Ohřívač lahví AVENT x PHILLIPS

Anonymni
23.10.08 00:08

Ohřívač lahví AVENT x PHILLIPS

Poradíte mi ? Který si mám zakoupit, jaké jsou výhody a nevýhody uvedených ohřívačů lahví a skleniček ?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13496
23.10.08 09:09

Ahoj ja mela od Aventu a byla jsem rada ze jsem ho prodala asi po mesici.Hrozne dlouho to trvalo,bylo to nerovnomerne ohrivani-proste naprosta nespokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.10.08 10:26

Já mám taky avent, sice to dlouho trvá, ale jsem spokojená. Ale ony budou věechny dlouho trvat, hold vodní lázeň není mikrovlnka.

Pokud ale chceš kojit, je ohřívač zbytečný.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
23.10.08 12:01

Já mělsa Philips a naprostá spokojenost. Nepřišlo mi, že by ohřátí trvalo dlouho. Akorát neodpovídala ta stupnice na něm (na ohřátí vody na mléko se muselo nastavit více než bylo nakresleno na té stupnici), ale na to si snadno zvykneš.
Na jednu stranu doporučuji, hodí se i později na čajíky, na druhou stranu pro mě je lepší větší hrneček a horká voda z rychlovarné konvice, je to ohřáté mnohem rychleji. Ty ohřívače mi přijdou dobré tak pro tatínky a podobně neschopné (nechci se teď někoho dotknout), kteří vhodnou teplotu nepoznají.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
26.10.08 00:34

Děkuji za odpovědi. Jakou máte zkušenost s ohřívačem lahví Tefal - je nějaký rozdíl s ohřívačem značky Avent ?

• Nahlásit
  • Citovat
1262
18.9.12 10:15

Dobrý den, mám ohřívač Avent a jsem s ním spokojena, ale chtěla bych se zeptat, zda se do něj vejde lahvička o velikosti 250ml? Mám jen 125ml lahev a potřebovala bych ted větší na ohřívání příkrmů. Díky předem za zkušenosti!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1262
18.9.12 11:18

Ted koukám, že by bylo lepším řešením koupit VIA POHÁRKY na ty příkrmy, že? ;-) Ty 240ml se tam snad vejdou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama