Uvědomil si to....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 14:17
Uvedomil si to....

Ahoj, otazka bude směřovat na mužskou čast na emiminu ;) ale samozřejmě klidně pište i ženy svoje zkušenosti. Jedná se o to že s manželem byla velka krize cca 1.5 roku spatky a on v te dobe měl nekoho na sex. ( bez citu…) Kdyz to prasklo…byla to hrozna zprava :zed: malem jsem tu zradu neunesla…mame 2 krasne holčičky, jen kuli nim tu musim byt a nedelat kraviny :zed:
Ale jak se říka čas ukaže… řeklo se, že to zkusime že se na to zapomene a pujdeme dal i když ja v sobě to mam pořad mam potřebu se k tomu vracet…člověk nezapomene i když muže odpustit. On tvrdi, že to važně moc lituje… že ani nevi co ho k ni tahlo. Řekl jen, že to byl proste adrenalin a něco nové nepoznané. Přitom ta ženska…omg…ja byt chlap kolo bych si neopřela. :poblion: ja jsem uplny opak staram se o sebe chodim upravena a nejeden chlap se zamnou otoci…proste zdrave sebevědomá ženska jsem :P
Ale jak zní otazka dokaže opravdu chlap litovat toho co udelal ze chrapal s jinou? Me pořad tvrdi že to byla chyba ze ho to strasne mrzi…atd :think: Da se poucit se z tehle zivotni chyby či nikoliv… :think: a v živote nikdy to neudelat? Mate to opravdu mužsky tak? Nemyslim tim doslova proutniky co neudrzi poklopec :jazyk:
Diky za nazory :hug: :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
J.O.V
Kecalka 300 příspěvků 02.04.19 14:22

Jen blázen věří na 100% věrnost. Kdo je jen trošku pohledný a je o něj zájem,podlehne.

Premek_Orac
Závislačka 4974 příspěvků 02.04.19 14:22

Ahoj,
osobně jsem nikdy žádnou partnerku nepodvedl. Kvůli sobě, protože by se mi s tím žilo těžko. Ale chyby jsem samozřejmě, jako každý, v životě napáchal.
A ano, lituji jich a snažím se je nezopakovat. A ano, rozumný člověk se snaží z chyb poučit.
Zároveň ale platí, že neexistuje univerzální vzorec chování pro žen a pro muže. Každý člověk je unikátem. Musíš i ty vědět, co k vaší krizi vedlo a zda nemůžeš podobným selháním předcházet.

iPodPrd
Kecalka 299 příspěvků 02.04.19 14:24
@Anonymní píše:
Jen blázen věří na 100% věrnost. Kdo je jen trošku pohledný a je o něj zájem,podlehne.

To je ta největší kravina, jakou kdy kdo vyplodil  :roll:

brisco
Závislačka 3440 příspěvků 02.04.19 14:25

Co jsem si tak všimla, tak litují hlavně toho, že se jim na to přišlo. :nevim:

Uslava
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 02.04.19 14:28

Nejsem muž, ale mrzí ho hlavně to, že to prasklo, Mohl mít klid. Mrzí ho, že to musí pořád od tebe poslouchat. Táhl ho k ní jiný sex, co myslíš. 8o Láska to určitě nebyla. Být tebou, měla bych obavu, že jednou těch řečí bude mít dost a ti zahne s rozmyslem. Ta epizoda, co se stala, mohla být opravdu jen mírné pominutí smyslů.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 14:28
@brisco píše:
Co jsem si tak všimla, tak litují hlavně toho, že se jim na to přišlo. :nevim:

Dle čeho si si to všimla?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 14:33
@Uslava píše:
Nejsem muž, ale mrzí ho hlavně to, že to prasklo, Mohl mít klid. Mrzí ho, že to musí pořád od tebe poslouchat. Táhl ho k ní jiný sex, co myslíš. 8o Láska to určitě nebyla. Být tebou, měla bych obavu, že jednou těch řečí bude mít dost a ti zahne s rozmyslem. Ta epizoda, co se stala, mohla být opravdu jen mírné pominutí smyslů.

Jakych řečí? Konkretizuj prosim, s jakým rozmyslem? Jiný sex ale to se dalo vykomunikovat ve vztahu…na co ma chut atd.....

brisco
Závislačka 3440 příspěvků 02.04.19 14:37
@Anonymní píše:
Dle čeho si si to všimla?
Životní zkušenosti, no. Mluvím s lidma, dívám se kolem sebe. Znám třeba experta, co měl za milenku šéfovou své manželky. 8o Tam i věřím, ze toho litoval, dělala pak manželce peklo v práci až ta skončila na AD. :?
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 14:38
@brisco píše: Životní zkušenosti, no. Mluvím s lidma, dívám se kolem sebe. Znám třeba experta, co měl za milenku šéfovou své manželky. 8o Tam i věřím, ze toho litoval, dělala pak manželce peklo v práci až ta skončila na AD. :?

Jako to fakt laždy chlap uvažuje poklopcem když po něm vystartuje ženska? To je hnus jen to pomyšleni....... :pocitac:

Uživatel je onlineŠarlota4
Extra třída :D 11131 příspěvků 02.04.19 14:42
@Anonymní píše:
Jako to fakt laždy chlap uvažuje poklopcem když po něm vystartuje ženska? To je hnus jen to pomyšleni....... :pocitac:

Ze ktereho jsi stoleti? 8o

brisco
Závislačka 3440 příspěvků 02.04.19 14:42
@Anonymní píše:
Jako to fakt laždy chlap uvažuje poklopcem když po něm vystartuje ženska? To je hnus jen to pomyšleni....... :pocitac:

Tak každý ne. Ale když jo, tak většinou chtějí jiný/ lepší/ častější etc sex.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 14:45
@Šarlota4 píše:
Ze ktereho jsi stoleti? 8o

Roky před kristem hvězdo :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 14:47
@brisco píše:
Tak každý ne. Ale když jo, tak většinou chtějí jiný/ lepší/ častější etc sex.

Ano beru ale prece vse je o komunikaci…ja experimentuji rada i kolik veci navrhnu…jak to delat pokazde jinak aby chlap mel pocit ze to neni stereotyp? :roll:

Uživatel je onlineŠarlota4
Extra třída :D 11131 příspěvků 02.04.19 14:48
@Anonymní píše:
Roky před kristem hvězdo :zed:

No vypada to tak :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama