Onkologická léčba vitamínem C - co si o tom myslíte?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1281
26.7.15 04:40

Jo a Otto Warburg by se v hrobě obrátil, kdyby viděl, že ho s tímhle někdo spojuje… jeho práce o anaerobním metabolismu rakovinných buněk nijak nesouvisí s pochybnou „terapií“ megadávkami kyseliny askorbové (vit. C).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1013
27.7.15 11:06
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1013
27.7.15 11:09
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6050
7.9.15 18:34

Zdravím a obnovuji diskusi. Netušíte někdo jaká je doporučená denní dávka vitamínu C celkově ve světě? U nás v slavné EU jak jsem se dočetla je to 60 mg na den. Je to tak i jinde?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27
22.3.16 17:56

infuze vit.c

Rozhodně tyto infuze mají efekt, poznala jsem to sama na sobě, nechytla jsem virozu od mého muže, se kterým jsem byla neustále doma, také se mi zlepšil výskyt oparů, pokud jsem chodila každý týden. I lékaři tyto infuze podstupují a pacienti se vracejí opakovaně, protože jim to pomáhá.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.