Jak dlouho po potratu může být pozitivní test?

59410
24.7.19 17:26

Já byla extrém, po potratu hned na začátku hcg klesalo skoro 2m :jazyk: Uvidíš, udělej test za 2 dny a když čárka bude sílit je to jasné. Pokud bude stejná nebo slabší je to ještě zbytek hcg, klidně pár jednotek :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1535
24.7.19 17:34

@Markéta80 jasne no, nevím co mě to napadlo vůbec testovat… Ani jsme se vyloženě nesnazili a těžko říct jestli vůbec naskocila ovulace. Ale dekuju, jen jsem chtěla vědět jestli je to možné a z tvojí zkušenosti ano

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
59410
24.7.19 17:50

@Barbboraaa třeba se povedlo, to uvidíš za pár dní. HCG klesá rychle ale ty poslední jednotky to trvá déle :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1535
24.7.19 20:56

@Markéta80 jo uvidím, ale s novým těhotenstvím nepočítám, nechranenyho sexu moc nebylo, spis mě překvapilo že ještě nebyl 100% negativní. Právě jsem nevěděla jak rychle to klesá, ale už jsem se dočetla že dokonce i když je revize tak může přetrvávat až do další ms. Ale pozítří udělám z ranní a bude to jasný :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Prázdná náruč, deníčky na eMiminu

Tolik naděje a zůstal jen smutek?

Sdílejte své pocity, vypište se z trápení nebo načerpejte útěchu v deníčkách s podobnou zkušeností.

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty