Opakované potraty v 5tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alanies
Nováček 1 příspěvek 30.07.19 15:48
Opakovane potraty v 5tt

Ahoj holky, chtela bych se zeptat jestli mate nekdo podobnou zkusenost.. V dubnu jsem poprve potratila v 8tt, plod byl 6tt bez znamek zivota, na revizi jsem nemusela, krvaceni se spustilo samo. Po krvaceni jsem mela jeste kus v sobe, ale vycistilo se to injekci vyvolanou MS. Dr. Me ujistila, ze po potratu je vetsi sance.. v kvetnu jsme si daly pauzu a v cervnu mi o 3 dny vynechala MS, udelala jsem si test, carka byla slaba, ale prikladala jsem to brzkemu testovani, dalsi den byla silnejsi a ten dalsi den jsem dostala velmi bolestivou MS. To same se opakovalo ted v cervenci, akorat mi MS vynechala 6 dni. Cim to je? Ke komu mam jit? Muze to byt i problem u pritele? Je mi 22 let, ne 30.. vubec tomu nerozumim. Jsem ubrecena a mam silne bolesti. Fyzicke i psychicke. Mam problem s krvi - nedostatek zeleza, ale ten resim s hematologem podavani ferinjetu.

Reakce:
Cinkatko
Povídálka 33 příspěvků 30.07.19 16:25

@Alanies Hlavně nebrečet, jsou lidi, co se snaží několik let a nejde to. Šla bych konzultovat ke gynekologovi a případně CAR.

Michaela02993
Závislačka 4509 příspěvků 30.07.19 16:27

Pokud se to stalo 3× prakticky za sebou, řeš to s gynekologem který tě pošle na různá vyšetření. Tím že máš nedostatek železa to opravdu nebude

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15925 příspěvků 30.07.19 17:00

Štítnou máš v pořádku? no jinak neřvat a najít pořádného mudr

Qadra
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 30.07.19 17:06

Navštivte oba dva nejlépe přímo Carovou ambulanci.Taky jsem si potratem prošla 3× za sebou. Prošli jsme s manželem veškerá vyšetření od genetiky, imunologie, hematologii a spermiogramu a nic se nezjistilo.Po posledním potratu jsme si dali na doporučení CARU 3 měsíce pauzu a ono to vyšlo. Hned od zjištění pozitivního testu jsem zaváděla Gynprodyl a píchala si Fraxiparin a nyní jsem ve 36 týdnu a doufám, že už to dotáhneme do konce. Někdy je ta cesta k mimču trnitější…

kajako
Povídálka 49 příspěvků 30.07.19 20:31

Ja jsem potratila 2krat vzdy v 7tt, taky jsme absolvovali všechna mozna vysetreni a problem bude asi ve spatne srazlivosti krve, takze si taky budu od zacatku těhotenství pichat injekce a snad bude pak všechno ok :srdce:

Váš příspěvek
Reklama