženy. Potřebovala bych poradit :( bydlíme s maželem v dvougenerečním baráku s jeho rodiči u nich bydlí manželův bratr. My bydlíme dole, když jsem se nastěhovala byli jsme dva tak nám byt stačil ( obyvák, kuchyň, ložnice, chodba, záchod a koupelna) jenže teď máme dcerku která jsou dva a půl roku a už nám to nestačí. Potřebuje svůj pokoj už se tu mačkáme. A už přemýšlíme žebychom mohli začít pracovat na druhem. Jenže já nechci dokud nebudeme přestěhovaní. Bylo domluvené že jak budeme chtít tak se prohodíme. Jenže teď to je problém :( Nejdříve přišla tchýně s tím že se musí udělat okna. Ty co byli fakt špatné se udělali (3) vyšlo to na cca 25 tisíc a na to řekli proč se neudělali všechny ( jsou to jine rozměry celý barák by vyšel cca 300 tisíc. Najednou to prostě nejde) Když jsem se pak šla domluvit řeklo se mě že se musí udělat elektrika manžela to naštvalo chtěl se odstěhovat jenže to jen tak nejde barák je napsaný na něj stím že rodiče tam dožijí. Zadlužili ten barák a manžel je z toho vysekal a prostě platí fůru peněz měsíčne na hypoteku a tak. Nakonec teda že jo ale že ten manželův bratr tam musí zůstat bydlet přitom má byt v praze a jezdí jenom na vejkend. Chtěla jsem aby sme se přestěhovali do vánoc jenže se to kvůli X věcen nestihlo a pak by to před vánocema bylo naprd. Teď když jsem se o tom zmínila před manželem tak se to vždy zakecalo nebo se vymluvil. Jak ho nějak přesvědčit ať je to co nejdříve? :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12939 příspěvků 1 inzerát 27.12.16 11:11

Podle mě se nikdy nepřestěhují :nevim:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 27.12.16 11:12

@niskey řekni mu to, cos tu napsala :nevim:

Martina84
Ukecaná baba ;) 2015 příspěvků 27.12.16 11:14

Další problém z kategorie dvougeneračního bydlení…
Pořád bych se ptala manžela (rodičů) prostě nenechat to být. Pokud nemáte možnost se odstěhovat jinam, což nemáte. Starý dům, který splácíte s rodiči na dožití.

niskey
Kecalka 269 příspěvků 27.12.16 11:17

My bychom na hoře museli vše zrekonstruovat :( mají psa kterej má cukrovku píchají mu inzulín uplně zbytečně protožeho krmějí vším co nesmí…všude čura tak… :( byla sem ochotná že by se udělala jen podlaha a zbytek postupně…nábytek a vše máme samožřejmě svoje.. Jen jde donutit manžela aby sme zajeli koupit podlahu a aby jí udělal vše bych si udělala pak sama..jenže je furt v práci :( a jelikož je ten pes slepej tak si myslím že to bude další problém :( před tím kdyžs e to řešilo tak ještě nebyl…:(

Lekninka91
Extra třída :D 10367 příspěvků 27.12.16 11:18

Tak já na místě manžela bych se asi už v této situaci taky stěhovat nechtěla, alespoň prozatím.. Píšeš, že platí fůru peněz za barák a hypotéku, ty jsi na rodičáku a hned chceš další dítě, takže jsi téměř bez příjmu a manžel má ještě platit jiný byt nebo barák? :nevim:

arinecka
Závislačka 4798 příspěvků 27.12.16 11:21

@niskey Tak si všichni sedněte a prostě si promluvte, jinak to asi nepůjde :nevim:

niskey
Kecalka 269 příspěvků 27.12.16 11:22

Nejde o jiny barák ale o ten furt stejny…dítě navrhl manžel a s tou hypotekou je to lepší..mnohem lepší jak na začátku..já to psala tak aby jste pochopili že manžel je vysekal z dluhů a z problému..mají kde bydlel a oni mu nejsou ani vděční že to dopadlo tak jak to dopadlo… a na první mícto berou toho bratra že tam MUSÍ zustat bydlet…tak jsem to psala by jste to pochopili :)

arinecka
Závislačka 4798 příspěvků 27.12.16 11:22

@Lekninka91 Ona asi nemyslí jinam ale prohodit se s rodiči :think:

jita22
Ukecaná baba ;) 1321 příspěvků 3 inzeráty 27.12.16 11:23

@Lekninka91 ona se ale chce stehovat do patra místo rodičů, jak bylo dříve domluveno. A je to i logické, ze stari rodiče, kteří se budou cim dal hur pohybovat budou bydlet dole.

niskey
Kecalka 269 příspěvků 27.12.16 11:24

Ano přesně jen prohodit protože jsou dva plus na vejk ten jejich sin a mají obří obyvák s jídelnou kuchyň chodbu koupelnu zachod špajzku a 3 pokoje…jde jen o to že my potřebujem větší a jim by to stačilo říkala sem že ten bratr tam může jezdit dokud se natrvalo nepřestěhuje…

jita22
Ukecaná baba ;) 1321 příspěvků 3 inzeráty 27.12.16 11:25

@niskey no vzdyt at si ho tam (bratra) dole nechají. Jenže musi chtít manžel to resit.

Příspěvek upraven 27.12.16 v 11:26

Kassy
Závislačka 3292 příspěvků 27.12.16 11:25
@Lekninka91 píše:
Tak já na místě manžela bych se asi už v této situaci taky stěhovat nechtěla, alespoň prozatím.. Píšeš, že platí fůru peněz za barák a hypotéku, ty jsi na rodičáku a hned chceš další dítě, takže jsi téměř bez příjmu a manžel má ještě platit jiný byt nebo barák? :nevim:

Asi jsi to nepochopila - zakladatelka se nechce stěhovat pryč z baráku, chce si vyměnit bytové jednotky (ve stejném domě) s manželovými rodiči podle původní dohody. A jestli dobře čtu, tak snahu o druhé dítě právě odmítla, dokud nebudou přestěhovaní, i když by ho už chtěla.

Lekninka91
Extra třída :D 10367 příspěvků 27.12.16 11:29

@arinecka @Kassy jo, asi jsem to blbě pochopila, to pardon :think:

Kassy
Závislačka 3292 příspěvků 27.12.16 11:30

@niskey: Tohle nepůjde jinak, než o tom pořád dokola mluvit, s manželem i všichni dohromady. Jak se k tomu vlastně staví ten manželův bratr? Ví, že ho rodiče používají jako argument a souhlasí s tím? Pokud dům patří manželovi, splácí ho, investuje do oprav, tak by měl mít právo si trochu dupnout, aby vám rodiče uvolnili větší prostor. Ale to musí chtít. Mně to připadá jako celkem klasika - chlap je moc pohodlný na to, aby to řešil, protože situace ještě není krizová.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >