Potrat v 1. trimestru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 14:43
Potrat v 1. trimestru?

Ahoj, zdravím Vás tady všechny. Chtěla bych se vás zeptat, zda jste se setkaly s necim podobným jako já? Tři roky se snažím o otehotneni. Měla jsem smůlu již asi s šesti zavedenymi embryi. A nyní, když se to s posledním mrazackem povedlo a já konečně zažila ten pocit pozitivních tehotenskych testu i vysokých HCG hodnot, tak jsem asi dnes potratila v 5. tt. Měla jsem bolest v podbřišku a na wc ze mne vypadly bílé kusy nějaké tkáně (vypadalo to dost hrozne) a následovalo krvácení. Asi po 4 hodinách lezení a celodenního klidu mě přešly bolesti i krvácení se uklidnilo. Není to moc příjemný dotaz, ale potřebovala bych zjistit, jestli se někdo v takové situaci setkal s bílou tkání? Všude na netu čtu o krevních srazeninach a krevních cuckach. Omlouvám se za takový „chutny“ dotaz… Ale ležím celý den v posteli a přemítam nad tím, co jsem dnes zažila :-( Zítra jdu k dr. Děkuji za případné doplnění.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aspera
Generální žvanilka 22219 příspěvků 17.07.19 14:52

Potratila jsem až v 9tt a byla to jen krev a sraženiny. Dle mě to bílé musel být nějaký hlen a jestli embryo přežilo krvácení ti řekne až doktor.

lachtanice86
Echt Kelišová 8698 příspěvků 17.07.19 14:56

Bílý hlen jsem nezažila ani jednou. Jen krev a srazeniny. A to jse potratila ve vyšším stupni

Příspěvek upraven 17.07.19 v 14:57

Ba-stet
Závislačka 2877 příspěvků 17.07.19 14:57

Jestli jsi po ketu, tak je to bílé asi Utrogestan, ne? Nevypadá to moc dobře, ale mohl to být třeba hematom… Držím palce…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 14:57

Aspero, to je mi líto. Já už teď vím, jak je hrozne si těmito zmarenymi nadějemi procházet… Jak jsem psala, byl to můj poslední mrazacek a věk mám už taky vysoký a žádné děti, tak mi je strašně… Ještě jednou se omlouvám za popis… Hlen to nebyl. Vypadalo to jako malý mozek 3 cm… :-( Tak asi to tady nevyřešim. Právě, že jsem se této zkušenosti nikde nedocetla. Zapomenu na to jak to vypadalo a budu muset být trpělivá až na výsledky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 14:59
@Anonymní píše:
Aspero, to je mi líto. Já už teď vím, jak je hrozne si těmito zmarenymi nadějemi procházet… Jak jsem psala, byl to můj poslední mrazacek a věk mám už taky vysoký a žádné děti, tak mi je strašně… Ještě jednou se omlouvám za popis… Hlen to nebyl. Vypadalo to jako malý mozek 3 cm… :-( Tak asi to tady nevyřešim. Právě, že jsem se této zkušenosti nikde nedocetla. Zapomenu na to jak to vypadalo a budu muset být trpělivá až na výsledky.

To bude Utrogestan.

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1610 příspěvků 17.07.19 15:00
@Anonymní píše:
Ahoj, zdravím Vás tady všechny. Chtěla bych se vás zeptat, zda jste se setkaly s necim podobným jako já? Tři roky se snažím o otehotneni. Měla jsem smůlu již asi s šesti zavedenymi embryi. A nyní, když se to s posledním mrazackem povedlo a já konečně zažila ten pocit pozitivních tehotenskych testu i vysokých HCG hodnot, tak jsem asi dnes potratila v 5. tt. Měla jsem bolest v podbřišku a na wc ze mne vypadly bílé kusy nějaké tkáně (vypadalo to dost hrozne) a následovalo krvácení. Asi po 4 hodinách lezení a celodenního klidu mě přešly bolesti i krvácení se uklidnilo. Není to moc příjemný dotaz, ale potřebovala bych zjistit, jestli se někdo v takové situaci setkal s bílou tkání? Všude na netu čtu o krevních srazeninach a krevních cuckach. Omlouvám se za takový „chutny“ dotaz… Ale ležím celý den v posteli a přemítam nad tím, co jsem dnes zažila :-( Zítra jdu k dr. Děkuji za případné doplnění.

Potratila jsem v 6tt ale těhotenství bylo už týden zamlkle a žádný bílý hlen nebyl jen krev a sraženiny

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 15:09

Utrogestan je v prvni, co mne napadlo, ale ten vypadá jinak - ty jeho srazeninky na vlozce… Vypadá to, jako by ze mne vyjelo kus tkáně z dělohy. To už ale nebude zajímat ani Dr. Bude se zítra řešit HCG a možná gestacni vacek. Jen kdyby existoval někdo, komu se nedej bože naskytnul taky takový pohled jako mi dnes, tak budu ráda za info.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 15:20

Bastet, na srazeniny si picham Fraxiparine. Děkuji holky za účast. Je to hrozně těžké, čím si musíme projít…

Janli
Echt Kelišová 9877 příspěvků 17.07.19 15:30

Mohly to být nerozpuštěné obaly z utrogestanu. Nicméně tady to stejně nevyřešíme, takže držím palce. Mě se embryo po ketu udrželo i přes poměrně silné krvácení.

Ba-stet
Závislačka 2877 příspěvků 17.07.19 15:33
@Anonymní píše:
Bastet, na srazeniny si picham Fraxiparine. Děkuji holky za účast. Je to hrozně těžké, čím si musíme projít…

Je mi líto, čím procházíš. A kdy půjdeš k doktorovi?

Čárečka
Nováček 8 příspěvků 17.07.19 15:36

Janli, děkuji za malou naději. Je špatne to, že mě bolel podbrisek. jj, musím být trpělivá do zítřka :-( Takže máš za sebou úspěšný ket i přes krvácení? Gratuluji! Mám těch ketu už za sebou víc, asi 6 a toto byl největší úspěch - až po 2 carky…

Čárečka
Nováček 8 příspěvků 17.07.19 15:39

Bastet jdu zítra. Dekuji.No, na různých diskusích píšou holky, jak po potratu budou zkoušet dále otěhotnět a nevzdávají to. Já to cítím úplně jinak… Nevím, zda ještě budu mít sílu.

Ba-stet
Závislačka 2877 příspěvků 17.07.19 15:48
@Čárečka píše:
Bastet jdu zítra. Dekuji.No, na různých diskusích píšou holky, jak po potratu budou zkoušet dále otěhotnět a nevzdávají to. Já to cítím úplně jinak… Nevím, zda ještě budu mít sílu.

A snažíš se o první dítě? Jestli to nevyjde, bude to rána, to je jasné. Dej si čas. Ale ztraceno to ještě není, uvidíš zítra…

Čárečka
Nováček 8 příspěvků 17.07.19 16:06

Jj, první dítě. Snažím se roky… Teprve před dvěmi lety, když jsem vyměnila gynekologa, mi diagnostikovali endometriozu. S ní jsem jezdila do jednoho centra, kde mi řekli, že pomoci ket to obejdeme a ani mě neposlali na laparo. Tam mi zavedli vyšetřene zdravé embrya a žádné se neujalo. Pak jsem přešla do jiného CAR, kde mi zavedli neuspesne dalsi embrya, a kdyz mi zbyl pisledni mrazacek, tak me zacali vice resit po zdravotni strance… Skončila jsem na laparo s endoskou, kde mi odstranili rozsáhlé srusty, užívala jsem kortikoidy na příliš vysoké imunitní faktory v krvi… A ted to začalo vypadat pozitivně konečně po tom všem… No, nebudu už popisovat můj dnešní pohled na wc misu :-( Katastrofa.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama