Olej na strie Weleda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LenkaN26
Závislačka 4247 příspěvků 08.03.07 08:36
Olej na strie WELEDA ???

Milé maminy,

mám na vás dotaz zda máte některá zkušenosti s oljem na strie od Weled. Celkem mě zaujal, protože jsem mám knihu o těhotenství ve které je hodně zmíněná i aromaterapie a tento olej má téměř identické složení jako ten, který doporučují v knize.

Díky moc Lenka

Nejnovější recenze z kategorie Péče o tělo

Reakce:
Lucia1
Stálice 70 příspěvků 08.03.07 09:28

Ahoj,

Ja ho sice pouzivam len mesiac, ale som spokojna. Myslim ze lepsie ako bonella, mam po nom taku jemnejsiu pokožku na bruchu. Je aj drahsi, snad to svedci o kvalite :-) Hlavne treba netierat pravidelne…

Krasne tehu, Lucia.

Sany
Ukecaná baba ;) 2114 příspěvků 08.03.07 10:57

Při druhém sem ho používala, nepřibyla ani jedna strie, byla sem s ním spokojená. U prvního sem nenatírala vůbec a pár strií mam.

kristain
Závislačka 2733 příspěvků 08.03.07 12:15

weleda je obecně dobrá značlka jak pro mamky, tak mimča, dělají i různé výživné sirupy a tak. Jsem s nimi spokojená.

Olej na strie jsem měla taky, krásně voní a vůbec je příjemný, nicméně břicho mi popraskalo. Ale to je dáno geneticky a pokud ti mají strie vzniknout, žádný krém tomu nezabrání, asi tak nějak…

MaryPoppins
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 08.03.07 12:28

Já jsem ho používala, i když jsem to nezvládala úplně pravidelně a neudělala se mi ani jedna strie.
 Mary

neznalek
Kecalka 440 příspěvků 08.03.07 13:05

já jsem mazala Weledou od začátku těhu pravidelně 2× denně prsa, břicho, spodní část zad, zadek, stehna a nemám ani jednu jizvičku 8)

caji
Nováček 2 příspěvky 14.01.15 15:35

Používala jsem na střídačku v prvním těhotenství a neudělaly se mi strie (ale vyzkoušela jsem i elasti a vichy) a ted ve druhém těhotenství ho používám také. příjemně voní, dobře se roztírá, celkově na mě působí velmi příjemně.

Happy87
Stálice 90 příspěvků 20.01.15 19:15
Používám:)

Ahoj,

jsem 29tt a používám ho zatím žádné strie. Příjemně voní i se vstřebává. Ale myslím že důležitější roli hrajou dědičné dispozice, kolik přibereš a pravidelnost. Já jsem s pravidelností trochu na štíru, hlavně po ranní sprše, protože se mi nechce čekat/nemám čas až se to vstřebá a mastit si oblečení do práce. Večer to zvládám víc a po každé vaně určitě. Hlavně večer mi bříško masíruje partner, tak to by mohl být tip i pro vás holky, jen si hezky lehnete a necháte si masírovat bříško - je to otec ne, tak ať se zatím s mimušákem druží aspoň takhle a pro mě to má kosmetický účinek:)

@LenkaN26 píše:
Milé maminy,

mám na vás dotaz zda máte některá zkušenosti s oljem na strie od Weled. Celkem mě zaujal, protože jsem mám knihu o těhotenství ve které je hodně zmíněná i aromaterapie a tento olej má téměř identické složení jako ten, který doporučují v knize.

Díky moc Lenka
VeronikaC94
Nováček 3 příspěvky 19.01.18 17:26

Ahoj,

s Weledou konkrétně s pěstícím těhotenským olejem mám výborné zkušenosti: :srdce: Díky olejíčku nemám jedinou strii z těhotenství. Nejlepší je ho aplikovat každý den po koupeli, kdy ho pokožka krásně vstřebá a stačí ho opravdu málo. Olejíček jsem mazala na bříško, boky a prsa od začátku 5. měsíce. Určitě bych doporučila olejíček používat hned, kdy bříško začne viditelněji růst. Jsem maximálně spokojená! :potlesk: :srdce: DOPORUČUJI! :srdce:

Lucajda83
Kecalka 131 příspěvků 19.01.18 23:43

Ano, souhlasím s Veronikou. Weleda olej na strie jsem používala při obou tehu a výsledek skvělý :pankac: Nyní čekáme tretatko a můj výběr je jasný…bude to zase Weleda :srdce:
Za mě doporučuji :pankac:

Váš příspěvek
Reklama