Zkušenosti s revizí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terkl
Stálice 72 příspěvků 25.07.19 22:08
Zitra revize

Ahoj holky zitra jdu na revizi, čekala jsem přes 14 dni na somovolny potrat a pořad nic tak jsem se rozhodla pro revizi jak kvůli psychice tak kvůli zdravi, mam ale velký strach,..prosím kdo byl na revizi ať napise zkušenosti :?

Přečtěte si článek: Jak probíhá revize dělohy po zamlklém těhotenství

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Markéta80
Hvězda diskuse 46348 příspěvků 25.07.19 22:14

@Terkl :hug: bude to rychlovka a pokud nebudeš hodně zvracet odpoledne jdeš domů :hug: Pro mě bylo vždy nejhorší už ležet na sále a před uspáním a když mne probudili tak mozek začal pracovat a furt jsme si říkala že jsme jen na chvilku zavřela oko a kam mě zase vezou :lol: Fyzicky ok až na zvracení, psychika horší :?

Terkl
Stálice 72 příspěvků 25.07.19 22:18

Ja už jsme par narkoz zažila, nemám je rada prave to před tím uspanim, mam taky pokazdy strach ze už se neprobudim :( @Markéta80

Terkl
Stálice 72 příspěvků 25.07.19 22:21

Do toho mě dnes už asi 4hodnny bolí docela dost břicho a ledviny snad to bude dobrý… @Markéta80

Markéta80
Hvězda diskuse 46348 příspěvků 25.07.19 22:24

@Terkl :hug: hlavně na lačno, v kolik jdeš na sál? Já to mám horší a když jdu na jakýkoliv zákrok tak tam jsem o den dřív. Naprosto zbytečně :jazyk: Tenhle zákrok je fakt rychlý, pak se dospíš a půjdeš domů. Pak dodržuješ šestinedělí a první dny fakt odpočívej :hug:

Terkl
Stálice 72 příspěvků 25.07.19 22:39

Zitra v půl 8 rano, budu se snažit odpočívat v sobotu slavim petadvacitku tak to oslavim jen zlehka @Markéta80

Markéta80
Hvězda diskuse 46348 příspěvků 25.07.19 22:48

@Terkl :hug: tak to další narozeniny budeš minimálně těhotná :palec: Odpočívat a hlavně nezvedat těžké věci ;). Po fyzické stránce mne bylo dobře, ani břicho nebolelo. max první 2h a pak už nic :palec:

Terkl
Stálice 72 příspěvků 25.07.19 23:06

Věřím ze ano :srdce:… ta narkoza mě strašně děsí @Markéta80

Markéta80
Hvězda diskuse 46348 příspěvků 25.07.19 23:15

@Terkl jo není to příjemný pocit. Kdysi dávno taky při revizi jsme měla hrůzu že si spletou kartu pacientky a odoperují něco jiného :lol:

Janita3
Závislačka 3535 příspěvků 25.07.19 23:34

@Terkl Moc mě mrzí, že tě taky potkalo ZT :hug: U nás to bylo loni v srpnu, též jsem podstoupila revizi. Opravdu se jedná kratičký zákrok, na chvilku tě uspí a než by jsi mrkla, probereš se při převozu, nebo rovnou na pokoji. Na pokoji si trochu schrupneš, pak se s tebou projdou, počítám, že též dostaneš oběd a odpoledne tě s doprovodem pustí domů.

Pro povzbuzení, u nás se opět brzy zadařilo a vypadá to, že se do roka od ZT přeci miminka dočkáme :srdce: Držím palce, ať je zítra vše bez komlikací a aby se i u Vás brzy zadařilo :kytka: :hug:

bobulka88
Kecalka 430 příspěvků 26.07.19 00:02

@Terkl uz jsem to tu nekde psala, ale moje revize bylo z potratu to nejprijemnejsi. Narkoza byla v pohode, dali mi neco do zily, pak se se mnou zatocil svet a probudila sem se v posteli na pokoji, kdyby me nedrzeli v posteli, tak se prevlecu a jedu domu, takhle byl v 7 prijem, pred druhou jsem dostala propoustecku. Na sal jsem sla v jejich kosili a v spodnim pradle, nesvlikala jsem to driv, protoze jsem spinila. Kalhotky jsem svlekla tesne pred ulehnutim na to gynekologicky lehatko, rovnou mi rozkrok zase zakryli, minimalne do ty doby, nez jsem usnula. Po revizi nebyly vubec zadny bolesti, cilene jsem se ptala, jestli mi nahodou neco nedali na sale. Nedali. Analgetika nebyly potreba ani potom, kdybych byvala vedela, ze to bude az takhle v pohode, druhej den jdu radsi do prace. Takhle jsem doma nad tim 2 dny dumala a procitala mistni zkusenosti a zbytecne si to furt dokola pripominala. Krvacela jsem 8 dni, v polovine toho jeste vysel kousek tkane - to byl jedinej moment, kdy jsem bricho citila. Pak 3 dny spineni. A pak asi naskocil normalni cyklus, merim teplotu a zda se, ze probehla i ovulace. Pro jistotu uzivam Gynex a inositol, po dobu krvaceni jsem pila jeste 1 hrnicek kontryhelu. Jinak ja po tomhle sestinedeli nedodrzela (puvodne jsem chtela, ale fyzicky jsem se citila vyborne, asi jak vyprchalo nejaky hcg, tak jsem prestala byt tak strasne unavena), 3 dny po revizi jsem zacla zase sportovat (+jsme se s manzelem rozhodli zase pro lchf dietu) a 13. den me manzel ukecal.

Drz se, to nejhorsi mas za sebou, ja bych nezvladla tech 14 dni cekani. Timhle to uzavres a muzes se zamerit na budoucnost.

Terkl
Stálice 72 příspěvků 26.07.19 05:28

Moc dekuju. Věřím ze se brzy zadari :srdce: a vám ať se daří a moc gratuluji :* @Janita3

Terkl
Stálice 72 příspěvků 26.07.19 05:32

Děkuji moc jste mě tím uklidnila… mam ale i trosku strach protože mě od včera bolí dost břicho a zada tak snad bude vše v pořádku :roll: @bobulka88

Mytak
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 26.07.19 09:24

@Terkl já jsem byla na podzim. Všichni tam na mě byli hrozně milý, přítel mě podržel. Jo bylo to hodně psychicky náročné, to bude vždycky.. Ale překonali jsme to a teď čekáme miminko :) jinak já potom měla celkem velké bolesti, jak se stahovala děloha. Jakoby menstruační ale silne. Nezabíral mi brufen. Pak mi přítel přivezl nejake silnější prášky a bylo to lepší. Nesnesitelne to bolelo jen pár dní.. Držím palce a přeju hodně sil

bobulka88
Kecalka 430 příspěvků 26.07.19 09:37

@Terkl tak pak dej vedet, jak to probihalo u tebe. Treba si to rad precte nekdo dalsi, kdo bude v podobny situaci. No ja mela silny bolesti k tomu samovolnymu potratu, nejhorsi byly, nez odesel plod, pak uz to bylo jenom ve vlnach jako kontrakce a to uz se dalo zvladnout. Tak jestli to nechtelo nakonec odejit samo. Ja na revizi stejne musela, protoze mi odesel jen plod.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama