Ohřívání v mikrovlnce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
darkblack
Závislačka 3588 příspěvků 01.10.10 11:51
Ohřívání v mikrovlnce

Holky - chci se zeptat: OHŘÍVÁTE DĚTEM JÍDLO V MIKROVLNCE??? MYSLÍM MIMČŮM OD PŮLI ROKA VÍŠ…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 01.10.10 11:54

Ano,ohrivala jsem jen v mikrovlnce a ohrivam doted.

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 01.10.10 11:55

Ano,ohrivala jsem a ohrivam stale

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 63763 příspěvků 3 inzeráty 01.10.10 11:55

Zatím nemám ohřívat komu, ale jestli něco ohřívám v mikrovlnce nebo ne, tak se rozhoduju podle typu jídla a ne pro koho to je. Co je z mikrovlnky hnusné jde do hrnce, co je z ní dobré, jde tam… a stejně to mám v plánu dělat i pro mimčo.

Příspěvek upraven 01.10.10 v 11:56

lucie.t
Závislačka 4990 příspěvků 01.10.10 11:56

podle me na tom neni nic skodliveho, nic do jidla neprechazi :nevim: My ohrivali

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.10 11:57

Ohřívám, ale jen na talíři - plast mi do mikrovlnky nesmí.

milhaus
Kelišová 5907 příspěvků 01.10.10 12:02

Ohřívám

darkblack
Závislačka 3588 příspěvků 01.10.10 12:04

Děkuju za reakce holky,ptala jsem se proto že na mě švagrová kouká jak na vraha,že ohříváním v mikrovlnce pouštím do jídla mimčů bůhví kolik škodlivin :think: Tak jsem se bála jestli opravdu nejsem tak hrozná máma :nevim:

Clementine
Nadpozemská drbna 27298 příspěvků 01.10.10 12:15

Já ohřívám, ohřívala jsem a ohřívat budu, od mléka, přes jogurt po masozeleninu. Prcek totiž nejí nic, co má míň jak 30 stupňů, takže i jogurt dávám na 10 vteřin do mikrovlnky, aby se maličko prohřál.
Nic do jídla nepřechází, nic se neničí, pokud to nezahřeješ na víc jak 60 stupňů, ale to platí pro jakýkoliv ohřev.

froggy22
Závislačka 4834 příspěvků 01.10.10 12:16

Já jsem ohřívala u prvního a taky budu u druhého,mezi tím proběhly diskuse jak je to škodlivé atd.,ale jde jen o tření molekul vody mezi sebou,takže potraviny obsahující málo vody jsou pak vysušené,např knedlíky,rohlí­ky,tím pádem ohřívat jen v uzavřené nádobě.
Nádobí jsem používala jak porcelán,sklo tak i nádobí do mikrovlnky z umělé hmoty vyloženě k tomu určené.
Právě včera se mi pokazila a je dva měsíce po záruce. :roll:
Příští týden zajdeme koupit novou,tak snad mlíčko a příkrmy pro malého zvládnu ohřívat chvilku jak maminy v minulosti bez moderních přístrojů. :mrgreen:

Kakika
Neúnavná pisatelka 15021 příspěvků 01.10.10 12:24

ze začátku jsem neohřívala (neuměla jsem s ní zacházet, nějak jsem mikrovlnce nepřišla na chuť), ale když mi za zadkem řvalo dítě hlady, tak jsem se rychle naučila ohřívat v mikrovlnce :lol: . Nic škodlivého v tom nevidím.

teereka
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 01.10.10 12:29

Kakiko, tak přesně z toho samého důvodu jsem se naučila pro prcka ohřívat v mikrovlnce já…prostě je to nejrychlejší!!!
A to nepočítám když jsme byli někde na cestě, nebo v restauraci a poprosili jsme o ohřátí jídla…tak bylo taky z mikrovlnky že…
Taky jsem četla různé studie ohledně toho ohřívání a různí se to…někdo tvrdí, že mikrovlny jdou i ven…ale to už v dnešní době fakt nehrozí :)

noemmi
Kelišová 7348 příspěvků 01.10.10 12:55
MaryClementine píše:
Já ohřívám, ohřívala jsem a ohřívat budu, od mléka, přes jogurt po masozeleninu. Prcek totiž nejí nic, co má míň jak 30 stupňů, takže i jogurt dávám na 10 vteřin do mikrovlnky, aby se maličko prohřál.
Nic do jídla nepřechází, nic se neničí, pokud to nezahřeješ na víc jak 60 stupňů, ale to platí pro jakýkoliv ohřev.

myslím, že mikrovlnka ničí všechno živé a je jedno, kolik stupňů, prostě jen tím principem, na jakém pracuje.
Takže já osobně třeba jogurt neohřívám, aby se nezničily ty miliony prospěšných bakterií. Jogurt jsem bu nechala stát nebo ohřívala v horké vodě.
ALe nemám to ničím podložené, jen můj pocit.

momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 01.10.10 13:37

Ahoj,polívku ohřívám v mikrovlnce,a příkrm-skleničkový v ohřívačce.Ale vzhledem k tomu,že malej dost jí,tak asi brzo budem ohřívat v mikrovlnce.Zrovna dneska se mi ale stalo,že jsem špatně odhadla čas,a bylo to horký.Já to tedy ochutnávám,než mu to dám,aby se nespálil.

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 11759 příspěvků 01.10.10 13:38

ohřívala jsem klárce a prckovi budu ohřívat taky. nevidím v tom nic špatného a je to hodně rychlé ;-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Stane se ještě větším miláčkem? Předseda Senátu Kubera přednese novoroční projev!

Čerstvě zvolený předseda Senátu Jaroslav Kubera se toho ani trochu nebojí!... číst dále >

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >