Olej proti strijím, Weleda, Saloos

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
xppx
Zasloužilá kecalka 915 příspěvků 25.09.14 20:15
olej proti strijím

Ahoj holky, jsem na zacatku tehotenstvi ale uz ted mam hruzu ze mi popraska kuze :zed:
Mate někdo zkusenosti s olejem od Weledy nebo Saloosu? Fungovali Vám?
A kde se dají sehnat za dobrou cenu v Praze?
Diky moc :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Akires
Povídálka 25 příspěvků 25.09.14 20:34

Ahoj, mela jsem saloos. A spokojenost, příjemna vůne. Kupovala jsem přes mall.cz. cena cca 320 za 250 ml. Mazala jsem od 6 měsíce. Přes den jsem mazala mastnými krémy jako Nivea v plechovce. Jsem bez striji.

lisma
Ukecaná baba ;) 1448 příspěvků 25.09.14 20:42

Mam saloos a tyzden pred terminom sa objavili 2 malicke strie… ale co som tak citala, niekto popraska aj keby sa zblaznil a niekto nemusi mazat vobec a je ok :nevim:

Gonyosoma
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 25.09.14 20:42

Ja mam dobrou zkusenost s olejem od eucerinu. Nyni i s cistym kokosovym olejem v kombinaci s neutrogenou­ mlekem

Petra1606
Kecalka 321 příspěvků 25.09.14 20:46

Ahojky. Mne doktor rikal, ze je to hodne o genech. Nekdo se muze nalozit do oleje a stejne mu kuze popraska a jina se nemusi mazat a nema nic. Ja se mazala jen obcas, tim, co bylo pri ruce a celych 9 mesicu jsem nic nemela. Na stehnech mi popraskala kuze az pri porodu. Nic jsem s tim nedelala a ted po roce uz to neni skoro videt. Drzim palce, at jsi mezi temi stastnejsimi.

paskuda
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 25.09.14 20:46

Kamaradka se mazala SADLEM! ale domacim, nesolenym… obecne to dobre promastuje, manzel, kdyz mel zahojit jizvu po operaci, taky se mazal (na doporuceni od lekare)

A-N-I-S
Kecalka 393 příspěvků 25.09.14 20:49

@xppx Mazala jsem se všemi možnými oleji 2× denně (i těmi co zmiňuješ/ve finále jde jen o vůni) a má vlastní zkušenost po dvou dětech?…je jedno čím se namažeš, ale hlavně, že se vůbec mažeš ;) Po krémech mi vadil pocit vysušené pokožky, brzy po namazání, a proto jsem volila oleje…Musím přiznat, že i tak se nějaké ty tygří pruhy objevily :cert: (Hodně prý zaleží i na tom, jak to máte v rodině)

Sona8056
Kecalka 125 příspěvků 25.09.14 21:03

Oleje Saloos mám ráda (jsou skvělé i hydrofilní na odličování..), ale k věci. Na kůži je výborný dýňový (nejen na namazání, ale brát i vnitřně - lžičku denně), ze všech olejů má největší obsah zinku, já si míchám s ricinovým (hodně hutný) - ten je skvělý na jizvy (i na řasy). Maž se mokrá po sprše - pokud oleje mažeš na suchou kůži, naopak vysušují. Pokud mažeš na vlhkou kůži, naopak „uzamykají“ vlhkost.. Jinak „chybu“ neuděláš s žádným, ale opravdu hodně dělá genetika - jakou máš elasticitu kůže. Jak píše A-N-I-S „je jedno, čím se namažeš, ale hlavně, že se vůbec mažeš“ ;)

xppx
Zasloužilá kecalka 915 příspěvků 25.09.14 21:09

Díky všem za rady, asi zkusím ten saloos a uvidíme :mrgreen:

elanaa
Nadpozemská drbna 28831 příspěvků 25.09.14 21:30

@xppx používala jsem v prvním těhotenství obyč. olej Babydream z Rossmana (ale složením není o nic méně kvalitní než ty značkové) a strii nemám žádnou. Ono je to totiž stejně asi jen o genetice, moje mamka se nemazala vůbec, těhotná byla 2× a břicho má taky bez strijí. I když je pravda, že jsem nemazala boky a tam se mi toho trochu udělalo, fakt nevím. Na ty oleje pozor-nechávají ošklivý žlutý fleky na pyžamech, vylezou až později. Proto jsem si podruhé koupila radši tělový krém proti strijím Alverde z DM (efekt opět ok, strie nemám).

Almira-Alm
Echt Kelišová 9785 příspěvků 25.09.14 21:31

Myslím, že je to hodně o genetice - moje mamka nemá na břiše jedinou strii ale popraskaly ji stehna. Já si tedy břicho nemazala vůbec ale občas jsem mázla právě ta stehna a skutečně se na nich strie objevily a na břiše nic.. Mazala jsem obyč indulonou..

annaei
Extra třída :D 12929 příspěvků 25.09.14 21:43

@xppx Vyjde to nastejno i když se budešmazat olivovym olejem

scentini
Závislačka 3597 příspěvků 25.09.14 22:00

Používala jsem hipp olej, stri nemám. Moje mamka strie ma :nevim:

Uživatel je onlineNatálka26
Kelišová 5693 příspěvků 25.09.14 22:04

Já měla Bi-oil a můžu říct, že mi nepraskla ani kousek a to jsem přibrala úctyhodných 39 Kg.

Rolin
Ukecaná baba ;) 1987 příspěvků 25.09.14 22:05

Já používala olej Muttisoft od Karla Hadka, velká spokojenost, cenově to vyjde podobně jako Weleda. Přes den v práci jsem promazávala obyčejnou kosmetickou vazelínou koupenou v lékárně, „mastila“ taky výborně :D.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Věděla jsem, že do pěti let bude konec! Promluvila expartnerka Dana Nekonečného

Náhlá smrt Daniela Nekonečného velmi zasáhla především expartnerku Zuzanu... číst dále >

Server Forum 24 si vymyslel článek o politickém ovlivňování Lvů. Ozval se režisér Trojan!

Studená sprcha pro web Forum 24! Ondřej Trojan se ohradil vůči lžím, že jeho... číst dále >