Omluva příteli

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Valerie0133
Nováček 1 příspěvek 02.04.19 19:24
Omluva příteli

Ahoj holky :)
potřebuji radu.. včera byl první apríl a přítel mi volal že boural. Už jsem za nich chtěla jet se slzami v očích, ale nakonec mi řekl že to byla sranda( moc dobře ví že tento typ srandy nesnáším, a vůbec mi nedošlo, že je apríl). Dneska jsem měla přednášku v nemocnici, a on o tom nevěděl, jelikož je na školení. Hned mě napadlo, že mu tu jeho “zábavu” vrátím a poslala mu fotku z nemocnice, se slovy : lásko, bolelo mě u srdce a zavolala si záchranku(ví že mám problémy se srdíčkem), nechají si mě tady. Trápila jsem ho 3 hodiny a až potom mu rekla, že to byla odezva na jeho blbou srandu… je strašně naštvaný, napsal mi že tohle bude přehousávat dlouho, jestli jsem normální atd. Poraďte mi nějakou účinnou omluvu.. jelikož obvolal rodinu, že jsem v nemocnici :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineMonchichik
Echt Kelišová 7841 příspěvků 02.04.19 19:31

@Valerie0133 Vy jste jeden horší než druhej…já bych se mu neomlouvala, protože to samé udělal on tobě…ale blbá sranda je to teda z obou stran, s tímhle se fakt nežertuje…

MartinaIrena
Extra třída :D 10825 příspěvků 02.04.19 19:34

Přesně, vy jste dvojka
Jestli nebude problém, že dneska už je 2.dubna. Řekla bych mu, lásko, pojď to hodit za hlavu, vždyť to jsou blbiny. Co až přijdou opravdové problémy?

Uživatel je onlineMonchichik
Echt Kelišová 7841 příspěvků 02.04.19 19:36

A navíc teda, když máš problémy se srdcem, tak to už je teda přes čáru, to se fakt asi ani nikdo nezamýšlel nad tím, že to nemusí být pravda…

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9509 příspěvků 02.04.19 19:44

Tak od něj to byl hloupý apríl, ale lidi dělají na apríla větší blbiny… Nicméně od tebe to byla úplná konina, vůbec se nedivím že je naštvaný.

Uživatel je onlinealimdar
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 02.04.19 19:46

@Valerie0133 včera ok, i když je to taky blbá sranda, ale volal sám, takže by šlo kdyžtak jen o plechy. Dneska to už bylo trapný. Až ti opravdu jednou něco bude, těžko ti bude věřit. Rozhodně mu neříkej, že to byla reakce na jeho srandu, ale nasypej si popel na hlavu a rekni mu, jaká že jsi to blbka tuplovana.

Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2289 příspěvků 02.04.19 19:46
@Valerie0133 píše:
Ahoj holky :)
potřebuji radu.. včera byl první apríl a přítel mi volal že boural. Už jsem za nich chtěla jet se slzami v očích, ale nakonec mi řekl že to byla sranda( moc dobře ví že tento typ srandy nesnáším, a vůbec mi nedošlo, že je apríl). Dneska jsem měla přednášku v nemocnici, a on o tom nevěděl, jelikož je na školení. Hned mě napadlo, že mu tu jeho “zábavu” vrátím a poslala mu fotku z nemocnice, se slovy : lásko, bolelo mě u srdce a zavolala si záchranku(ví že mám problémy se srdíčkem), nechají si mě tady. Trápila jsem ho 3 hodiny a až potom mu rekla, že to byla odezva na jeho blbou srandu… je strašně naštvaný, napsal mi že tohle bude přehousávat dlouho, jestli jsem normální atd. Poraďte mi nějakou účinnou omluvu.. jelikož obvolal rodinu, že jsem v nemocnici :nevim:

Neomlouvej se, sám si začal, jen se v tom budeš vrtat, nepřipomínej to..

Ketris
Echt Kelišová 9887 příspěvků 02.04.19 19:47

Tak se chovaji dospeli? :roll:

Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2289 příspěvků 02.04.19 19:49
@Ketris píše:
Tak se chovaji dospeli? :roll:

Tady se neřeší jak se chovají dospělí..

Taciras
Extra třída :D 11415 příspěvků 02.04.19 19:51

Nedospělí jste oba dva. Jsou věci, o kterých se nežertuje a 1.4. by nemělo být výjimkou. Jestli se omlouvat? To nevím, na jednu stranu ochutnal vlastní medicínu, na druhou jsi teda přestřelila hodně moc a myslím, že po včerejšku bys měla dobře vědět, že tomu tak je. On se omluvil? Nebo povedete váš vztah nadále v tomto duchu? A na tísňovou linku ze srandy zavolat nechcete? Kdyby vás to jen tak doma už omrzelo, víš… :roll: Nejspíš byste si o tom měli společně popovídat a slíbit si, že už se to nikdy nebude opakovat. Ani z jedné strany. Ani na Apríla.

blumen
Hvězda diskuse 48465 příspěvků 02.04.19 19:53

@Valerie0133 prijdete mi ujeti oba. Ale Ty vic. Dneska totiz neni april. A o zomto bych nezertovala ani na aprila, natoz v normalni den. Taky bych byla nastvana byt jim. :nevim: prece jen, kdyz uz, tak april byl vcera

Taciras
Extra třída :D 11415 příspěvků 02.04.19 19:56

Mimochodem… přečtěte si na dobrou noc pohádku. Doporučuju O pasáčkovi, který volal „Vlk!“

Nenapravitelný
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 02.04.19 20:02

On teda neměl super nápad, ale dobře, pomačkaný plechy, byl apríl a řekl ti to.

Co si předvedla ty, nechat ho 3 hodiny, že seš ve špitále se srdcem, promiň, ale seš…

Omluvte se navzájem a příští apríl vynechte :roll:

Verun83
Echt Kelišová 9434 příspěvků 02.04.19 20:05

Kolik vam je? 15? Za 1) bych se mu neomluvila. Naopak bych mu rekla, ze ja se o nej taky bala. Za 2) o takovych vecech se nevtipkuje. Probudte se oba.

migmina
Kecalka 223 příspěvků 02.04.19 20:07

Jeden stejny jako druhy.popovidejte si o tom ze jste oba prestrelili a ze se nezertuje se zdravim ani na aprila.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama