Omluva - černé svědomí

29.12.20 15:43

omluva - černé svědomí

AHoj holky, mám takový problém.
Na vinted jsem se nedávno připojila do diskuze, a založila téma. Ve zkratce: nemůžu mít děti, přítel se se mnou kvůli tomu rozešel a tak jsem tam urážela těhotné obecně / ne nikoho konkrétního/ jenomže pak to strašně přerostlo a já se začala i ve zprávách chovat fakt blbě, a ráda bych se jedné dotyčné omluvila…
jenomže potřebuji i trochu uklidnit..furt mi ta konverzace zaváněla výhružkami, že ty mé příspěvky ukáže mé rodině a tak..myslíte, že by toho byl dospělý člověk schopný? děkuji… je mi z toho fakt zle, nebudu lhát a stydím se za sebe…už jsem vyhledala i terapeutku, děkuji za rady
edit: omluvu myslím opravdu upřímně..když to po sobě čtu je mi ze sebe samé špatně

Příspěvek upraven 29.12.20 v 15:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29.12.20 15:44

@funny32 pokud jsi byla na vinted jako "funny321 tak to bylo na tebe..chci abys věděla, že se mi s tím fakt blbě žije, a měla jsi pravdu, mám komplexy..dál už tě nebudu otravovat, jen prosím, buď schovívavá

pokud jsi to nebyla ty, tak se moc omlouvám, ale hledám tu dotyčnou, abych se jí omluvila a ocenila, že ostatní její komentáře byly inteligentní, ohledne vakciny atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3138
29.12.20 15:48

Tam tě zabanovali?
Nebo proč je to tady?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
29.12.20 15:49

Takže se vlastně omlouvás proto, aby ta dotyčná to neukázala tvé rodině. Nevím no, přijde mi to vypočítávé a ne jako upřímná omluva. Vyznívá to tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.12.20 15:49
@MrsNorris píše:
Tam tě zabanovali?
Nebo proč je to tady?

@MrsNorris jo, ale kvuli necemu jinemu..ale ta dotyčná si zrušila účet, a já na ni včera byla fakt hnusná (hrála jsem si na frajerku) tak to zkouším zde, zda někdo nevíte nebo nemáte radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.12.20 15:50
@Ojanka píše:
Takže se vlastně omlouvás proto, aby ta dotyčná to neukázala tvé rodině. Nevím no, přijde mi to vypočítávé a ne jako upřímná omluva. Vyznívá to tak.

@Ojanka ano, samozřejmě, že by mi to nebylo příjmené, ale omlouvám s ehlavně proto, že je mi ze sebe špatně, co jsem psala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3138
29.12.20 15:52

Aha, tak jestli to „nedávno“ bylo včera, tak asi budeš muset vyčkat, zda to bude mít z její strany nějaké pokračování. Tohle ti tady asi nikdo neřekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
29.12.20 15:52

@nikoletta007 tak záleží, co konkrétně jsi tam psala. Každý může někdy ujet, zvlášť když je uvnitř nešťastný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.12.20 15:53

Já tomu nějak vůbec nerozumim :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.12.20 15:58
@MrsNorris píše:
Aha, tak jestli to „nedávno“ bylo včera, tak asi budeš muset vyčkat, zda to bude mít z její strany nějaké pokračování. Tohle ti tady asi nikdo neřekne.

@MrsNorris no to téma už se táhlo delší dobu, ale včera jsme si psaly sz a já dělala strašnou frajerku no a jak to říct, nemám z toho dobrý pocit..ona si pak smazala učet a mně to bylo lito, zdala se docela inteligentni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.12.20 15:59
@Ojanka píše:
@nikoletta007 tak záleží, co konkrétně jsi tam psala. Každý může někdy ujet, zvlášť když je uvnitř nešťastný.

@Ojanka no dost se za to stydím..v podstate ze udelat dite umi kazdy a ze theotne zeny jsou nechutny a antisexxy a pak jsem si začala vymyšlet, kolik mam titulu, jenomže oni pak našli muj instagram a ja byla v haji, tak jsem rikala, a ze to za me spala sestra ale enbyla to pravda a pak jsem ve zpravach delala hrdinku ze jestli nekomu z mych blizkych napise tak ze taky budu nejak reagovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3138
29.12.20 16:01

Mám pro podobné excesy docela pochopení, vím, že i normálním lidem občas chvilkově přeskočí…
Jestli ti můžu dát radu, ber to tak, že si teď jako svůj trest vyžereš pár dní nervování. A pak to snad obě pustíte z hlavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.12.20 16:09
@MrsNorris píše:
Mám pro podobné excesy docela pochopení, vím, že i normálním lidem občas chvilkově přeskočí…
Jestli ti můžu dát radu, ber to tak, že si teď jako svůj trest vyžereš pár dní nervování. A pak to snad obě pustíte z hlavy.

@MrsNorris díky, ona furt psala, že si muže psat co chce komu chce, a že to je aspon ponaučení pro mě a mé blízké, že každý svého štěstí strůjcem, a že až spadnu na hubu tak budu litovat a zapláču a tak… no a samozřejmě to mě dostalo tak jsem se na ni taky osočila…ale pak jsem se chtěla omluvit a bylo pozdě tak mě to sžírá…díky za částečné uklidnění :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.12.20 16:22
@DoktorkaZorkaHorká píše:
Já tomu nějak vůbec nerozumim :think:

@DoktorkaZorkaHorká zkrátka jsem se chovala jako pí a ted toho lituju a zajímá mě, jestli to má v plánu použít proti mně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5694
29.12.20 16:27

Nějak to nevěřím že tě trápí svědomí ale pouze nejistota neb se smazala a t nevíš co podnikne dál. Líto je to to potud že máš strach aby jsi z toho neměla problémy ne proto že je to líto že jsi někomu mohla ublížit.
Salám píšeš zajímá mě zda to použije proti mě.

To nikdo neví ale spíš ne. Můžeš nadávat na netu lidem jak hrdlo raci dokud třeba nepotkas pomstichtiveho sociopata

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat